Skocz do zawartości
bokuser

Uwagi bokusera na temat serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Słowem wyjaśnienia: przeniosłem dyskusję na temat kondycji i organizacji serwera z odwołania do osobnego tematu. ~Świrex

co do tego to admini zapominają o takich punktach jak :

12. Nadmierne używanie wulgaryzmów jest zabronione
2. Stosujemy zasadę "jeden mówi, reszta słucha".

9. Antyterrorysta, który popełnił błąd musi uśmiercić się w ciągu 30 sekund, w taki sposób, aby Terroryści nie mogli podnieść broni.(mówią, że na koniec rundy się zabiją)

13. Antyterroryści zobowiązani są do wykorzystywania zabaw znajdujących się na mapie

1. Zakaz dawania tzw. freerunów

1. Zabrania się wybierania w kółko tych samych minimap. (tzw. NOGa NOGA NOGA i jeszcze razk kURW* NOGA)

2. Zabawy muszą być przeprowadzona tak, aby każdy miał równe szanse.(jest pewien admin który mówi : kto ma pmuta lub pGaG odrazu adpoada w misturzu lub kulki. więc nie uznaje czatu adminowego)

i do czego się nie stosują:

1. Administrator powinien dawać przykład dobrego zachowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka porada by dodać podpunkt: nie wolno używać celownika z konsoli do snajperek sam korzystam bo nie jest zabronione i na serwie kilka razy łąnde noscope weszły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Remzo napisał:

Witam.

Bana zdejmuję, a teraz dlaczego. Przede wszystkim nick nie jest w żaden sposób obraźliwy, nie jest skierowany do nikogo bezpośrednio, a nawet jeżeli... Złóżmy na chwilę, że nick bokusera jest opinią na temat administracji, czy konkretnej ich grupy. Dlaczego niby ma dostać bana za to, że uważa, iż administracja jest "co raz gorsza"? Może warto się dowiedzieć dlaczego tak sądzi, by wyciągnąć wniosku i poprawić to i owo?

Dzisiaj miałem nieprzyjemność zobaczyć 27 minutowe demko z mapy de_westwood i jestem zdruzgotany tym co tam się wyprawia. Odbyłem już poważną rozmowę z Jesuem i liczę, że zastosuje się do tego co mu napisałem. Nie chcę wiedzieć żadnego podziału na gracze vs admini, funkcja admina to przywilej, a nie powód do wywyższania się! Gracz dalej pozostaje graczem.

Powracając do bokusera. Jeżeli nawet administrator uznał, że nick jest niestosowny powinien zwrócić się do gracza by go zmienił (chociaż w tym przypadku nie było żadnego powodu...), a nie od razu karać surowo. Dlatego biorąc pod uwagę wszystko to co zostało powyżej napisane ban uznaję za niesłuszny i zdejmuję, a gracza serdecznie przepraszam.

Pozdrawiam

Remzo.

Wiem Remzo, że rozmawialiśmy, ale to nie oznacza, że ze wszystkim się zgodziłem. To jest forum serwera, na którym obok Ciebie jestem Head Adminem, więc też mam prawo do komentarza.

Za co dostał bana? Za nick, który prowokuje negatywne reakcje. Dla mnie od właśnie takich drobnych zaczepek zaczyna się kariera późniejszego trolla na serwerze. Niejednokrotnie musieliśmy z nimi walczyć, szczególnie toksyczni skończyli z długimi banami na kilka miesięcy, inni nawet z permanentnym wydzieleniem z Placu.
Rozumiem jak mało kto, że funkcja admina to przywilej. Dla mnie to nawet coś więcej ostatnimi czasy - obowiązek. Na dobrą sprawę nie gram już w zasadzie na serwerze, a i tak jestem aktywnym członkiem serwera przez chociażby sourcebans czy forum. Dla mnie tutaj nie było żadnego wywyższania się, raczej uświadomienie niektórym, że nie są dla mnie kolegami z którymi możemy sobie pozwolić na więcej. Wódki z nimi nie piłem, nie znam ich, oni mnie też, a zwracają się jak do kumpla z podwórka. Jak dla mnie doszło do przekroczenia pewnych granic.
Przepraszam, jeśli uraziłem dziś kogoś moim zachowaniem - jeden z gorszych dni się trafił i mogło się skrupić dziś na kimś za co z góry mówię, iż jest mi przykro.

