Jump to content
Tehorous

Mój stary to fanatyk SCP

Recommended Posts

Witam.

Otóż pozwoliłem sobie na przerobienie znanej wszystkim pasty Mój stary to fanatyk wędkarstwa (kto nie zna to ruchy przeczytać!).

 

 

Mój stary to fanatyk SCP. Pół mieszkania zaj***ne dokumentami na temat SCP w najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi stos papierów i trzeba w szpitalu bo palce potłuczone i połamane. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu palec ujebany.
Druga połowa mieszkania zaj***na Zdjęciami SCP, Światem SCP, Super Klasą D xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie te zjebane tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla Klas D i kręci gównoburze z innymi Klasami i naukowcami o najlepsze SCP itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu SCP jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Klasa Omni, za naj***nie 10k postów."
"Jak jest ciepło to co weekend zapie**ala na pole lub do lasu. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że to przez to SCP-966 przez które lepiej mi mózg pracuje. Co sobotę budzi ze swoim znajomym Mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują pakując te stosy dokumentów, robiąc zdjęcia itd.
Przy jedzeniu zawsze pie**oli o SCP i za każdym razem temat schodzi w końcu na Fundacje SCP, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr Trzymajo tylko w niewoli tylko zabijajo ludzi hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię SCP klasy Keter żeby się uspokoić.

 

W tym roku sam sobie kupił na święta Kostium SCP-049 . Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i ubrał się w niego w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały strój i siedział cały dzień w tym pokoju. Obiad też w nim zjadł [cool][cześć]
 

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich SCP to bym wziął i zapie**olił.
 

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą do lasu w poszukiwaniu jakiegoś zje****** SCP który żyje w lesie w drodze wyjątku. Super prezent k***o.
 

Pojechaliśmy gdzieś wp*zdu za miasto, dochodzimy do lasu a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i idziemy w las. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pie**olną taką specjalną pałką po głowie, że SCP słyszą muzykę z moich słuchawek i się płoszą. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i SCP słyszą jak się ruszam i uciekają. 6 godzin musiałem chodzić w po lesie i szukać śladów,zjawisk paranomalnych jak w jakimś j***nym Ghost Busters. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam sk***ysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów od lasu i się sp***ział. Wytłumaczył mi, że trzeba poza lasem pierdzieć bo inaczej SCP słyszą i czują.
 

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym jeździ na te całe łowy. Kiedyś towarzyszem wypraw SCP'owskich był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Najebali się i oczywiście cały czas gadali o Fundacji i SCP. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy jest SCP-173 czy SCP-096.

>WEŹ MNIE NIE Wk***IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE 096 MA WBUDOWANY NADAJNIK? CHAPS I NIE ZYJESZ!

>k***A TADEK 173 PORUSZA SIE Z PRĘDKOSCIO ŚWIATŁA, TWÓJ 096 TO IM MOŻE NASKOCZYĆ

>CO TY MI O 173 pie**olISZ JAK LEDWO Z PORTALU ŁUZOWEGO 106 POTRAFISZ WYJŚĆ. 096 TO JEST KRÓL LUDZI JAK SCP-343 JEST KRÓL ŚWIATA

No i aż się zaczeli nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

>I bardzo k***a dobrze

Tak go za tego 173 znienawidził.
 

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Fundacji SCP. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach z Fundacji powiedzieć. Gazety nie związane z SCP też przestał czytać bo miał ból dupy, że o polskich SCP ani aferach w Fundacji nic się nie pisze.
 

Szefem koła Fundacji w mojej okolicy jest niejaki pan Adam. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego Polsce przez Fundacje i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie Fundacji gdzie występował Adam i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpie**alał.

Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem Fundacji ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu Fundacji i Adama na forach lokalnych gazet. Napie**alał na niego jakieś głupoty typu, że Adam był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Adamowi 2000zł.
 

Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k***ił na przekupne sądy, Fundacje, Adama i w ogóle cały świat. Z jego pie**olenia wynikało, że Fundacja jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za szurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na kostiumy, sprzęt i inne g*wno i dostawał strasznego bólu dupy...
 

