Jump to content
Sign in to follow this  
AlanWake

demko

Recommended Posts

Witajcie gracze.

Pisze to do ludzi co się znają na CS:GO.

Chciałbym nagrać jedna akcję z MM, bo chciałem pokazać koledze. Pobieram sobie swój meczyk odpalam jedną rundę i wpisuje record "demko" i potem stop, tylko że wyskakuje mi błąd can't record during demo playback czyli nie mogę nagrać demka kiedy oglądam swoje demko na MM. I tu jest pytanie jak to zrobić? Nie mogę tego nagrać frapsem, bo chce żeby miało końcówkę .dem.

Pozdrawiam graczy.

Wgl tak działa chyba cały silnik sourca że Record służy do nagrywania demek. Nie możesz nagrać demka podczas demka ^^ silnik zabrania.

Jedyna opcja żeby to nagrać to właśnie Fraps albo jakikolwiek program zewnętrzny, potem możesz to przekonwertować i wsadzić gdziekolwiek chcesz, youtube itd. jest to na tyle łatwy zabieg że nie wiem czemu chcesz go pominąć.

Odpal demko, odpal menu: shift+f2, znajdź akcje, zobacz jaki to to tick, wpisz tick tak z 1500 wcześniej, odpal demko kliknij Resume, wyłącz menu, nagraj co trzeba, wylacz nagrywanie, masz nieskompresowany plik Frapsowy, zobacz czy dobrze wygląda, jak złe to jeszcze raz ale dobrze a jak dobrze to AVS Video Converter, na MP4, Upload na TyTube i Merci Vo Ku.

Masz plik na yt gdzie dajesz linka, nikt sie nie pipszta z włączeniem w csie, dodawaniem demek do folderu itd ^^

Jakbyś chciał jakieś bardziej detailed info, o ustawianiu kamer o czymkolwiek to piszaj na dole link do wiki, gdzie trochę mają tych informacji, a gdybyś czegoś nie wiedział albo chciał pomocy to piszaj posta albo do mnie.
Wszystko o Demach

EDIT:
Żeby nie było, łatwy sposób to też dać całe demko, napisać koledze na jaki Tick ma to ustawić (klikasz SHIFT+F2 parę sekund przed akcja, pisze ci tick na tym małym Menu, podajesz mu to, on to wklepuje do siebie i klika "GO TO") I wtedy może obejrzeć konkret tą sytuację, chyba że nie chcesz żeby po prostu miał dostęp do całego demka a nie żeby zobaczył konkret sytuacje.

EDIT2: W sumie w CSGO jak otworzysz sobie to demo-menu (SHIFT+F2) to tam możesz znaleźć łatwo sytuacje samemu bo można przeskakiwać po rundach i po deadach więc nie trzeba przeglądać i szukać niewiadomo czego, możesz mu również dać całe demko, powiedzieć że było np. 5:4 dla Terro, on poprzeskakuje w tym menu suwakiem Po rundach, ustawi i obejrzy też jedną rundę, Mnóstwo obejść jest :)

Edited by Timon