Co do Bokusera - fakt, Dezyl zachował się ostro, ale postąpił tak, jak uczyłem adminów - uciąć łeb sprawie zanim urośnie. Osobiście bana bym zostawił, lecz skrócił znacząco - do 1 doby aby gracz też zrozumiał, że pewnych zachowań nie tolerujemy.

2 godziny temu, bokuser napisał:

9. Antyterrorysta, który popełnił błąd musi uśmiercić się w ciągu 30 sekund, w taki sposób, aby Terroryści nie mogli podnieść broni.(mówią, że na koniec rundy się zabiją)

13. Antyterroryści zobowiązani są do wykorzystywania zabaw znajdujących się na mapie

1. Zabrania się wybierania w kółko tych samych minimap. (tzw. NOGa NOGA NOGA i jeszcze razk kURW* NOGA)

2. Zabawy muszą być przeprowadzona tak, aby każdy miał równe szanse.(jest pewien admin który mówi : kto ma pmuta lub pGaG odrazu adpoada w misturzu lub kulki. więc nie uznaje czatu adminowego)

po kolei - jeśli masz zastrzeżenia co do działań administracji, zawsze możesz złożyć skargę na forum. Twoje wypunktowanie pojedynczych spraw pozwala mi łatwiej zareagować na te zarzuty.
- wulgaryzmy. Sam w emocjach nieraz rzucę /mięsem/, lecz nie uważam, iż by to było nadmierne. Co więcej, sam reaguje stanowczo na takie zachowania - vide Multi i L. dzisiaj.
- "jeden mówi, reszta słucha" - nie rozumiem zarzutu. W którym miejscu nie słuchamy graczy? Może napiszesz, że nie słuchałem gdy dziś obiecałem Tobie, iż zajmę się sprawą Twojego muta mimo BRAKU postu na forum?
- Ani razu nie spotkałem się z takim zachowaniem. Jeśli to się działo, to na pewno nie w mojej obecności, a wręcz jestem pewien, że na pewno nie jest mowa o adminach.
- Możesz podać jakiś przykład? Bo dzisiejsze jaile w których brałem udział były moim zdaniem prowadzone w 100% wobec zasad.
- Freeruny - j/w
- j/w

Zabawy muszą być przeprowadzona tak, aby każdy miał równe szanse.(jest pewien admin który mówi : kto ma pmuta lub pGaG odrazu adpoada w misturzu lub kulki. więc nie uznaje czatu adminowego)

Gag/Mute to jest KARA za NIEPRZESTRZEGANIE REGULAMINU. To nie jest coś, co się dostaje za nic (!). Jakby ktoś nie łamał regulaminu, to by nie było problemu.

z tym bym polemizował, ale to kwestia raczej odczuć.

30 minut temu, bokuser napisał:

Taka porada by dodać podpunkt: nie wolno używać celownika z konsoli do snajperek sam korzystam bo nie jest zabronione i na serwie kilka razy łąnde noscope weszły

Tego podpunktu nie trzeba wcale podawać, bo to jest zwyczajne wykorzystywanie błędów gry moim zdaniem. Coś co powinno być karane banem.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

