Jump to content
Sign in to follow this  
snajper24

<M> SNAJPER24™

Recommended Posts

Zanim zacznę:

a)Jestem świadom tego iż rekrutacja na admina/operatora jest zamknięta.

b)Wiem że teraz sytuacja z murderem nie wygląda za ciekawie,jeżeli chodzi o to kto ma nim rządzić.

c)Moja sytuacja może nie wyglądać za ciekawie,ponieważ poprzednie podanie zostało odrzucone.

d)Ten Vac przeszkadza i szarpie reputacje jako admina,ale no niestety jest jak jest.

 

1. Wiek (preferowany >= 16) 17
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary:  STEAM_0:0:45896279 oraz mój link do profilu: http://steamcommunity.com/id/snajper24/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:Adminem nigdy nie byłem,ale znam komendy jakich się używa na murderze,oraz wszelkie "procedury postępowania" gdy ktoś coś zrobi niezgodnego z regulaminem.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Bardziej podanie składam na operatora,gdyż wiem że rekrutacja jest zamknięta,a chciałbym pomóc administracji,która czasami zwyczajnie nie ma czasu a votekicki nie pomagają(potrzeba gaga/mute'a lub czasami bana,jak to raz było w przypadku porno spraya).Wiem że wystarczy już zapewne administracji,ale tak jak już wspomniałem oni nie zawsze są lub też zwyczajnie zajmują się innymi sprawami,aktualnie to chyba za przykład można podać problemy ze znajdzkami na mapach po aktualizacji do vanilla murdera.
6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego.Język angielski znam na moim zdaniem wystarczającym poziomie by dogadać się,oraz jeżeli chodzi o komendy(tak mi się zdaje,że do tego nawiązuje ten punkt) to powinno nie być problemu(wszystkich nie widziałem w akcji,ale te które są często w użytku to znam).

7.Coś o mnie(dla tych co ze mną nie grali lub mnie nie znają).Więc tak,jestem osobą dość leniwą,ale także szczerą w "prawdziwym życiu" uczę się na profilu Technik Informatyk.Na serwerze jestem prawie codziennie,choć czasami zdarzają się wyjątki(jak nie mam dostępu do laptopa lub zwyczajnie wolę spędzić czas na czym innym).Jeżeli chodzi o moją osobowość to jestem moim zdaniem osobą wyluzowaną z którą można się pośmiać i "wyzywać for fun",oraz tak jak wcześniej napisałem jestem osobą szczerą(chyba że jestem murderem....to wtedy kłamie,oszukuje jak tylko mogę)większość graczy mnie lubi,choć czasami w votekickach na to nie wychodzi(gdy morderca kampi a ja przez danie votekicka na siebie informuje go o tym by tego nie robił),ale wątpie żeby ktoś narzekał na mnie,chyba że z osób które dzięki mnie dostały bana/gaga/mute'a.

8.GameTracker: http://www.gametracker.com/player/snajper24™/193.110.121.73:27015/

 

Za wszelkie błędy interpunkcyjne przepraszam.

Pozdrawiam snajper24.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że jestem na  tak :) 

Miły, pomocny, często pisze na priv gdy na serwerze coś dzieję się nie tak, ponadto ogarnięty i jeden z nielicznych graczy , który może obecnie dostać admina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na tak

Jeden z niewielu ludzi których (nie mając admina) interesuje się sprawą murdera, miły gracz z wielkim dystansem przy którym się miło gra :D i uważam ,że nadawał by się na admina będąc w stanie zmienić sytuacje murdera i wprowadzić jakieś pomysły ,świeżość tak aby zwiększyć liczbę graczy na serwerze.

Edited by wzk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na TAK.

 

Gracz ten wykazuję się wysokim zaangażowaniem w życie serwera, pomaga innym graczom i upomina tych co łamią regulamin. Uważam że sprawdziłby się dobrze w roli operatora ^^, dodatkowo wie jak nabijać posty w podaniach na breachu :).  Przydałby się ktoś do pomocy z naprawą errorowych znajdziek, bo nie wszystkim administratorom na tym, jak widać zależy pewnie przez to, że mniej wchodzą na serwer niż kiedyś :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na NIE Kappa

Wyzywa administracje ;P

Kickuje administracje xD

Pyskuje do mnie :v

A tak po za tym to nadaje się idealnie na parobka :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam że nadajesz się na operatora. Przyda mi się pomoc, gdy czasem nie daję rady ogarnąć "wściekłego tłumu". Na serwerze jesteś bardzo często, ludzie Cię znają. Myślę że większość graczy Cię lubi, no i Tobą zawsze jest miła atmosfera ^^.

 

Pozdrawiam Aliami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od czasu ostatniego podania, widać, że snajper jest bardzo aktywny na murderze i nie sprawia na nim problemów. Jestem na Tak dla tego gościa ;P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podanie przyjęte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...