Skocz do zawartości
Tácõ

BR#1 Taco

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16) 17 (w Lipcu)
2. Adres e-mail [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:43575840  http://steamcommunity.com/profiles/76561198047417409/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak byłem już administratorem trybu TTT(nie tutaj) więc podstawy ogarniam 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:Hmmm zacznijmy od tego iż chciałbym posiadać range administratora,operatora żeby pomagać zagubionym graczom(tak wiem że do tego nie jest potrzebna ranga więc proszę o darowanie sobie tego typu komentarzy :) ), załatwiać sprawy z RDM, AFKami graczami trollującymi votekickiem i różnymi tego typu sprawami.Admini nie zawsze są obecni na  serwerze(nie licząc navyseal'a on siedzi prawie cały czas) i dochodzi wtedy do samowolki (nie mówię że zawsze ale często).Moim zdaniem wyróżniam się pozytywnie na serwerze i dobrze dogaduje się z graczami,czasem jestem też toxic ale to wszystko w formie żartobliwej więc jeśli kogoś obraziłem przepraszam :). Na serwerze przebywam codziennie przez co najmniej godzinkę, dwie. W miarę możliwości upominam graczy o nie bugowanie różnych rzeczy jednak nie zawsze to skutkuje i w tym jest problem ;/. Na forum bywam często jednak nie zawsze się wypowiadam.Niestety to już wszystko przepraszam że trochę za krótko ale nie mam pojęcia co mógłbym tutaj jeszcze dodać :)

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LifeStrikers.pl do niedawna żyła nwm może kojarzysz :) adminowałem tam pod nickiem MadMejT

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Grałem z nim na breachu właśnie, dowiaduję się z graczami, ogarnia tryb, wiek i czas gry też w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za często nie widuję, ale podanie spoko i gracz odpowiedni. Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie przyjęte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.