Jump to content
Sign in to follow this  
Deb

<BR#1>: Deb

Recommended Posts

1. Mam 17 lat

2. [email protected]

3. Steam ID: STEAM_0:0:63255763   Link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198086777254/

4. Niestety nie byłem, aczkolwiek większość komend znam

5. Chciałbym zostać administratorem, ponieważ często widzę (gdy na serwerze nie ma żadnego administratora) dużo osób które łamią regulamin, gdy na serwer wejdzie jakiś administrator to najczęściej oskarżonego już nie ma. Na serwerze jestem często, zazwyczaj codziennie, około 2 godziny. Nowym graczom tłumacze regulamin i upominam gdy złamią go.

Ile gram na  Breach #1:  http://www.gametracker.com/player/deb/193.110.121.75:29900/

Godziny niby masz,ale jednak podanie jest strasznie....mizerne.Mój głos jest na  NIE.

Pozdrawiam snajper24.

Edited by Limbo
Czerwony kolor tylko dla administracji.

Moim zdaniem deb to osoba godna tego stanowiska właśnie głównie przez pomoc administracji w wyłapywaniu ludzi lamiacych regulamin. Poza tym godziny, wiek i czas grania się zgadza. Podanie niestety słabe ale cała reszta to rekompensuje. 

Edited by Plasot

Wiek się zgadza, dogaduje się z graczami, uczy nowych graczy regulaminu i jak grać w tryb breach
+jest bardzo często na serwerze nawet kiedy nie ma żadnego admina

Jestem na TAK

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka, więc mogą być błędy ortograficzne. :\

POZDRAWIAM, THCHEGG

Deb'a znam dość długo i jestem w stanie powiedzieć, że jest to osoba godna zaufania. Deb świetnie będzie się nadawać na to stanowisko, jestem na Tak.

17 minut temu, Plasot napisał:

Największa konfitura na admina. Uważam że to jak najlepszy pomysł. Moim zdaniem deb to osoba godna tego stanowiska właśnie głównie przez pomoc administracji w wyłapywaniu ludzi lamiacych regulamin. Poza tym godziny, wiek i czas grania się zgadza. 

5 minut temu, Fantazia128 napisał:

Deb'a znam dość długo i jestem w stanie powiedzieć, że jest to osoba godna zaufania. Deb świetnie będzie się nadawać na to stanowisko, jestem na Tak.

7 minut temu, The Chegg napisał:

Wiek się zgadza, dogaduje się z graczami, uczy nowych graczy regulaminu i jak grać w tryb breach
+jest bardzo często na serwerze nawet kiedy nie ma żadnego admina

Jestem na TAK

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka, więc mogą być błędy ortograficzne. :\

POZDRAWIAM, THCHEGG

Rozumiem, że kolega i ogarnia breach etc.
Jestem na duże NIE. Podanie napisane tragicznie, a osoba musi godnie reprezentować Strefę Gier, jeśli nie potrafi napisać dobrego podania to moim zdaniem nie ma mowy o zostaniu adminem.

Pozdrawiam CroSS.

+Wiek

+ogarnięty

+Znam go miły człowiek

+Nie nadużywa mikra 

-Słabo napisane podanie

Jestem na TAK

Edited by Limbo
Czerwony kolor tylko dla administracji.

Największe Ucho Admina :D No nie wiem co mam myśleć ,mam mieszane uczucia na prawdę :/ Niby tak zagania z tego ucha jak prawdziwy konfident no ale nie wiem nie wiem :/ Różne legendy chodzą po serwerze ile to nie dał rady zgłosić banów w ciagu jednego dnia albo nawet jednej godziny .No ja bym mu pomnika nie postawił (jednego Bolka już w Polszy mamy i starczy :D ) No ale ok już będe taki łąskawy i napisze te magiczne, jestem na TAK . Jest często ,wiek ma ,godziny wygrane, zna go cała masa ludzi więc no nie ma nic przeciwko aby adminem być nie mógł ;D Ciesz się i miej tą władze dzięki której czujesz się taki spełniony xD 

Co do samego podania jest słabo napisane lecz jako osoba na serwerze Deb pomaga jak może. Jest miłym człowiekiem na swój sposób i nie jest chamskim człowiekiem.

Plusy

+Wiek

+Godziny

+Regularność

Minusy

-Treść podania bardzo uboga

Jestem na Tak.

2 głosy na NIE 
1 głos NAUTRALNY
9 głosów na TAK (2 ukryte)

Podanie rozpatrzę za tydzień (20.04.2017r) by każdy mógł się wypowiedzieć kto tego jeszcze nie zrobił ;)

Edited by NavySealPL

Grałem z nin dzisiaj na JB więc mam swoje zdanie. Na jailu jest miły, umie rozmawiać z ludźmi i rusza atmosferę żeby nie było cicho. Jestem na tak.

Edited by SpiduR

Ale wy nierozgarnięci jesteście na tym BR, żeby nie powiedzieć głupi. Połowa waszej administracji to nic sobą nie reprezentujące dzieci, a wy będziecie odrzucać kolesia, który ma 17 lat, ogarnia tryb, ale napisał średnie podanie? A co ma podanie do rzeczy? Ktoś wyżej napisał, że to reprezentowanie SG, **** prawda. Ja rozumiem, że panuje u was niewyjaśniona moda na pisanie kolorowych podań, ale nie można oceniać kandydata tylko na podstawie podania. Jak będzie pilnować porządku na serwerze i gracze go nie będą słuchać, bo ma piskliwy głos to powie im, że napisał ładne podanie? Ja rozumiem, że jesteście młoda społecznością, ale ogarnijcie się, bo robicie sobie jaja z dobrych kandydatów, przyjmując do administracji 15latków. Nie wypowiadam się jedynie o tym podaniu, mówię o wielu innych. Mam nadzieję, że tym postem do was przemowie. 

Co do podania tego tu, to wasza decyzja.

Pozdrawiam, Operative. 

@Operative02 rozumiem Cię i popieram ale cóż poradzić jak ktoś wpadł na "genialny" pomysł dodania do wzoru podania na breach dopisek że trzeba się rozpisać bo inaczej podanie zostanie odrzucone ?? Osobiście mam w nosie jak wygląda podanie (chyba że inne argumenty też są by mój głos był na nie) bo jak napisałeś podaniem nie będą pilnować serwera. Poza tym te dwie osoby które napisały że są na 'nie bo podanie słabe' nie są z breach chyba że grają na innych serwerach bo na #1 nie zanotowałem obecności owych osobników. (Nie zabijaj mnie za błędy :( )

A żeby nikt nie marudził że piszę nie na temat to dodam że jestem na TAK bo nie raz Deb udowodnił że nadaje się na to stanowisko ;) (chyba wystarczająco tłumaczy to fakt dlaczego większość osób wypowiadając się w tym temacie nazywa go "uchem admina" [użyłem tej nazwy bo mi się spodobała a znaczenie ma to samo] ) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...