Jump to content
Sign in to follow this  
Kubek Wody

Respawn wsparcia

Recommended Posts

Od czasu kiedy respi się po 5 NTF/CI zawsze respią się te same osoby i trochę (bardzo) to denerwuje jeśli jest taka możliwość to czy można zrobić ,że ta sama osoba nie może zrespić się 2 razy z rzędu albo zwiększyć ilość tego wsparcia?

Rzeczywiście respią się cały czas te same osoby i jest trochę nudno, jedni nigdy nie grają, bo padną i czekają 12 minut, a drudzy nigdy nie są martwi. @The Chegg Komenda br_spectate przerzuca cię na specta, ale aby znowu grać musisz wpisać drugi raz.

Komenda br_spectate jest zbugowana, ale jeśli to jedyny sposób aby się tego pozbyć to moge zaryzykować

Najlepsza serwerownia gmod:
StrefaGier.com.pl !!!

wysłane z aplikacji tapatalk na telefon więc mogą być błędy ortograficzne :/

@Tehorous Nie mam pecha bo tez sie tak respie i kazdy mowi ciagle ze sie ci sami respia ale nikomu sie pisac nie chce

@Kubek Wody Nie wiem na jakim serwerze respi się tylko CI ale nie zauważyłem takiego zajścia :/ jak dla mnie w końcu respi się NTF i sporadycznie CI (szansa jest 75% na NTF oraz 25% na CI) poza tym chciałbym cownąć się o te kilka dni kiedy mówiliście że wsparcie jest za duże i "max pięciu będzie ok" (nie pamiętam kto to napisał ani gdzie to teraz się znajduje) i jak dla mnie wsparcie pięcioosobowe jest całkiem dobre ;) a co do faktu tego że respią się ciągle te same osoby to również nie zauważyłem gdyż nie przyglądam się kto konkretne się respi a mi samemu nie zdarzyło się być wsparciem więcej niż 2  razy z rzędu lub nie zanotowałem tego w umyśle xD 

Nikt nie pisał, że CI się tylko respi, ale przyjrzyj się, bo respią się te same osoby, chyba że to tylko na #2.

Trzeba to naprawić bo irytuje to sporą liczbę graczy. Poza tym chyba osoby z wysokim lvl się tak często respią.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Dlatego jestem za aby to usunąć/naprawić.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka, więc mogą być błędy ortograficzne. :\

POZDRAWIAM, THCHEGG

Moim zdaniem nie macie się już czego czepiać drodzy gracze ;) Problem z ilością NTF/CI został naprawiony ale dalej coś komuś przeszkadza :D Niestety tyle ile gram nie zauważyłem żeby ktoś pisał albo mówił że "o jezuuu znowu ci sami się zrespili" a gram często więc wiem co piszę .Po za tym w czym problem ?? Respienie się jest losowe jak loteria więc cóż poradzić albo będziesz miał szczęście i się zrespisz albo i nie ,sam mam 6 lvl i jakoś szczególnie nie zauważyłem żebym respił się częściej niż inni więc myślę że wszystko jest fair .Pozostaje tylko czekać aż nadejdzie i twój czas ,więc nie ma co płakać tylko trzeba grać i czekać . Powodzenia .

7 minut temu, Bolomajster napisał:

Moim zdaniem nie macie się już czego czepiać drodzy gracze ;) Problem z ilością NTF/CI został naprawiony ale dalej coś komuś przeszkadza :D Niestety tyle ile gram nie zauważyłem żeby ktoś pisał albo mówił że "o jezuuu znowu ci sami się zrespili" a gram często więc wiem co piszę .Po za tym w czym problem ?? Respienie się jest losowe jak loteria więc cóż poradzić albo będziesz miał szczęście i się zrespisz albo i nie ,sam mam 6 lvl i jakoś szczególnie nie zauważyłem żebym respił się częściej niż inni więc myślę że wszystko jest fair .Pozostaje tylko czekać aż nadejdzie i twój czas ,więc nie ma co płakać tylko trzeba grać i czekać . Powodzenia .

No niestety na #2 respia się te same osoby, a żeby mogły się respic inne to tamte muszą wyjść z serwera i tak ciągle.....więc wątpię że to kwestia szczęścia lub czegoś innego gdy dosłownie CO RUNDĘ respie się w 8 minucie a gdy zginę i runda nadal trwa to nawet pod koniec i tak dopóki nie wyjdę z serwera. Może być to indywidualny problem #2,ale jednak takie coś występuje i przez to powstał ten temat :). 

snajper24 no to wydaje mi się że jest to indywidualny problem #2 bo na #1 takowego problemu nie ma ,bynajmniej ja czegoś takiego nie dostrzegłem ;) .Pozdrawiam

Temat zamykam.

Powód: Brak aktywności w temacie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...