Jump to content
Domen63

Pomysł na Tryb

Recommended Posts

Pomysł ten został prze zemnie wymyślony i możliwe że trudne lub nie możliwe było by go zrealizowanie lecz. Jeżeli by się to udało sadze że tryb by miał potencjał/: Tryb Attack On Titan RP. Samo w sobie że Attack of Titan to sławne i myślę że lubiane animie lub komiks. To posiada praktycznie wszystko co wymagane . Posiada oddziały/ NP Korpus Stacjonarny/ Korpus Zwiadowczy/ Korpus Żandarmerii/Korpus Treningowy  Garnizon/ oddział specjalny/oddział badawczy  są też rangi które można nadawać poprzez Awanse. Nie musi być to robione kropka w kropkę jak w anime i komiksach można też dać coś z siebie np nowe rangi i oddziały . Wiem że są mapy w garrys modzie i bronie jak i Player Modele które można wykorzystać. i jest tego sporo  .    Jak ktoś ma jakieś pomysły co by można było dodać by to wyglądało raźniej proszę pisać pod postem dziękuje I pozdrawiam 

I na czym miałby ten tryb polegać? Na zabijaniu Tytanów i ? Moim zdaniem fatalny pomysł, jak chcesz to możesz sobie pograć w grę AOT, nie wiem czy jest dobra, ale wiem, że coś takiego istnieje. Musiałbyś bardziej rozpisać tryb bo w wielkim skrócie napisałeś tylko "Attack on Titan" i to wszystko, nic nie opisałeś.

Okej daj chwile

Bo to można było by zrobić trochę jak SWRP - ja tutaj tylko nadesłałem pomysł i ten pomysł może zostać rozwinięty do takiego stopnia że może coś z tego dobrego wyniknąć.

Samo w sobie DarkRP od podstaw jest ciężko wykonać, podobnie jak inny tryb, bo w sumie wiesz najlepiej.

Ale tu nie ma nawet szczegółowych danych, opisu ról, opisu rozgrywki, bo nie każdy musiał w to grać :/ 

ogolem  w attack on titans chodzi oto ze jest miasto okrążone 3 wielkimi 50 metrowymi murami i tytani sie przez nie przedarli i ludzie spowrotem te mury odbijają. są też ludzie co zamieniają sie w tytanów np to by mogła byc klasa vip. jest król . polityci .oficerowie. generał. 

Posłużę się przykładem prizonRP:

Projekt ambitny. Dobrze wykonany od podstaw. Zapowiadał się wspaniały serwer. Okazało się, ze optymalizacja kuleje i miąłem tylko kilka FPS. 

W przypadku tego serwera będzie podobnie i nie będzie szło grać. 

Jest już tryb Attack On Titan. Tzn był jak grałem jakieś 2 miesiące temu oczywiście nie jest Polskim serwerem.

może jest Attack on Titan lecz nie ma Attack on Titan RP. a jak by się ktoś zdecydował o zrobieniu tego trybu to wszystkie role i rozgrywke lepiej by było powiedzieć na ts lub discordzie bo dużo pisania