Jump to content
ETERN1TY

<#BR1> Justg

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) 15 (Ale myśle ze wiek nie będzie tutaj problemem).
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:134839258 | http://steamcommunity.com/id/9489385/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak, wiele razy, głównie serwery DarkRP (StarwarsRP) dwa razy na TTT i raz na zombie survival,ale myśle, że na breachu też sobie poradze. Zadania miałem podobne do tych, które mają administratorzy tutaj, więc nie bedzie problemu.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Głównie żeby pomóc uporządkować syf(pisząc syf mam na myśli osoby które notorycznie łamią regulamin, nic sobie z tego nie robiąc, a takich troche jest) który dzieje się jak nie ma żadnego administratora. Dość dużo czasu spędzam na Breach(szczególnie, ze jest to jeden z tych serwerów, którymi administracja się zajmuje i są wprowadzane ciągłe aktualizacje, co bardzo motywuje do dalszej gry),a że gdy nie ma administracji (a wtedy dzieją sie cuda od votekick'ów z powodem "twoja stara" aż pod RDM'y) postanowiłem napisać podanie. Na serwer wchodzi też dużo nowych osób, które nie znają trybu, i bardzo często jest im trudno poruszać się po mapie, a to wpadna za ulepszarke (i takie przypadki sie zdarzały), a to winda się całkowicie zbuguje, a to ktoś będzie AFK...Dodatkowo mam dużo czasu szczególnie w godzinach porannych i wieczornych gdy nie ma nikogo z administracji, i wiele osób uważa, "a nie ma nikogo to sobie zabije pare osób, przecież i tak mnie nikt nie zbanuje". Dziennie myśle ze 6-7 godzin moge poświecic na serwer w ciagu tygodnia, a w weekendy do 10 godzin. . Bardzo często też, ktoś albo zbuguje winde, albo włoży ksiażke w drzwi, albo zrobi sobie sojusz będąc MTF'em z SCP'kiem. Głównie chce mieć możliwość bardziej efektywnej pomocy innym, gdyż jako gracz mam dość małe możliwości.

6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego - nie potrzeba tego na breachu, jednak jeżeli będzie potrzeba rozmawiania po angielsku, nie ma z tym żadnego problemu.

Edited by ETERN1TY

20 godzin trochę mało, za często nie widuję. NEUTRAL.

Na pierwszym serwerze to ja raczej nie gram, ale widziałem go jako moderatora swrp. Ogarnia breach, jak i ma dobry kontakt z graczami. Wiek tutaj nie stanowi akurat żadnego problem. Myśle że się nada Neutral/Tak.

Grałem z Tobą i coś napiszę:

-kiedyś jechałem z Tobą windą jako wsparcie(byliśmy legendarnymi MTF). Nasz sojusznik przywołał windę, a ty go z tego powodu zabiłeś :/

- z kulturą jesteś trochę na bakier

- podanie dość średnie

- dostrzegam problemy z interpunkcją 

- czas

Jestem na NIE

33 minut temu, Pterodaktyl Adam napisał:

Grałem z Tobą i coś napiszę:

-kiedyś jechałem z Tobą windą jako wsparcie(byliśmy legendarnymi MTF). Nasz sojusznik przywołał windę, a ty go z tego powodu zabiłeś :/

- podanie dość średnie

- dostrzegam problemy z interpunkcją 

- czas

Jestem na NIE

Odniose się tylko do punktów które mnie interesują, a mianowicie "-kiedyś jechałem z Tobą windą jako wsparcie(byliśmy legendarnymi MTF). Nasz sojusznik przywołał windę, a ty go z tego powodu zabiłeś :/"

Jechała z nami jeszcze jedna osoba o której nie wspomniałes, wysiadłem z windy podczas gdy on go zabił :annoyed:

" - dostrzegam problemy z interpunkcją"

Z tego co widze jestem jedną z nielicznych osób która używa interpunkcji, a na to jak będe pełnił funkcje administratora raczej nie wpłynie.

" - czas"

Da sie spokojnie nadrobić, szczególnie ze wciągu dnia mam dość dużo czasu.

Edited by ETERN1TY
odniosłem sie do jeszcze jednego punktu
Godzinę temu, Pterodaktyl Adam napisał:

kulture można poprawić

- podanie dość średnie

jak na 15 latka dobre napisał

rozpisał się jak na swój wiek więc pokazuje że mu zależy. 