17. Zabronione jest korzystanie z błędów map. To podchodzi pod błąd gry(Ja nie zauważyłem żeby w reg. było zabronione używanie błędu gry)

na jailach wieczorami to dzieje się ro**ierdol nawet gdy są admini

są pewne granice np. "żesz kurwa pierdolona mać tfuuu" i zamiast ostrzec czy próbować uspokić PEWNĄ OSOBĘ to cały serwer w śmiech(nie mówie że to jest złe ale co runde powtarzać to samo )

ludzie mówią cele mapy, dobra ale nie wiem gdzie paka czemu, bo nie ma minimapy

ja zrozumiałem ten punkt reg. że na jeilu jeden mówi reszta słucha a nie np. L rozmawia z multi, ja z flandersem i cuj nas obchodzi że ktoś prowadzi jaila (a nie raz tak było)

freerun prosze bardzo wczoraj L. poprosił kogoś żeby odpuścił mu 2 przeszkody

Edytowane przez bokuser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej chaotycznie napisać tego nie mogłeś?
No dobrze, przypuśćmy, że dopiszemy do listy zakaz korzystania z tego. Jak chcesz, żebyśmy to egzekwowali? Mam chodzić od domu do domu i patrzeć ludziom w monitor? To już jest osobista sprawa gracza, bo my na to nie mamy absolutnie żadnego wpływu. Tyle, że jak dla mnie to jest zwyczajne wykorzystywanie błędów gry = oszukiwanie.

są pewne granice np. "żesz ***** ********** mać tfuuu" i zamiast ostrzec czy próbować uspokić PEWNĄ OSOBĘ to cały serwer w śmiech(nie mówie że to jest złe ale co runde powtarzać to samo )

skoro masz zastrzeżenia do pracy serwera, dlaczego tego nie zgłosiłeś?

Dziwne, bo np. na buck-wild mimo, że nie ma uzupełnionej minimapy, to i tak DA SIĘ namierzyć pakę bo minimapa jest i po samym znaczniku bomby można dojść do tego, gdzie jest. W tym wypadku to Ty masz problem, a nie my.

ja zrozumiałem ten punkt reg. że na jeilu jeden mówi reszta słucha a nie np. L rozmawia z multi, ja z flandersem i c?uj nas obchodzi że ktoś prowadzi jaila (a nie raz tak było)

j/w, skoro masz zastrzeżenia do pracy serwera, dlaczego tego nie zgłosiłeś?

odpuszczenie pułapki czy dwóch dla jednej osoby nazywasz freerunem? Nie bądź śmieszny. Freerun jest, gdy się w ogóle nie włącza pułapek dla całej przeciwnej drużyny.

Bokuser, wyciągasz albo błędne wnioski, albo rzeczy wyrwane z kontekstu, które mogą wyglądać źle jak spojrzysz na nie. Lecz gdy spojrzy ktoś na całokształt, to cóż... witamy na najlepszym serwerze 4Fun w Polsce. Fakt, nie jest idealnie, ale w życiu nie ma rzeczy bez skaz. Jesteśmy zbieraniną ludzi z różnych środowisk, miejsc, a łączy nas przede wszystkim pasja. Moim zdaniem Twoja skarga ma pewne podstawy, ale w żaden sposób nie trzyma się kupy chociażby przez brak twardych dowodów czy bycie bardzo subiektywną opinią.

PS ogarnij słownictwo, bo za wulgaryzmy będę zmuszony wlepić Ci karę. Masz 24h na edytowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minutes ago, Jesus said:

PS ogarnij słownictwo, bo za wulgaryzmy będę zmuszony wlepić Ci karę. Masz 24h na edytowanie.

edytowałem wczoraj błędy i nie mogę 2 raz edytować 

Lecz gdy spojrzy ktoś na całokształt, to cóż... witamy na najlepszym serwerze 4Fun w Polsce. 

To akurat racja.

mówisz i masz.

