Jump to content
Sign in to follow this  
CroSS

*Wielki Update Murdera* Sugestia

Recommended Posts

Witam, przedstawiać się chyba nie muszę ^^. Zależy mi na dobru serwera Murder dlatego od ponad tygodnia zbierałem dane i analizowałem aby zrobić ten o to patch note, które jest "niestety" jedynie sugestią, bo to czy zostanie ona wdrożona zależy wyłącznie od was i @azuspl:)

Poruszę kilka delikatnych tematów, ale proszę patrzcie na to wszystko z różnych perspektyw i z dystansem;

----------------------------------------------------------------------------------------- #1 Selekcja Adminów

#1 Selekcja Adminów; Jak pewnie dobrze wiecie (lub nie) są admini aktywni i nieaktywni dlatego należy zaktualizować i zrobić Selekcję.

Admini Heroes oraz Nethis od dłuższego czasu nie pojawiają się na serwerze. Sprawdziłem ich GameTrackera i nie ma na murderze żadnej aktywności z ich strony, dlatego;

a ) Jestem za Degradacją obu adminów do poziomu Operatorów lub Graczy,

b ) Lub zdjęciem obu z Ekranu ładownia z okienka administracji.

1.1b. i przy okazji wrzucenie CroSS @Aliami i @Nickos04 do okienka administacji w ekranie ładowania,

1.2b. lub stworzenie 2go okienka dla Operatorów.

----------------------------------------------------------------------------------------- #2 Aktualizacja Ekranu Ładowania

#2 Ekran ładowania wymaga aktualizacji; Nieaktualny regulamin, nieaktualny opis z updatem.

2.1. Należy dodać zaktualizowany regulamin,

2.2. Propozycja dodania ramki dla Operatorów Aliami i Nickosa.

2.3. Dodanie CroSS'a do ramki Administacji.

2.4. Usuniecie nieaktywnych adminów z ramki Administracji.

----------------------------------------------------------------------------------------- #3 Aktualizacja Map

#3 Proponuję przywrócić kilka starych dobrych map jak; brat_za_brata 1/2 oraz usunąć zbyt duże mapy jak;

3.1. Kashyyyk i Gm_toysoldiers.

3.2. Proszę o zaktualizowanie map przy wyborze, ponieważ często wiele map ma brakujące obrazki przez co zniechęcają graczy do wyboru, bo sama nazwa nic im nie mówi.

----------------------------------------------------------------------------------------- #4 Bonus Rundy

#4 Od ostatniego update w dziale propozycje pojawiło się kilka pomysłów na nowe Bonus Rundy, dlatego chciałbym aby były one dodane lub zamienione za te "nie lubiane";

Do usunięcia;

4.1. "Niespodzianka" - każdy już to zna i jest to tylko marnotrawstwo bonus rundy,

4.2. "Spowolniony Czas" - ludzie często narzekają, że runda jest zbyt długa i zbyt nudna, dodam, że czas na tej mapie także się wydłuża.

Do poprawki;

4.3. "Slenderman" - bonus runda wymaga dopracowania, proponuję dodać jump-scare przy każdej okazji kiedy się pojawia, oczywiście adekwatne do Slendera oraz zwiększyć jego zasięg "wysysania hp" i niech nie wysysa hp tylko kiedy sie na niego patrzymy, niech robi to na każdym dookoła w małym promieniu (np 10m)

4.4. "Każdy na Każdego Boks" - ta bonus runda jest nieciekawa, proponuje zamienic ręcę na RPG i Granaty ^^

4.5. "Kot i Myszki" - bonus runda jest średnia, proponuję aby "Myszki" były mniej widoczne (nadać im przeźroczystą teksturę na czas rundy), a przy okazji można by zmienić nazwę tej bonus rundy na "Kameleony", a do tego zwiększyć czas poszukiwań do 4-5 minut?

Nowe Bonus Rundy;

4.6. "Mrożonka" odnoszę się do tego tematu ~ Aliami

4.7. "Zaraza"("Plaga", "T-Virus"); jako, że to ja wymyśliłem tę Bonus rundę, wyjaśnię ją w tym temacie;

Jeden z graczy staje się Zainfekowanym Super Zombiakiem, reszta graczy to bezbronni świadkowie, którzy nie posiadają Magnuma, wszystkie znajdzki są zrespione od początku gry, Super Zombiak infekuje jednym ciosem, zainfekowani mają za zadanie pomagać Super Zombiakowi zainferkować wszystkich graczy, gra kończy się kiedy wszyscy zostaną zainfekowani lub kiedy wszystkie zombie zostana zgładzone.

