Jump to content
Troniś

<BR#2> Troniś

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) 14 
2. Adres e-mail [email protected]
3. Steam ID oraz namiary  STEAM_0:0:152003968 Nie wiem czy o to chodzi w namiarach ale podam profil steam: http://steamcommunity.com/id/Tronciu/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie, nie byłem nigdy administratorem ani nie mam żadnego doświadczenia w tym. Jednakże jestem w stanie pouczyć się wszystkich opcji administracyjnych itp.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym zostać administratorem ponieważ chciałbym uporządkować syf dziejący się na BR #2 (Przez syf mam na myśli "bratanie" się mtf z scp, personelu klasy d z mtf, skracanie drogi ucieczki przez dach czy też przez płot) oraz chciałbym żeby gracze przestrzegali regulaminu bo jak dotąd jest bardzo mało osób które go przestrzegają. Możecie napisać że są reporty od tego i że możemy pouczać graczy jednakże bez żadnej administracji reporty te nic nie znaczą a gracze sobie nic nie będą robili z tego że ja czy ktoś inny ich poucza bo co ja mogę? Jestem zwykłym szarym człowiekiem grającym na serwerze i nic im nie mogę zrobić.
6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego Tak jak już parę osób pisało w swoich podaniach nie wiem czy angielski jest na breach wymagany ale znam go w takim stopniu że mogę się porozumieć (oczywiście w miarę możliwości)

Oczywiście znajdą się sytuacje w którym i ja łamałem regulamin (długo by szukać osoby która nie złamała regulaminu) jednakże gram już trochę na tym serwerze (na gametrackerze patrzyłem było koło 40h) i chciałbym żeby ludzie przestali to robić. Tu bym napisał coś o sobie. Nazywam się Kamil mam lat 14 (rocznikiem ale urodziny są w maju a maj już niedługo) mieszkam w Warszawie. Moim hobby jest grafika komputerowa. Właściwie to nie wiem co byście mogli jeszcze chcieli wiedzieć o mnie więc bym już konczył. Na koniec chciałbym powiedzieć że wiem że przez wiek mam niskie (jak może zerowe) szanse na zostanie administratorem lecz mam nadzieje że to nie będzie aż tak wielki problem.

Miłego dnia życzę i do widzenia. 

Edited by Troniś
Pomyłka w czasie spędzonym na serwerze

*niuch niuch* Czuję tu zaginiony okaz dobrze napisanego podania na Breach'a!

Jestem jak najbardziej na tak! Czas gry ok, ładnie napisane podanie i wiek moim zdaniem ok zwłaszcza, że sam w tym wieku składałem podanie i według wielu radziłem sobię dobrze. Nie masz doświadczenia ale szczerość jest lepsza niż kłamstwa.

Jestem na tak, nie wierze w to że wiek ma jakieś znaczenie. Poza tym wydaję mi się że ogarniesz, bo to nie jest nic trudnego. Grałem z tobą od jakiegoś czasu i nie widziałem u ciebie raczej błędów.

- czas spędzony na serwerze (strasznie nie jest ale tylko 40)

Nie bywam na #2 ale myślę że skoro nie masz preferowanego wieku trzeba czymś innym nadrobić :) , więcej graj i napisz za miesiąc .

Patrząc na samo podanie jestem skłonny dać TAK,tym bardziej że wiek może i jest lekko poniżej preferowanego ale o graczu bardziej świadczy jego kultura i zaangażowanie a reszta sama się ułoży we własnym tempie. Dodatkowo mogę powiedzieć że jako jeden z niewielu napisałeś WŁAŚCIWIE podanie (nie mówię tu o już przyjętych) co może świadczyć o twojej kompetencji i w pewnym stopniu pokazuje twoje zaangażowanie w sprawę poprawy jakości rozgrywki na serwerze.

Podanie bardzo dobrze napisane. Postarałeś się i napisałeś jako jeden z niewielu poprawie ów podanie.

Co do czasu spędzonego na serwerze - Jeśli ktoś powie, że to mało, to niech się mocno je*nie w głowe, albowiem serwery istnieją od niedawna, a nie każdy jest nolife'em i gra co najmniej 17h dziennie, także tym się zbytnio nie przejmuj.

Wiek - Jesteś młody, ale po podaniu widać, że wiek to tylko liczba, a w głowie masz sporo. Było wiele młodszych Adminów, albowiem nadrabiali oni wiedzą oraz zaangażowaniem. Czuję, że tak też będzie w twoim przypadku.

Podsumowując. Oczywiście jestem na TAKPowodzenia chłopie :D

I ważna sprawa to raczej nie h tylko minuty , bo nie wierzę że gracz 2 w topce ma 600h.

I kolejną sprawą jest to że odkąd się wypowiedziałem to do dziś prawie nic nie grałeś. 

