Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mogę zagrać w europkę, zależy od terminu. Niedziela ładnie by pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę późno zadaję pytanie ale czy ktoś ma ochotę zagrać dziś w eu 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę się pisać, ale bardziej pod wieczór koło 20:00-21:00. Jest jednak szansa, że się nie wyrobię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie przepraszam że tak późno się włączam do konwersacji jestem za pasuje mi codziennie od ok. 16.30-17.30 zależy o której kończę zmianę w pracy. Mamy jakieś dodatki wogóle??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Johny_Naznaczony tak mamy wiele dlc, zależy kto jest hostem, braki zwykle dotyczą 2 ostatnich, które wyszły. Co do terminów grania ostatnio ciężko się zgadać(przez różne majówki, matury, etc.) może w tą niedzielę się uda! :) zwykle gramy w niedziele od 15, przy czym godziny są elastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Johny_Naznaczony napisał:

Panowie przepraszam że tak późno się włączam do konwersacji jestem za pasuje mi codziennie od ok. 16.30-17.30 zależy o której kończę zmianę w pracy. Mamy jakieś dodatki wogóle??

Tu bardziej chodzi o rozumienie działań nowych mechanizmów z DLC. Ważne, że jedna osoba mająca najwięcej DLC będzie hostem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DragonFly parę osób się zgłosiło, może zaktualizujmy listę i od nowa się w najbliższym terminie zacznie rozgrywkę :D. Tylko pierw przydałoby się określić, kto może w niedzielę grać, żeby znów nie wyszło, że zgłosi się dużo osób, a potem ciężko 3v3 zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja skończyłem matury i mogę powrócić do gry eu powiedzcie tylko kiedy chcecie zagrać do wbije

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi