Skocz do zawartości
Miszczu

Możliwość kupowania rzeczy za kredyty (walutę w grze)

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem i wiem że zajmujecie się czymś innym ale pomysł może wejść później :)

Poza expem i pkt w rankingu przydałby się także Sklep i np. Kredyty. Można byłoby za nie kupować przedmioty w sklepie.

Np. czapki, maski, zwierzątka, szlaczki i itd.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz D będzie wyglądać jak SCP. SCP będzie pomnikiem z wiatrakiem na głowie, znakiem stopu na twarzy, sukienką Hatsune Miku na tyłku i bucikami klauna? Przemyślałeś to? Gra jest mocno zależna od możliwości rozpoznania. Jeżeli rozpoznasz cel z daleka (na końcu długiego korytarza), to masz większą szansę na przeżycie. Dodanie takich zmian sprawi, że rozpoznanie nie jest wykonalne. Zarówno dla klasy D, jak i MTF jak i SCP, oraz naukowców. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam pomysł na sklep jest dobry

Ale te całe Kosmetyczne przedmioty itp to by tylko zasmiecało serwer 

Ja bym dodał możliwość powiekszenia HP na następną runde Np

+20HP w nastepnej rundzie

MTF w następnej rundzie

Naukowiec w następnej rundzie 

Karta Poziom 3 w następnej rundzie 

+500 EXP

+1000 EXP 

Oczywiśćie wszystko za odpowiednią sumke 

żeby uniknąć graczy których na wszystko stać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Pandzia napisał:

Teraz D będzie wyglądać jak SCP. SCP będzie pomnikiem z wiatrakiem na głowie, znakiem stopu na twarzy, sukienką Hatsune Miku na tyłku i bucikami klauna? Przemyślałeś to? Gra jest mocno zależna od możliwości rozpoznania. Jeżeli rozpoznasz cel z daleka (na końcu długiego korytarza), to masz większą szansę na przeżycie. Dodanie takich zmian sprawi, że rozpoznanie nie jest wykonalne. Zarówno dla klasy D, jak i MTF jak i SCP, oraz naukowców. 

Prawda modele innych postaci nie powinny a nawet nie mogą być dostępne w sklepie, ale ten tryb został stworzony do Zabawy a nie tylko przetrwania czy też bicia expa. Uważam że np. SCP-173 wyglądałby komicznie z małym obracającym się wiatrakiem na głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaznaczam, że gracie w tryb, którego wzorem był horror, a nie Simsy. Co do wszystkich powerupów i tym podobnych rzeczy, wyobrażacie sobie jakby połowa serwera kupiła "MTF w następnej rundzie"? Naprawdę chcecie być wtedy klasą D, kiedy 10 MTFów będzie już po was biegło, a następne 10 stało przy Gate? Karta 3 na start też broken, masz od razu ulepszarkę/przejście do HCZ.

To tylko moje skromne zdanie na ten temat, ale to wasz serwer, więc róbcie co tam chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czapki i inne akcesoria na glowe bylyby spoko, nie utrudnialyby w zaden sposob rozpoznania danej osoby, bo i tak D rozpoznajesz po pomaranczowym/granatowym kombinezonie, naukowcow po bialym kitlu, MTF po czarnym ubraniu/pancerzu, a CI po zielonym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł z wyglądem jest kiepski ale zakup pancerzy które można znaleźć na mapie czemu nie ;) zawsze można dodać eliksiry statystyk (szybkość, zdrowie, itd) oraz np "pierdoły" (w stylu S-Nav, Apteczka, Krople do oczu, Radio) które bardzo nie ułatwią gry ale będą pomocne jak na start. Do tego amunicja chyba by dobrze pasowała - oczywiście "zakupy" robiło by się rundę wcześniej (zawsze można stracić kasę w postaci apteczki dla SCP) by nie kupowali całego sklepu albo ograniczenie do kupna max 1 rzeczy na rundę 

Oczywiście im wyższy poziom tym lepszy "sprzęt" do zakupienia oraz wyższa cena :P

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomysł z wyglądem jest kiepski ale zakup pancerzy które można znaleźć na mapie czemu nie  zawsze można dodać eliksiry statystyk (szybkość, zdrowie, itd) oraz np "pierdoły" (w stylu S-Nav, Apteczka, Krople do oczu, Radio) które bardzo nie ułatwią gry ale będą pomocne jak na start. Do tego amunicja chyba by dobrze pasowała - oczywiście "zakupy" robiło by się rundę wcześniej (zawsze można stracić kasę w postaci apteczki dla SCP) by nie kupowali całego sklepu albo ograniczenie do kupna max 1 rzeczy na rundę 

Oczywiście im wyższy poziom tym lepszy "sprzęt" do zakupienia oraz wyższa cena

Jestem za

Poza tym już powstał post na ten temat

Najlepsza serwerownia gmod:

StrefaGier.pl !!!

wysłane z aplikacji tapatalk na telefon więc mogą być błędy ortograficzne :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE. Wystarczy już to że po placówce biega sobie piła, nawet sobie nie wyobrażam jakby taki scp 106 wyglądał w sukience. Ten tryb nie jest aż tak poważny, ale są granice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście na NIE

Na co to komu? A po co? Btw. To nie jest server 4Fun tylko SCP który ma odwzorowywać to co się dzieje w grze.