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć Jeepa do łowów bo niby wypożyczanie za drogo wychodzi i wszyscy go chcą oszukać

>synek w środku lasu to się prawdziwe okazy łapie! tam jest żywioł!

ale nie było go stać ani nie miał go gdzie trzymać a hehe frajerem to on nie jest żeby komuś płacić za przechowywanie więc zgadał się z jakimiś debilami z podobnymi upodobaniami z okolicy, że kupią Jeepa na spółkę, on będzie stała u jakiegoś janusza, który ma dom a nie mieszkanie w bloku jak my, na podjeździe, którą ten janusz ma i się będą tym Jeepem dzielili albo będą jeździć szukać razem.

Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi jechać i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że znaleźli jakieś ślady oraz zjawiska paranomalne występują jak poj***ne więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z wk***ienia. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni jeżdżą bez niego bo przecież po równo się zrzucali na Jeepa i w niedzielę wieczorem, jak te janusze już wróciły z wyprawy, wyszedł nagle z domu.

Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam ten Jeep xD Pytam skąd on go wziął a on mówi, że januszowi zaj***ł z podjazdu przed domem bo oni go oszukali i żebym wsiadał do Jeepa i dawaj wjeżdżamy na klatkę xD Mamy takie duże drzwi można je na 2 strony otworzyć i tworzą jakby taki prostokąt nic się zdało tłumaczenie, że zajmie całą klatkę schodową i nie będzie dało się przejść. Na szczęście Jeep nie zmieścił się w drzwiach do klatki więc stary stwierdził, że on go przed blokiem zostawi.

Za pomocą jakichś łańcuchów co były w Jeepie i mojej kłódki od roweru przypiął ją do latarni do takiej metalowej rury i zadowolony chce iść wracać do mieszkania a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z januszami współwłaścicielami, którzy domyślili się gdzie ich własność może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo janusze drą mordy dlaczego Jeepa ukradł i że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 2000zł się składał a nie jechał w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od nich nie dostał wpie**olu bo było blisko.

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:

-Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się Jeepa i krzyczy, że nie odda

-Janusze krzyczą, że ma oddawać

-Jeden janusz ma rozj***ny nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć od Jeepa za nogę i dostał drugą nogą z kopa

-Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat bo pobił człowieka

-We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi

-Moja stara płacze i błaga ojca żeby zostawił łódkę a policjantów żeby go nie aresztowali

-Ja smutnazaba.psd

W końcu policjanci oderwali starego od Jeepa. Ja podałem januszom kod do kłódki rowerowej i zabrali Jeepa, rzucając wcześniej staremu 2000zł i mówiąc, że nie ma już do Jeepa żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na poszukiwaniach nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Janusz co dostał w mordę butem powiedział, że on się nie będzie pie**olił z łażeniem po komisariatach i ma to w dupie tylko ojca nie chce więcej widzieć.

Stary do tej pory robi z januszami gównoburzę na forach dla tej klasy D bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta

>Szczepan54

>Liczba postów: 1

>Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_anona od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały łowca! Chcą go oczernić bo zazdroszczą odkrytych okazów!
 

Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów od Jeepa. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to ojciec się tam wpie**alał na trollkoncie i np. pisał, ze ch*jowo SCP łapie i widać, że nie umie zdjęć robić xD

Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia złapanych przez siebie ryb to sam sobie pisał

>Noooo gratuluję okazu! Widać, że doświadczony odkrywca!

a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum."

 

C.D.N

Edited by Tehorous
Link to post
Share on other sites

Szacunek za rozpisanie się ale nie wiem co to ma do serwera :P.

Link to post
Share on other sites

Przenoszę do innego działu.

Link to post
Share on other sites

Pasta o graczu SCP. Szanuję, moja dziewczyna kiedyś napisała taką o mnie i o swrp jak się wkurzyła :P

Link to post
Share on other sites

1 z 4 przeczytałem całość i gratuluje statego xD

Najlepsza serwerownia gmod:
StrefaGier.pl !!!

wysłane z aplikacji tapatalk na telefon więc mogą być błędy ortograficzne :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...