44 minut temu, ETERN1TY napisał:

" - czas"

Z tym może być problem bo jak sam regulamin składania podań mówi :

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora

Pozatym średnio ciebie kojarze bo gram na #4 ale dam Neutral na ten moment

13 minutes ago, Ebola said:

kulture można poprawić

Z tym może być problem bo jak sam regulamin składania podań mówi :

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora

Pozatym średnio ciebie kojarze bo gram na #4 ale dam Neutral na ten moment

Jak na 15 latka dobrze napisał? Ludzie mogą mieć 13 i napisać dobre a mogą mieć 16 i napisać złe. 

Wgl "średnio ciebie kojarzę no gram na #4 ale sam neutral" to jest jedno z najglupszych zdań jakie widziałem na tym forum. Skoro grasz na 4 to chyba normalne, że średnio" gokl kojarzysz...

@Topi 

Jestem na tak. Wiek moim zadaniem ok, doświadczenie ma(grałem na tym samym swrp) i podanie ładnie napisane.

Edited by SpiduR
1 godzinę temu, ETERN1TY napisał:

Odniose się tylko do punktów które mnie interesują, a mianowicie "-kiedyś jechałem z Tobą windą jako wsparcie(byliśmy legendarnymi MTF). Nasz sojusznik przywołał windę, a ty go z tego powodu zabiłeś :/"

Jechała z nami jeszcze jedna osoba o której nie wspomniałes, wysiadłem z windy podczas gdy on go zabił :annoyed:

Dodatkowej osoby sobie nie przypominam, ale doskonale pamiętam Ciebie. Byliśmy tylko we dwóch.

" - dostrzegam problemy z interpunkcją"

Z tego co widze jestem jedną z nielicznych osób która używa interpunkcji, a na to jak będe pełnił funkcje administratora raczej nie wpłynie.

Ja widzę sporo błędów interpunkcyjnych w podaniu, a polonistą nie jestem(Wręcz przeciwnie. Jestem umysłem ścisłym). Powiedz mi,

jak mają Cię szanować gracze, którzy mają ok. 20 lat, jak dobrze pisać nie umiesz. Administrator musi budzić respekt i szacunek.

" - czas"

Godzinę temu, Ebola napisał:

kulture można poprawić

W podaniu chodzi o rzeczy dokonane. Każdy może powiedzieć, że jak dostanie admina, to przestanie wyzywać innych i zacznie więcej grać. Jedno z głupszych tłumaczeń jakie widziałem.

Godzinę temu, Ebola napisał:

W podaniu nie chodzi o hydrofilozofię, tylko o spójny, konkretny tekst. Wg mnie podanie jest napisane na ilość, nie jakość. Rozpisał się jak na swój wiek? Niektórzy w wieku 13 lat piszą lepsze podania. 

W podaniu chodzi o rzeczy dokonane. Każdy może powiedzieć, że jak dostanie admina, to przestanie wyzywać innych i zacznie więcej grać. Jedno z głupszych tłumaczeń jakie widziałem.

Czy ja powiedziałem że jak dostanie adm to przestanie ? Nie. Ma grać regulalnie miesiąc a podanie może być maks miesiąc. Wiele się może zdarzyć.

W podaniu nie chodzi o hydrofilozofię, tylko o spójny, konkretny tekst. Wg mnie podanie jest napisane na ilość, nie jakość. Rozpisał się jak na swój wiek? Niektórzy w wieku 13 lat piszą lepsze podania.

Jeżeli chodzi tobie o to że 15 latek ma pisać podania jak dorosły. 13 latek i 15 latek są jeszcze w takim wieku gdzie tych podań pisać w życiu nie musza. Dopiero 16 latek konczy gimnazjum i pisze podanie do szkoły ponadgimnazjalnej. 

Jestem na nie gdyż gametracker pokazuje iż nie grasz regularnie na serwerze Breach. Rozumiem iż dostałeś od Azusa Zaufanego gracza ale trzeba też przestrzegać zasad na admina. Rozumiem iż serwer też nie stoi długo bo ok miesiąc ale przynajmniej granie regularne.

16 minut temu, Limbo napisał:

Jestem na nie gdyż gametracker pokazuje iż nie grasz regularnie na serwerze Breach. Rozumiem iż dostałeś od Azusa Zaufanego gracza ale trzeba też przestrzegać zasad na admina. Rozumiem iż serwer też nie stoi długo bo ok miesiąc ale przynajmniej granie regularne.

Podanie napisałem jeszcze przed tym, jak wogóle ta ranga była stworzona tak więc nie wiem w czym problem.

Edited by ETERN1TY

pograj jeszcze troszkę i wtedy napisz podanie ;)

Podanie odrzucam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...