Już to widzę jak typek ucieka z "trailem" a potem reporty ze typek wiedział gdzie poszedłem a nie pomyślał ze to przez jego zwalony trail ;x.

Jak już ma być sklep to do kupienia powinna być:

-Amunicja

-Pancerz

-Exp 500/1000 za dużą sume ale nie jestem pewien

-Tabletka przeciwbólowa (20hp+ i możliwość kupna tylko poniżej swojego max hp)

-Adrenalina (Zwiększenie szybkości ruchu na 20sekund)

-Defibrylator??? (W cholere drogi pozwala ci ożywic 1 członka MTF ktory niedawno zginal)

Edytowane przez Troloyuro
literówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to po większym przemyśleniu do tego co napisałem wcześniej to mozna by było dodać by sklep był od 7 poziomu a za każdy następny poziom dostajesz 1 monetę za którą coś kupisz (oczywiście im lepsze tym więcej monet ;) a 20k expa łatwo się nie wbija) 

Ps - @Tehorous może najpierw przeczytaj co jest w kom xD a po drugie to lepiej jak będą zwykłe przedmioty w sklepie a nie jakieś defibrylatory :/ sam powiedziałeś że to nie 4fun a tryb o scp więc nie widzę tego jak 173 skręci komuś kark a ty go ożywisz xD

Sory jak są jakieś błędy ale piszę na tel z pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, NavySealPL napisał:

by sklep był od 7 poziomu a za każdy następny poziom dostajesz 1 monetę za którą coś kupisz

To jest mysl! Nie dosc, ze nabyte ze sklepu przedmioty bylyby czyms eksluzywnym i rzadkim (ile osob ma w ogole 7lvl+ poza adminami? a zalozmy, ze przedmiot kosztowalby '5 monet'), to motywowalyby do gry (pschylogia zazdrosci, uzywana w wielu mmo).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Minak ale tu leży problem że ta psychologia działa jak coś jest na stałe a tu było by na 1 rundę .... urozmaiciło by to rundy bo za kazdym razem ktoś kupił by inny sprzęt co ułatwiło by grę ale za wysiłek wkładany w zdobycie monet przez co nie każda rudna była by taka sama (pozatym dało by nową możliwość kary w postaci "mandatu" np 'ban albo płacisz 20 monet' (tak wiem że 20 monet to 400k expa według tego co napisałem i mało kto tyle uzbiera ale to jest przykład ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Minak

Ja mam niedługo 7 :D.

A btw za te montety co np można byłoby kupić? I z tą psychologią to w ch*j prawda. Zobaczcie ile ludzi pragnie np. Skinów do noży itp w CS'sie a nic to nie daje.

Po prostu 95% graczy ma potrzebę się jakoś wyróżniać i podnieść swoje...wirtualne ego :>

I to coś musiałoby być na stałe bo jak na 1 rundę będzie to nikomu nie będzie się chciało ;)

Obecnie jestem tak Bardziej na TAK :P

Edytowane przez Tehorous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm, sprzetu powiadasz. Ja uwazam, ze sklep nie powinien ingerowac w rozgrywke. Ewentualnie moglby byc bonus % szans na stanie sie dana klasa, tj. nie wieksza szansa, ze bedzie sie MTF, ALE jak sie juz bedzie MTF, to wieksza szansa, ze poruczniekiem, czy czyms tam. Powiedzmy 5-10% wieksza szansa, za kilka monet.

Natomiast co do pozostalych mozliwosci, to ja bylbym przychylny wobec przedmiotow takich, jak widzialem np. na jak to mowil Azus, 'sojuszniczym' serwerze LB, czyli okulary, plecak, jakis gowniak robocik orbitujacy nad ramieniem, czy tam jakas maska. Oczywiscie tylko dla ludzi, nie SCP. Polecam bys odwiedzil ten serwer i rzucil okiem.

5 minut temu, Tehorous napisał:

z tą psychologią to w ch*j prawda

No comment.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tehorous - napisałem wyżej co mogło by być :P mówiłem czytaj kom xD pozatym zawsze mozna by dodać jakieś pomysły ale co będzie w sklepie dokładnie uzgodnimy jak pomysł samego sklepu się przyjmie bo wiadomo że sklep może nie współgrać z całym trybem :/ ale może jest jakaś szansa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat teoretycznie jest zakończony , ja też jestem na nie ,prawdopodobnie gdyby była taka opcja to by było tak samo jak na innych serwer'ach gmoda z usługą VIP'a ''Wydałem 11.07'' (czy ileś tam) i chce 4x skoki , własnego skina , jetpacka , wiecej broni , szybsze chodzenie ITD. Pozdrawiam Skórkowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.