Jump to content
Sefni

<BR#1/4> : nitjsefni

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) :

23

2. Adres e-mail :

[email protected]

3. Steam ID oraz namiary :

STEAM_0:1:62726377

https://steamid.io/lookup/76561198085718483

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:

Odnośnie GM, moje doświadczenie ogranicza się do zakładania swoich własnych mini serwerów GM (mam do tego osobnego lapka), gdzie gram z kolegami w TTT bądź propy. Obecnie dokształcam się w dziedzinie SQL. Dodatkowo bywałem adminem/moderatorem, na serwerach innych gier.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:

Po przejrzeniu większości zgłoszeń, które zostały napisane przez innych, mogę stwierdzić, iż odróżnia mnie wiek i doświadczenie za tym idące. Również nie ogranicza mnie praca, nie ma sytuacji że przez tydzień nie wejdę na kompa, bo mam sprawdzian. Jedyną możliwością mojej nieobecności będą wyjazdy, bądź kiedy trzeba będzie pozmywać naczynia :P. Jednakże główną przyczyną mojego zgłoszenia jest to, iż często natrafiam się na przewinienia innych graczy, a chciałbym aby gra na serwerach breach, była zgodna z regulaminem i przyjemna.

6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego:

Mieszkam i pracuje w UK, jako wsparcie techniczne oprogramowania, czasami muszę rozmawiać przez telefon, mój angielski oceniam bardzo wysoko.

7. W podaniu należy wpisać numer serwera Breach:

Serwer 1 i 4, gdyż głównie na nich przesiaduje.

Jeżeli będą jakiekolwiek pytania odnośnie mojej osoby, z chęcią na nie odpowiem.

Edited by Troloyuro
głownie na głównie

Witaj , wypowiem się tylko na temat podania z serwer'a #4 gdyż nie mam styczności z serwerem #1 (I za nim nie przepadam z powodu community na nim występującego). No to tak , podanie napisane w skali 7/10 (Troszkę więcej się rozpisuj , przynajmniej według mnie) , ilość godzin na #4 861 nie jest wystarczająca , wiek odpowiedni ( przejrzałem twój profil i widzę ,że masz Vaca - co oczywiście nic nie zmienia tylko troszkę mnie to niepokoi ). No to właściwie tyle jestem na Nie

Pozdrawiam Skórkowy.

Edited by Skorkowy
Zmieniam /ilość godzin

Bardzo przepraszam ale 6 no prawie 7 godzin na #1 to bardzo mało więc jestem na NIE :( 

PS - @Skorkowy on ma 14 godzin z hakiem a nie 861 na #4 xD

Z taką ilością godzin podanie powinno zostać odrzucone z miejsca... Jestem na nie. 

Tak, godziny grane na serwerze, nie będą imponowały w żaden sposób. Jednakże przez ten krótki czas, byłem świadkiem wielu przewinień. Tak jak wspomniałem wcześniej, oferuje swój wiek i doświadczenie, a co za tym idzie subiektywność. Odnośnie mojego rozpisywania się, z zawodu jestem technik elektronik i to już raczej kwestia przyzwyczajenia, że wolę pisać mało ale rzeczowo. Kwestia vac'a, wcześniej dzieliłem konto z młodszym bratem, który grywał w cs go i tam ten vac został nałożony. Od tamtego momentu tylko ja używam konta.

Jeżeli podanie zostanie odrzucone ze względu, na mój czas, który dotychczas spędziłem na serwerze, zrozumiem to i przyjmę do wiadomości, jednakże prosiłbym, o ponowne przemyślenie.

Pozdrawiam.

Jeśli o #1 chodzi to na nie jestem

Natomiast na #4 to pograj dłużejxP. Jestem neutralny.

@Sefni - rozumiem cię ale niestety łącznie z obu serwerów masz 21/22 godziny ... niektóre podania z góry były usuwane bo kandydat miał mało godzin :( jeszcze jak byś miał łącznie z 50 godzin na obu serwerach to mógłbym myśleć ale jak na stan teraźniejszy to zdanie już wyraziłem :/

Cytując pewnego inżyniera: "Kto to zatwierdził. Jak podanie nie spełnia wymogów to zamykać je z miejsca, a nie nabijać pod nim 10 postów.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...