Dziwne, bo np. na buck-wild mimo, że nie ma uzupełnionej minimapy, to i tak DA SIĘ namierzyć pakę bo minimapa jest i po samym znaczniku bomby można dojść do tego, gdzie jest. W

Są też inne mapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, bokuser napisał:

Są też inne mapy.

na której mapie, gdzie można kłaść pakę nie mogłeś namierzyć bomby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co skączyła się właśnie teraz 14,33 ty też na tej mapie grałaś a nazy nie znam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak napiszesz post po POLSKU, to Ci na niego odpiszę. Póki co nie mam zamiaru dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba jako admin masz możliwość oglądania demek. Mapa była rogrywana ok 14,20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam MOŻLIWOŚĆ, a nie OBOWIĄZEK. Piszesz bez jakiejkolwiek składni, z widocznymi błędami ortograficznymi dodatkowo bez podanego OBOWIĄZKOWEGO wzoru - jak mam brać na poważnie coś pisane na kolanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 5.03.2017 at 7:07 PM, bokuser said:

jako admin masz możliwość oglądania demek.

Gdzie napisałem obowiązek?

On 5.03.2017 at 10:19 PM, Jesus said:

mam MOŻLIWOŚĆ, a nie OBOWIĄZEK

pGag 

Snetry:

Na razie ungaga Ci nie dam ponieważ napisałeś to w pełni świadomie. Napisz za 2-3 miesiące, wtedy to rozważymy.

Pozdrawiam

Snetry  

February 7

3 miesiące minęły a Pan Jesus:

propagowanie swastyki na naszym serwerze jest zakazane. Nie będziemy tolerować takich zachowań, radzę napisać odwołanie za jakiś czas, by kara dobrze dotarła.

pMute 

Biorąc pod uwagę, że to nie jest Twój jedyny perm, odwołanie póki co odrzucam.

Co ma 1 do 2 ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nigdzie nie napisałeś, że to mój obowiązek. Ale Twoja roszczeniowa postawa pokazuje jednak jasno, że ŻĄDASZ tego od nas.

Pisanie swastyk na czacie jak zachowaniem durnym i nie mam zamiaru traktować tego pobłażliwie.

Co ma jedno do drugiego - pokazuje, że łamiesz regulamin. I to nie raz czy dwa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 4.03.2017 at 7:54 PM, bokuser said:

Słowem wyjaśnienia: przeniosłem dyskusję na temat kondycji i organizacji serwera z odwołania do osobnego tematu. ~Świrex

To może jako osoba trzecia rozwiąże wasze wątpliwości bo widzę zaczyna to wyglądać jak zabawa w Sejm :D

Po pierwsze Bokuser: Wymagasz zbyt dużo, zbyt szybko i zbyt chaotycznie, zwykle ludzie uczą się na błędach w momencie kiedy je popełnią i zdają sobie z tego sprawę, twoje podejście na zasadzie wygarnę wszystko co mi się nie podoba nie będzie miało żadnych faktycznych odbić na grę, nie licz na to. Jeżeli rzeczywiście chcesz na coś powoli wpływać to musisz truć MĄDRZE na Serwerze, nie na forum, to forum jest raczej żeby ustalać rzeczy które dzieją się za kulisami... Chcesz coś zmienić na serwerze? Leć na serwer i czyń jakoś żeby to miało sens.

Co do zasad które powiedziałeś rzeczywiście większość z nich jest w pewien sposób naginana, ale musisz zrozumieć też że gdybyśmy (a właść. admini) podeszli do tego jakoś super nad restrykcyjnie to miałbyś mini Auschwitz na serwerze, po prostu użyj trochę wyobraźni.

12. Nadmierne używanie wulgaryzmów jest zabronione - Zawsze nie lublu tego punktu bo szczerze dopóki ktoś kurwi w formie humorystycznej to ja jestem na tyle zwalony że mnie to śmieszy, i tak w większości jest na serwerze, mało razy zdarza się żeby ktoś kurwił na zasadzie rzeczywiście szewskiego kurwienia którego nie da się słuchać, moim zdaniem punkt do dupy

2. Stosujemy zasadę "jeden mówi, reszta słucha". - Rzeczywiście to jest jeden z niewielu punktów które raczej jakoś zanikły ostatnio w grze, cały serwer potrafi gadać na raz a admin nie reaguje nawet jak jest przesadnie, co prawda wpływa to trochę na pozytywną jak i negatywną wizję tego wszystkiego, zależy od momentu i co ludzie mówią. Czasami jest mega śmiesznie czasami jest ostry rozp...

