Jump to content
azuspl

Spis SCP - Breach

Recommended Posts

Poniższa część jest uzupełnieniem regulaminu.

 

Na serwerze Breach znajdują się różnego rodzaju obiekty. Zaczynając od tych śmiertelnie niebezpiecznych, na tych przyjaznych kończąc. W tym poście znajdują się zasady dotyczące gry nimi, a także opisy każdego SCP dostępnego na serwerze.


 

Zasady ogólne dotyczące rozgrywki SCP:

 

- SCP Destroyer oraz SCP-017 może atakować inne SCP, ale jeśli chce może z nimi współpracować.
- SCP nie może w żaden sposób farmić oraz pomagać w farmieniu EXPa
- SCP 106 nie może stawiać portali w wymiarze łuzowym
- SCP 049-2 i SCP Ultra mają nakaz słuchania SCP 049 jeśli jego polecenia nie są irracjonalne.
- SCP może zadawać obrażenia przez ściany. 
- SCP mają zakaz atakowania przed rozpoczęciem rundy. 

- SCP 113-J ma zakaz stawiania barnacli w windach, na ucieczce, w śluzie, na tesli oraz w środku drzwi oraz stawiania wielu barnacli obok siebie

- SCP 114-J ma zakaz stawiania grzybów w windach, na ucieczce, w śluzie, na tesli oraz stawiania bardzo wielu grzybów w jednym miejscu

- SCP 560-J ma zakaz używania portali w celu ominięcia GATE
 

 

Spis SCP w które może wcielić się gracz:

SCP 106 

Jest to byt posiadający umiejętność przechodzenia przez różnorodne materiały. Potrafi przenieść ofiarę do wymiaru łuzowego z którego wydostanie się często graniczy z cudem.
SCP przy użyciu LPM przenosi cel do wymiaru, natomiast PPM tworzy portal następnie wciskając R może się do niego przemieścić.


SCP 173
Jest to byt który nie może się poruszać gdy ktoś na niego patrzy. Potrafi jednak oślepić ofiarę a następnie skręcić jej kark.
Podczas rozgrywki LPM to atak (skręcenie karku), natomiast PPM to chwilowe oślepienie ofiary.


SCP 096
Pozornie powolny i niegroźny byt, jednak do czasu. Gdy człowiek na niego spojrzy wpada w szał, wtedy jest piekielnie szybki i śmiertelnie niebezpieczny.
Podczas rozgrywki LPM to atak.


SCP 049
Jest to inteligentny byt. Wyglądem przypomina średniowiecznego lekarza zarazy. Potrafi "wyleczyć" ludzi, czyli inaczej zamienić ich w SCP 049-2 które wykonują jego rozkazy.
Podczas rozgrywki LPM to zamiana w SCP 049-2, natomiast PPM to zamiana w SCP-Ultra.


SCP 066
SCP-066 to bezkształtna masa zawile splecionych nici. Pasma SCP-066 mogą zostać osobno wyjęte i poruszone; kiedy do tego dojdzie wydobędzie się dźwięk raniący wszystkie żywe stworzenia. Podczas rozgrywki LPM to wygenerowanie dźwięków o dużej częstotliwości, które ranią ludzi.


SCP 457
Jest to inteligentny płomień potrafiący przybrać kształt człowieka. Podpala wszystko do czego się zbliży.
Podczas rozgrywki podchodzisz do kogoś aby go podpalić.


SCP 082
Jest to człowiek ,który pod wpływem pewnych czynników zewnętrznych zmutował i stał się nadczłowiekiem. Jednakże jego ciało zostało mocno zdeformowane przez te procesy i nosi rozmaite blizny oraz maskę. Twoim zadaniem jako SCP 082 jest ucieczka z placówki.

Podczas rozgrywki LPM to atak .


SCP 939
Jest to sporych rozmiarów drapieżnik. Ma znakomity słuch na którym polega podczas polowań, dodatkowo może zwabiać swe ofiary naśladując ich mowę. Jest szybki i niebezpieczny.
Podczas rozgrywki LPM to ugryzienie, natomiast PPM to wybór języka ludzi lub SCP.


SCP 999
Jest to przyjazne stworzenie. Wygląda jak pomarańczowa galareta. Potrafi leczyć obiekty poprzez dotyk.
Podczas rozgrywki LPM to leczenie jednego celu, natomiast PPM to leczenie grupy w której się znajduje.

 

SCP 1048A
Jest to mały miś w całości wykonany z uszu. Jeśli jest agresywny emituje wysoki dźwięk który w stosunkowo krótkim czasie zabija człowieka.
Podczas rozgrywki LPM to atak.

 

SCP ULTRA
Jest to o wiele silniejsza wersja zombie, znanych także jako 049-2. Jest o wiele bardziej wytrzymały i miażdży wrogów potężnymi ciosami. Pojawia się zarówno samodzielnie (bez 049) jak i w skutek jego umiejętności.
Podczas rozgrywki LPM to lekkie uderzenie, a PPM to silne uderzenie.Wszystko wyżej zostało napisane przez członków administracji serwera breach. W razie błedów poprawkami zajmie się Head Administrator serwera bądź osoba która będzie wyznaczona w zastępstwie.

Edited by Gaspcio
Aktualizacja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...