Łatwiej mi to będzie przedstawić w ten sposób;

Super Zombie/Zombie matka; 500hp, Sprint jak Morderca, Infekcja 1 ciosem, unikalny wygląd ( jak Plaga z Breach lub bardziej jak jakiś Koks Zombie )

Zombiak; 100hp, normalny speed, Infekcja 2 ciosami, wygląd zombie,

Świadkowie; nie posiadają nic, bez magnuma

Gra; wszystkie znajdzki są zrespione (wystarczy szybko znaleźć 5 aby dostać broń), o ile to wykonalne przyspieszony resp znajdziek,

NOWY PRZEDMIOT: pistolet z lekiem na T-Virus(tylko 1 pocisk), trafiona osoba przemienia się z powrotem w świadka, nie działa na Super Zombie. Przedmiot możliwy do zdobycia za 8 znajdziek.

Temat: 

4.8. Bonus Runda z RPGami na Koniec mapy; ~ Snajper24

----------------------------------------------------------------------------------------- #5 Przedmioty

#5 Propozycja dotycząca kilku przedmiotów;

5.1. RPG dla Mordercy od 5 znajdziek (amunicja 3 sztuki)

5.2. Apteczka dla Świadka od 4 znajdziek

5.3. Update Gitary; odsyłam do tego tematu

----------------------------------------------------------------------------------------- #6 Rozgrywka/Inne

#6 Rozgrywka to bardzo ważny element każdego trybu i serwera, ma zachęcać gracza do powrotu na serwer ^^ Tego potrzeba Murderowi;

6.1. Skiny; rozmawiałem już z Azusem i skiny będą, ale jeszcze nie teraz,

6.2. Naprawa point shopa; wymaga on aktualizacji jak to wygląda np: na Death Runie, obecny wygląda nieestetycznie, jest chaotyczny i brzydki, brakuje obrazków lub są za małe,

6.3. Rangi za granie; uważam, że to dobry pomysł, odsyłam do tematu ~ Miszczu

6.4. Komenda !tekstury; komenda "must have", ponieważ codziennie widzę kogoś kto o nie pyta,

Przykładowy opis komendy;  Ze strony http://kajar9.wixsite.com/cscheater2/downloads należy pobrać główną paczkę tekstur czyli Game Content gry CsSource (zalecam pobrać wszystkie prócz TF2 ze względu na dużą wagę i CsGO, bo może uszkodzić twoje tekstury, oczywiście TYLKO Game Contenty są ci potrzebne), po tym jak pobierzemy Spakowane tekstury, należy je wypakować narzędziem WinRar lub 7zip do folderu Addons, ścieżka; Steam/steamapps/common/garrysmod/garrysmod/ADDONS <--

6.5. Sugeruję aby od 25 gracza na serwerze losował się 2gi Morderca i Szeryf ^^

-----------------------------------------------------------------------------------------

Coś od Siebie; Mam nadzieję, że Azus nie zapomniał o Murderze i zamierza wdrożyć chociaż większość pomysłów, które zdaniem wielu są na korzyść serwera, miłej lektury i Pozdrawiam CroSS.

Ciekawie napisane, myślę, że pomysł ma szanse wypalić. Popieram.

(chodzi mi o mapy i textury, tak w woli wyjaśnień)

Pozdrawiam,

Fluttershy ;)

Edited by Fluttershy

Popieram, populacja graczy, znacząco maleje, bo Murder już nic nie ma ciekawego do oferowania, liczba graczy jedynie się podnosi, jak część administracji gra.

Ogółem jeżeli chodzi o pomysł jestem ZA.Co do samej wypowiedzi to bym dodał jeszcze optymalizacje maszyny lub też jej zmianę jeżeli tylko można bo serwer potrafi nie wyrabiać przy 23+ graczach co skutkuje sporym pingiem u każdego. Do dyskusji na temat Crossa się nie wypowiadam bo to zły dział i znam go najkrócej (nie licząc nethisa i heroesa których ani razu nie widziałem na serwerze, pewnie też spowodowane jest to godzinami kiedy jestem na serwerze) z administracji. 

Witam

Przypomnę po raz setny, że są bardziej odpowiednie miejsca do przepychanek słownych niż forum publiczne. Azus zresztą też już wspomniał, gdzie możecie załatwiać tego typu problemy między użytkownikami. 

Pozdrawiam

+Dodać drugą broń dla mordercy, moim zdaniem morderca nie powinien być bezbronny po tym jak rzuci nożem, dlatego powinien miec drugi nóż (nie moze nim rzucać)
Coś jak osoba posiadajaca Fake Guna i Prawdziwego ^^

Małe odświeżenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this