Jump to content
Sign in to follow this  
CroSS

Murder odświeżenie

Recommended Posts

Witam, jako, że na Murderze brakuje aktualizacji/odświeżenia trybu aby przyciągnąć graczy gra staje się monotonna. Od ostatniej aktualizacji mineło bardzo dużo czasu, a ostatni "zestaw" pomysłów dałem miesiąc temu jednak żadne kroki nie zostały podjęte. Murderowi potrzebne są zmiany, a tym bardziej nowości aby ugościć nowo przybyłych graczy ^^

Proszę azusa aby przeczytał wcześniejsze pomysły graczy i w końcu wziął się raz a porządnie i mógłby wrócić na breacha. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam CroSS.

Ogólnie to dobrym pomysłem byłoby usunięcie i wgranie Murdera w wersji vanilla(by usunąć wszelkie pliki które są  niepotrzebne i zajmują miejsce) oraz wgranie wszystkich addonów które są 100% sprawne. Dodatkowo dodać, chociaż część pomysłów z forum np. Gitarę z własną muzyką, mrożonke lub zastąpić nimi te które są mało potrzebne(niespodzianka, testerzy dildo). 

Witam,

Powrót do vanilli zawsze dobra sprawa, po co obciążać serwer, czymś co nie działa. Zresztą i tak są często ścinki przy 20+ osobach i ping szaleje.  Domyślam się, że na maszynie są pewnie jeszcze 3 inne serwery co tez na to wpływa.

Co do samego update, nie rozumiem problemu wyciągania takich spraw na forum,  azus ma wiele na głowie pewnie dlatego jeszcze nic nie dodał, według mnie takie pośpieszanie go w niczym nie pomoże. Cierpliwie czekajmy, a kroki zostaną podjęte.

Bez zmian wytrzymaliśmy już długo, więc wystarczyłoby być cierpliwym i dać mu zwyczajnie nawet i kolejny miesiąc czasu, a my jako aktywna administracja powinniśmy mu pomagać i zdecydować co dla serwera jest potrzebne na tą chwilę, a co może ewentualnie poczekać i być dodatkiem do rozgrywki w przyszłości.

Na pierwszym miejscu postawiłbym jednak zmiany rozgrywki, mam na myśli tekstury, pointshop.

Ważne są te nowości jak kolega CroSS wspomniał, które powinny się pojawić w celu urozmaicenia rozgrywki mam na myśli update gitary  i rangi za granie.

Jak wiadomo mapy mogą poczekać, odnośnie bonus rund myślę, że warto byłoby się miedzy sobą zastanowić co wprowadzić bo spis jest naprawdę obszerny i podać ostateczne bonus rundy, które mają być wprowadzone, bądź zmienione.

No i w wolnym czasie można trochę pozmieniać nazwy świadków na inne imiona, żeby pozbyć się tej monotonii.

Pozdrawiam Nethis

Racją jest to, że azus ma wiele na głowie, ale hola, w chwili obecnej zajmuje się tylko i wyłącznie serwerami Breach, warto nadmienić, że jednak jego odpowiedzialność spada również na Murder, DR, Morbus i chyba z tego co się orientuje JB. Jest to za dużo dla jednej osoby by to wszystko ogarnąć, zwłaszcza, że 1 osoba musi konfigurować aż 6 serwerów. Wg. mnie azus wziął na siebie za dużo rzeczy do pilnowania. Efekty tego widać na innych serwerach, które zaczynają cierpieć. Zastanawiam się co będzie dalej jak pojawią się nowe popularne tryby.

Co do Murdera, jaknajbardziej on potrzebuje zmiany, często przy większej ilości graczy serwer po prostu nie wytrzymuje co przekłada się na wysoki ping u każdego z graczy. Pewna część rzeczy powinna zostać usunięta jak i dodana, bo świeżości serwer potrzebuje. Na Forum jest wiele ciekawych pomysłów, której część z nich jest możliwa do zrealizowania.

Więc azus, może jednak wrócić na stare śmieci i wesprzeć ponownie serwer? Zwłaszcza, że był to twój 1 serwer strefygier, gdzie zacząłeś go sam konfigurować :/

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this