9. Antyterrorysta, który popełnił błąd musi uśmiercić się w ciągu 30 sekund, w taki sposób, aby Terroryści nie mogli podnieść broni.(mówią, że na koniec rundy się zabiją) - Nie widziałem żeby ten punkt jakoś strasznie był lekceważony, co prawda zdarza się że ktoś często nie zrobi niczego żeby te broń schować i zabije się byle jak byle gdzie, i nikt nie burknie że zrobił źle, ale zwykle nie ma to jakiegoś negatywnego wpływu na grę wync po co psuć atmosferę skoro "Nic się nie stało."

1. Zakaz dawania tzw. freerunów - W życiu nie widziałem żeby admin który jest na serwerze i nie AFKuje nie zastosował się do tego.

1. Zabrania się wybierania w kółko tych samych minimap. (tzw. NOGa NOGA NOGA i jeszcze razk kURW* NOGA) - Powiem ci szczerze że wydaje mi się że ja jako jedyny jestem kompletnym przeciwnikiem w ogóle tej zasady, i mimo że powinna zostać i zostanie, to ja osobiście najchętniej ją bym ją wy...kasował, mapy MG działają tak że kto jest pierwszy ten sam wybiera (BO WYGRAL, DOSZEDŁ PIERWSZY I MU SIĘ TO NALEŻY), i reszta ma się dopasować, chcecie wybrać coś innego ? To bądźcie pierwsi, proste.

Co do samego podejścia adminów to osobiście uważam że sleje za to są aż nad gminne i aż nad restrykcyjne, kompletnie się z tym nie zgadzam bo mam wrażenie że teraz działa to w drugą stronę bo to admini psują rozgrywkę a nie to że jakiś kocmołuch wybrał minimapke

2. Zabawy muszą być przeprowadzona tak, aby każdy miał równe szanse.(jest pewien admin który mówi : kto ma pmuta lub pGaG odrazu adpoada w misturzu lub kulki. więc nie uznaje czatu adminowego) - Napisałeś to tak że szczerze nie jestem kompletnie pewny o co ci kaman ale postaram się odpisać mając nadzieję że to o to,

Moim skromnym zdaniem sytuacja jest zła że na serwerze są jeszcze osoby które mają i PGaG i PMute, zwykle taka osoba i tak działa na niekorzyść serwera, a przede wszystkim znajdujących się na nim graczy, więc złe jest to, że takie osoby jeszcze grają na serwerze bo ich najlepszym zajęciem z czasem i tak stanie się psucie czegoś na złość innym (moje zdanie).
Co do osób które mają tymczasowego muta lub gaga uważam że jest to odpowiedni dodatek jeżeli rzeczywiście zawinili, muta i gaga nie dostaję się bo tak, jak się dostało to się pisze odwołanie, a jak już się ma to trzeba się liczyć z konsekwencjami, i nikt nie będzie sobie pruł żył bo ktoś zrobił coś nieodpowiedniego, to tak nie działa na świecie.