Edited by Miszczu
3 minutes ago, Miszczu said:

I ważna sprawa to raczej nie h tylko minuty , bo nie wieże że gracz 2 w topce ma 600h.

I kolejną sprawą jest to że odkąd się wypowiedziałem to do dziś prawie nic nie grałeś. 

Jakiej topce??? I jakie 600h? 

P.S wierzę* od wiara :)

41 minut temu, Miszczu napisał:

I ważna sprawa to raczej nie h tylko minuty , bo nie wierzę że gracz 2 w topce ma 600h.

To są godziny. Możesz się popytać ludzi że długo siedziałem na serwerze.

Tak przyznaje wczoraj praktycznie w ogóle nie grałem. Inna rzecz że średnio w tym dniu mogłem siedzieć przy komputerze.

Edited by Troniś
Zmiana jednej linijki tekstu na bardziej "poprawną"

Miszczu Azus już mówił, że jest to gt z wcześniejszego JB, dlatego ludzie mają po tyle godzin... Warto byłoby czytać co inni ludzie piszą.

Co do samego podania jestem na tak, administracji na BR2 nie ma, więc przyda się tam ktoś. 

Ps. Polecałbym korzystać ze słownika Miszczu, bo popełnienie takiego błędu nie było przypadkiem... Wytykasz jakieś błędne minusy, oprócz wieku, a sam powinieneś zostać skreślony za ortografie. 

59 minut temu, DragonFly napisał:

Miszczu Azus już mówił, że jest to gt z wcześniejszego JB, dlatego ludzie mają po tyle godzin... Warto byłoby czytać co inni ludzie piszą.

Co do samego podania jestem na tak, administracji na BR2 nie ma, więc przyda się tam ktoś. 

Ps. Polecałbym korzystać ze słownika Miszczu, bo popełnienie takiego błędu nie było przypadkiem... Wytykasz jakieś błędne minusy, oprócz wieku, a sam powinieneś zostać skreślony za ortografie. 

Tak wiele błędów nie robię o to się nie martw więc słownik nie jest mi jeszcze potrzebny, poza tym raczej mam prawo nie wiedzieć skąd te h i jakoś zdarzyło się też tak że nie zapytałem.

A na serwerze #2 nie bywam i średnio mnie interesuję co się tam dzieje.

Jak średnio Cie to interesuje to po ch** się udzielasz za przeproszeniem? Chcesz sobie posty ponabijać? Jak czegoś nie wiesz to nie pisz głupot i nie wprowadzaj w błąd innych użytkowników forum. Słownik raczej się przyda bo pomylić wierze z wieże... Ja wiem, nie miałeś podkreślenia, więc stwierdziłeś, że jest dobrze napisane ;)

Miszczu to O ile pamiętam administrator trybu breach więc ma naprawdę

wiele to powiedzenia w kwestii tej sprawy  

7 minutes ago, Domen63 said:

Miszczu to O ile pamiętam administrator trybu breach więc ma naprawdę

wiele to powiedzenia w kwestii tej sprawy  

Po 1. Jest adminem serwera #1 a nie #2.      

2. Sam napisał, że "A na serwerze #2 nie bywam i średnio mnie interesuję co się tam dzieje." więc faktycznie "ma naprawdę wiele to powiedzenia w kwestii tej sprawy".

Lecz jest to administrator. więc musi się znać 

To nie jest temat na wspólne kłótnie tylko podanie... a także Dragon skoro jestem adminem po części jest to mój obowiązek się wypowiedzieć. A błąd zrobiłem temu że parę razy poprawiałem się a to było spowodowane gorączką w tym co jakiś czas bólu głowy.

Edited by Miszczu

@Miszczu Składnią też nie powalasz... Ale wracając do tematu, to jak jest to Twój "obowiązek"- to nie podawaj tak absurdalnych powodów jak "Od wczoraj to Ty nic nie grałeś", albo "40h w półtora tygodnia to mało". Człowieku o czym Ty piszesz... Jak już masz zamiar się wypowiadać to z sensem.

@Domen63 Ja nie wiem czy Ty jesteś tak głupi, czy trollujesz... To, że ktoś ma admina, nie oznacza, że musi się na wszystkim znać albo, że słusznie został na niego wybrany. Teraz przechodzi okres próbny, podajże 1 miesiąca.

Edited by DragonFly

@Miszczu Sam masz zaledwie ponad 40h, wiec siedź cicho w sprawie czasu spędzonego przez Tronisia na serwerze.
@Topic Jestem na tak, jestem zdziwiony, że masz 14 lat, bo wydawałoby się, iż masz ich troszkę więcej.

Edited by Krychu

Podanie przyjęte.

Pomimo wieku chętnie dam szansę osobie, która potrafi się rozpisać w podaniu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...