Jump to content
wodzu

Forum migracja

Recommended Posts

Witam.

Już od ponad miesiąca staram się znaleźć termin na ta dłubaninkę , czyli migrację forum na nowy system nowy php nowe www i wiele innych

teoretycznie chciałbym to jutro pogonić planuje pracę między 9:00 a 12:00 , oczywiście może to się zacząć chwilę później jak i skończyć

może tez pojawić się kolejna przeszkoda którą zastanę w firmie która mi uniemożliwi taką podjęcia tej pracy , łatwo będzie to stwierdzić forum będzie wyłączone gdy zacznę.

Pozdrawiam.

Witam.

Tu nie chodzi o silnik IPB tylko o wersje linux-a na serwerze php www, system idzie do orki IPB zostaje.

Pozdrawiam.

Witam.

Jak zwykle trwało to dłużej niż miało , ale na ponad godzinę musiałem odejść od biurka.

powinno być ok ale będę obserwował co się na serwerze dzieje może jakieś błędy będą w międzyczasie

Pozdrawiam.

Mam następujący problem:

Jak wchodzę na forum z przeglądarki Chrome i MS Edge, to wita mnie następujący komunikat Apache2 Ubuntu Default Page. Forum mogę przeglądać z przeglądarki STEAM w grze, ale jest to bardzo irytujące. Szukałem w internecie informacji, ale nic nie znalazłem.

Pozostawię to tutaj:

http://www.yes-www.org/

Ps. Tylko zaznacze, nie mółie że powinien zostać użyty żaden redirect na www czy inne badziewie, najważniejszym argumentem jest to, że niektórzy po prostu wpisują wszędzie www. i wypadałoby ich przekierować :)

Edited by D.ツ

No ale napisałem ze zrobiłem mimo że dla mnie to dwie różne strony , ale wtedy tak tez było to niech zostanie ...

ok niech i tak będzie zrobione ale dla potomnych  strefagier.com.pl to nie www.strefagier.com.pl

Pozdrawiam.