1. Administrator powinien dawać przykład dobrego zachowania - Nie skomentuje :D

-

Nie znam osobiście tej komendy, ale u nas na serwerze nic co wychodzi z gry nie jest zabronione, VAC też cię za to nie zbanuje, żaden inny serwer również, zabronione są programy zewnętrzne zawsze, które do gry nie należą.
I teraz żeby było jasne:
Komenda nie jest błędem gry, to co z niej potrafi czasami wyjść jest, za coś co przeszkadza innym w rozgrywce albo psuje grę rzeczywiście jest to "karalne", natomiast coś co pomaga tobie nie ma opcji, jeżeli rzeczywiście jest to jakimś błędem to Volvo i tak to pewnie naprawi także, gdybyśmy banowali za komendy to bind na scrolla też mógłby nie być dopuszczalny a znajdź mi jakikolwiek serwer gdzie tak jest.
Błędy gry są zabronione (jak ktoś grał na CSS to np.: snd_restart który zawieszał w powietrzu itd. nie będę wymieniał żeby nie dawać głupich pomysłów.)

Błędy mapy są zabronione (Czegoś co nie było w zamyślę autora nie powinno się używać bo to nawet pogardą dla samego autora a to znaczy że nie doceniamy czyjejś ciężkiej darmowej pracy a to znaczy że jesteśmy :) )

A co do NoScope uwierz, psujesz sam sobie rozgrywkę bo nie uczysz się zasad broni tylko korzystasz z celownika który często przekłamuje :D

Jesus:

Wiem Remzo, że rozmawialiśmy, ale to nie oznacza, że ze wszystkim się zgodziłem. To jest forum serwera, na którym obok Ciebie jestem Head Adminem, więc też mam prawo do komentarza.

Za co dostał bana? Za nick, który prowokuje negatywne reakcje. Dla mnie od właśnie takich drobnych zaczepek zaczyna się kariera późniejszego trolla na serwerze. Niejednokrotnie musieliśmy z nimi walczyć, szczególnie toksyczni skończyli z długimi banami na kilka miesięcy, inni nawet z permanentnym wydzieleniem z Placu.
Rozumiem jak mało kto, że funkcja admina to przywilej. Dla mnie to nawet coś więcej ostatnimi czasy - obowiązek. Na dobrą sprawę nie gram już w zasadzie na serwerze, a i tak jestem aktywnym członkiem serwera przez chociażby sourcebans czy forum. Dla mnie tutaj nie było żadnego wywyższania się, raczej uświadomienie niektórym, że nie są dla mnie kolegami z którymi możemy sobie pozwolić na więcej. Wódki z nimi nie piłem, nie znam ich, oni mnie też, a zwracają się jak do kumpla z podwórka. Jak dla mnie doszło do przekroczenia pewnych granic.
Przepraszam, jeśli uraziłem dziś kogoś moim zachowaniem - jeden z gorszych dni się trafił i mogło się skrupić dziś na kimś za co z góry mówię, iż jest mi przykro.

Co do Bokusera - fakt, Dezyl zachował się ostro, ale postąpił tak, jak uczyłem adminów - uciąć łeb sprawie zanim urośnie. Osobiście bana bym zostawił, lecz skrócił znacząco - do 1 doby aby gracz też zrozumiał, że pewnych zachowań nie tolerujemy.

To ode mnie do całej administracji, na serwerze istniało kiedyś coś na zasadzie taryfikatora, były czyny znośne które dostawały typowo: Uwaga -> Slay -> Kick -> Krótki Ban -> Długi Ban -> Perm

Były nie znośne - hackowanie itd gdzie szło wszystko odrazu do wywalenia i oczywiście nie było żadnych odwołań no bo jak tu się odwołać od spinbota albo od tego że mówił każdemu ze są "Kurw*mi".

Teraz wszystko przemyka na zasadzie właśnie upierdolić łeb, nie zgadzam się z tym bo jakaś część normalnych "pojebuf" od razu zrezygnuje z serwera, gdzie może wystarczyłoby ich wychować i byliby miłym dodatkiem, gdyby nie to że kiedyś właśnie tak podchodzono do sprawy że się trochę z ludźmi "Pieściło" no to myślę że dużej części starej i stałej serwera tutaj by nie było.

