Jump to content
Sign in to follow this  
snajper24

Spis wszystkich błędów murder'a

Recommended Posts

Witam,temat będzie poświęcony wszelkim bugom na sewerze murder jakie znaleźli gracze lub administracja.Nie rozpisując się przejde do błędów które ja zauważyłem i zgłosiłem już @azuspl,ale chce też by ludzie dopisali swoje.

---------------------------------------------------------------------CIĘŻKIE CIAŁA--------------------------------------------------------

Tak jak nazwa mówi niektóre ciała potrafią być tak ciężkie że ledwie można je ruszyć.Dopowiem tylko że dzieje się to na losowych "ofiarach".

---------------------------------------------------------------INSTA WIN ŚWIADKA/MORDERCY--------------------------------------

Ten bug występuje zwykle na bonus rundach ale "raz na ruski rok" także na zwykłych rundach,polega on na tym że morderca/świadkowie wygrywają po paru sekundach od startu rundy lub też w losowym momencie(w 8 minucie albo nawet po 30 sekundach mapy).

-----------------------------------------------------------------------LAGI MASZYNY-----------------------------------------------------

To jest bardziej problem techniczny ale także go tu napisze,chodzi o to iż przy większej ilości osób serwer potrafi nie wyrabiać i "oddaje" ping aktualnie grającym osobom,zwykle się naprawia po zmianie mapy lub po pewnym czasie.

--------------------------------------------------------------NIEWIDOCZNA BROŃ-------------------------------------------------------

Bug jest prosty,osoba posiadająca broń lub też morderca po pewnym czasie nie widzą jej i muszą podnieść jakiegoś propa by znowu ją widzieć.Dla niektórych ten bug to nic ale także są tacy którzy nie potrafią normalnie grać po którejś ze stron przez to.

-------------------------------------------------------------BRAK ZAPALNIKA------------------------------------------------------------

Czasami jak morderca rzuci bombe nie dostaje zapalnika(Odkrywca bugu: CroSS).

To są chyba wszystkie znane mi bugi które dość często występują lub sam byłem ich świadkiem,ponawiam także moją prośbę by każdy kto zna jakiś bug napisał go pod tym postem.Tak samo chciałbym żeby Azus choć trochę skupił się na swoich innych serwerach prócz breach póki mało osób gra na nich przez "Breach Hype"

Edited by snajper24

Ogólnie robię jeden duży update Murdera po cichaczu. Zamierzałem powrócić do starej wersji trybu gdzie takich błędów nie było.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this