Ja jestem po paru permach gdzie wróciłem bo się Pieściło, Pomidor chyba też, Vito za mózg itd itd. czy to znaczy że teraz jesteśmy Nowotworem tego serwera, albo jakimś potworem który odstrasza graczy (Vito nie jest wzięty pod uwagę w tym zdaniu) ? No jakoś wydaję mi się że słabo :v.

A teraz zdanie typowe dla mojej osobowości. Czy skróciłbyś łeb ładnej babie w maseczce ? Z tym podejściem tak: efekt ? Straciłeś szansę na ładną babę, a tak jak dasz temu chwile przemyślenia, popieścisz się i zmyjesz jej te ogórkowo-błotnistą mozaikę z ryja to zobaczysz jej piękno :)

On 4.03.2017 at 11:55 PM, bokuser said:

17. Zabronione jest korzystanie z błędów map. To podchodzi pod błąd gry(Ja nie zauważyłem żeby w reg. było zabronione używanie błędu gry)

na jailach wieczorami to dzieje się ro**ierdol nawet gdy są admini

są pewne granice np. "żesz kurwa pierdolona mać tfuuu" i zamiast ostrzec czy próbować uspokić PEWNĄ OSOBĘ to cały serwer w śmiech(nie mówie że to jest złe ale co runde powtarzać to samo )

ja zrozumiałem ten punkt reg. że na jeilu jeden mówi reszta słucha a nie np. L rozmawia z multi, ja z flandersem i cuj nas obchodzi że ktoś prowadzi jaila (a nie raz tak było)

Błędy wytłumaczyłem

Przekleństwa i Podejście w miarę też, nie jest to w porządku ale weź pod uwagę że serwer dla dorosłych intelektualnie a o resztę musisz zadbać sam na serwerze jeżeli jest coś nagminne, no bo kutwa jak o to nie zadbasz to stanie się to i nic już z tym nie zrobisz :P proste.

Nie rozumiem tego z celami

I tak jest, nie powinno być tak że ktoś pitoli nie na temat, ale znowu skoro ty sam robisz taką sytuację to podejście innych musi się zmienić a nie podejście adminów prawda ?

Musisz pojąć że będąc na serwerze jesteś częścią tego co się dzieje a nie oczekiwać od adminów boskiej ingerencji że zawsze wszystko zobaczą, pojmą i zdążą to nie tak kurde działa :)

Co do freerunów to bez kitu przesadzasz, normalnym jest nie puścić jednej czy dwóch pułapek, tym bardziej że niektóre są tak dennie zrobione że nie da się inaczej żeby nie paść. Jedyne czego nie powinno to kolesiostwa które się puszcza nawzajem czasami ale to jest raczej już obserwowane.

Gdyby się zastosować do tego podejścia to naprawdę na serwerze byłoby MiniAuschwitz i nikt by tam nie chciał tam wchodzić, my gramy w gry żeby nie przejmować się zasadami i debilizmem reszty świata, a ty próbujesz go na siłę tam wpakować, słabe podejście, nie do tego służą gry ^_^

On 5.03.2017 at 0:46 PM, Jesus said:

Wszystko co napisał Jesus w tym poście było logiczne i zgodne B)

On 5.03.2017 at 7:07 PM, bokuser said:

chyba jako admin masz możliwość oglądania demek. Mapa była rogrywana ok 14,20

On 5.03.2017 at 10:19 PM, Jesus said:

mam MOŻLIWOŚĆ, a nie OBOWIĄZEK. Piszesz bez jakiejkolwiek składni, z widocznymi błędami ortograficznymi dodatkowo bez podanego OBOWIĄZKOWEGO wzoru - jak mam brać na poważnie coś pisane na kolanie?

Jesus się zdenerwował ale ma rację, daj sobie chwilę jak coś piszesz i sprawdź jak to zrobiłeś :D bo trudno cię brać na poważnie czasami bo nie wiadomo czy to to piszesz bo masz w dupie czy tak piszesz bo nie mieszkasz w polsce czy o co kaman.

I bez kitu napisałeś to tak jakby miał już lecieć i to zrobić :D

Oglądanie Demek nie jest takie łatwe i prostę, wiedz że obejrzenie 15 minutowego demka dokładnie zwykle całość zajmuje jakieś od 45 minut do godziny, co jest mnóstwem czasu którego dorośli niestety nie zawsze mają, i efektywnie nic z tego nie masz poza tym że taki mały gnom w głowie mówi ci: "Jej, stary przyczyniłeś się do czegoś, jesteś fajny, ludzie ci będą dziękować.". A mówi to po to żebyś wierzył że ma to jakikolwiek sens i żeby ci się w ogóle chciało :)

I choć tobie chodziło tylko o sprawdzenie mapy mówię ci to żebyś wiedział że ten proces jest po prostu słaby, od wrzucenia demka na FTP, ściągnięcia go, wkładania do gry, odpalania, szukania chrupków żeby to przetrwać, pierdzielenia się z tym Valvowskim edytorem który się non-stop pierdzieli i wywala ci błąd i musisz oglądać od nowa itd. a wszystko pamiętaj: Za Nic

Mape da się sprawdzić chyba i na gametrackerze i na HLStatsach, choć pewności nie mam.

I teraz gadacie o swastykach - Moim zdaniem jest to niegroźne, szczeniackie zachowanie, nie twierdze że jestem dorosły więc [Tu była swastyka].

To samo co powiedziałem wcześniej nie uważam tego za jakieś karygodne zachowanie nie walczyłem w wojnie, ojciec mój też nie trochę trudno mi się w to aż tak zakleszczyć żeby robiło mi to jakieś znaczenie, uważam że wręcz pisanie tego w pewien sposób po prostu pokazuję to że raczej nie mamy szacunku do nazistów bo nie boimy się tego.

Z drugiej strony oczywiście wojna zła rzecz i pisząc to pokazujemy brak szacunku dla ludzi którzy za nas walczyli (tych ludzi szanuje z całego serca, bo Polska choć kurewski naród to Mój Naród i go Kocham, i tylko dzięki tym ludziom go mam.)

Osobiście leje na to ciepłym moczem (na swastyke), mamy XXI w. i uważam że jak banować tłuków z serwera to za jakieś prawdziwe powody niż za to że napisał symbol nazistów który w sumie i tak był ukradziony z innych kultur.

I teraz moje podsumowanko:

Nie róbcie burdelu, nie widzę sensu robić tutaj na forum zamęt, oczywiście Jesus jest w przegranej sytuacji bo musi odpowiadać na wszystko co ty napiszesz Bokuser, niezależnie od tego jak głupio czy mądrze to napisałeś.

Bokuser jak chcesz zmienić coś na serwerze to leć na serwer i rób to tak żeby to zmienić, ale przede wszystkim zacznij od siebie (bo sam napisałeś że masz w dupie jedną z zasad o której sam wspominałeś [What is logic ? Baby Dont Hurt Me.]) bo jakby każdy zajął się tym co sam robi to nie byłoby żadnych problemów, potem od ludzi bo jest was 20x więcej niż adminów a co za tym idzie to wy (i my) go tworzymy a nie admini, a dopiero na koniec adminami, bo ich zadaniem jest w sumie nadzorować serwer a nie czynić go lepszym czy gorszym.

Tyle moim zdaniem, mam nadzieję że bokuser przestaniesz szukać dziury w całym tylko zaczniesz ją łatać, Jesus też nie jest święty mimo nicku też robi błędy ale chodzi o to czy chce lepiej i czy się chcę poprawić.

Nie wiem czy rozwiałem wątpliwości czas pokaże.

Peace Out !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem temat do zamknięcia, Timon w tej epopei zamknął wszystkie sprawy. Dam szansę jeszcze na wypowiedź, więc temat będzie otwarty 72h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi