Jump to content
Melindax

[ban] [#2] melindax

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: melindax
2. Steam ID: STEAM_0:0:190627978
3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=melindax&Submit=Search
4. Opis sytuacji: wzk iz jest  zaufanym graczem ma dostep do komendy votekick a wiec zkickowal mnie bez powodu i gdy wrocilem przezwalem go   pozniej byl gosc ktory zaczal mnie i innego mtfa bic bedac naukowcem stunstickiem to go zabilem bo ja za to bana dostalem wiec czemu mialo by byc inaczej? i pozniej przyszedl tronis na server 2 osoby mnie zreportowaly dokladnie nie wiem ile i dostalem bana za cytuje ''Wyzywanie ludzi, rdmowanie.'' 
5. Coś od siebie: moim zdaniem osoba ktora zaczela mnie bic powinna dostac bana poniewaz jest to niesprawiedliwe a wzk sam mnie obrazal bez powodu zrobil votekicka na mnie  za to ze ludzie obrazali mnie ... watpie ze to jest fer ludzie mnie wyzywaja i jeszcze wzk robi votekick na mnie a pozniej jeszcze dostaje bana dziekuje zaa przeczytanie tego 

mam nadzieje ze cokolwiek  administracja z tym zrobi ponieważ moim zdaniem jest to niesprawiedliwe nie chodzi mi głównie o unbana ale zrobienie coś z takimi graczami 

dziekuję

screenshoty

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=903308210

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=903307782

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=903307537

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=903307465

Oj Melindax melindax powód akurat jest słuszny, gdyż często widywałem cię wzywającego innych graczy oraz administrację(rozumiem dla żartów), ale ty to robiłeś w nadmiernej ilości. Moim zdaniem ban słuszny ale jednak mógłby być na 2 miesiące lub więcej, a nie perm. Co do screenów to niestety, ale taką sobie wyrobiłeś opinie(przy okazji tamci też powinni dostać bana na 3h chociaż za wyzywanie i zapewne spam). 

ale najgorsze jest to ze jak ja uderzylem goscia i pozniej mnie zabil to jak to zglosilem to dostalem bana za oklamywanie admina i rdm a gosciu mnie uderzyl i go zabilem  admin nie dal mi nic powiedziec i dal mi bana

Sam dałem perma. Dlaczego? Nigdy nie widziałem bardziej (za przeproszeniem) od************* osoby od ciebie (mass rdmy, rdmy, wyzywanie, łamanie regulaminu). To co ty robiłeś na serwerze to jest przesada. Zawsze gdy wchodziłem na serwer były reporty na Ciebie oraz gracze zgłaszali mi ze wyzywasz. Cała administracja serwera #2 się ze mną zgodzi że zawsze były z tobą problemy.

Teraz co do odwołania. Na screenie gdzie widać vote kick jest podany powód cytuję "Toxic, wyzywa ludzi na serwerze"

Kolejne 3 ss'y nic nie ukazują. Dodam że gdy zbanowałem Cię za wyzywanie mnie cytuję "Troniś ty ssiesz"

(tam było tak samo tylko z błędami ortograficznymi... oh god)

ty napisałeś do mnie na pw m.in że jestem frajerem (nie obraziło mnie to zbytnio ale to jednak obelga w moją stronę)

Przy okazji w odwołaniu nie wykazałeś żadnej skruchy i owego unbana nie powinieneś dostać.

Oczywiście że dużo rzeczy pominąłem (ze względu na czas a chciałbym się jeszcze dzisiaj wypowiedzieć najwyżej rozwinę swoją wypowiedź jutro gdy wrócę ze szkoły) takich jak to że były dni gdy wchodziłem i widziałem 7 reportów na Ciebie w konsoli... 

Osoby które mi nie wierzą mogą same wejść na serwer #2 i popytać się osób na serwerze o melindaxa.

@x2up 

Na serwerze ostatnio jestem coraz mniej więc gdy dostałem ss'a to wbiłem, na resztę osób nie miałem ani żadnych ss'ów ani dowodów by cokolwiek im dać.

Jeśli bym owe ss'y dostał od razu bym zainterweniował chociażby rozmową.

Niżej zamieszczam ss który dostałem od gracza "Wzk". 

720e4f8f273f5.png

Przynajmniej gwiazdkujcie te przekleństwa... //Yor

Jako ,że do ciebie Melindax mam mieszane myśli ponieważ albo się nagle przyjaźnisz i udajesz ,,Mojego Robina" a w następnych dniach wyzywasz .Staram się być przynajmniej miłym do wszystkich i nie spodobało mi się to ,że wyzywasz ludzi bo są w jakiejś grupie do której mają całkowite prawo być .Jak tylko powiedziałem ,że może kiedyś do nich dołączę to od razu zwracasz się przeciwko mnie (wyzywając powyżej) chociaż nic ci nie zrobiłem złego to mi się to nie spodobało bo potrafię rozpoznać kiedy ktoś żartuje a kiedy ktoś mówi na poważnie.Co fakt ,że nie którzy ludzie co mnie lubią stanęli nie potrzebnie w mojej obronie i również zaczęli  cie wyzywać. Nie obchodzi mnie kto zaczął , jeśli uważasz ,że ktoś cię na jakiś sposób skrzywdził to było trzeba dać reporta (w najwyższym wypadku pogadać z adminem) a nie wyzywać ludzi na czacie.Jako ,że zacząłeś wyzywać wszystkich od przedszkolaków(chociaż sam chciałbym wiedzieć ile masz lat) i od innych przezwisk to miałem prawo cie kicknąć dając nauczkę ,żebyś się ogarnął i ochłoną ale ty wolałeś dalej wyzywać to nic nie pozostało mi jak zgłosić to adminowi.

Uważam ,że ban jest słuszny bo to nie pierwszy jak i zapewne nie ostatni twój wybryk  którego tolerować nie mam zamiaru

Ps Przepraszam  za błędy i moją pisownie(np ,,że'') ale pisze to o 23 :)

20 hours ago, Troniś said:

Sam dałem perma. Dlaczego? Nigdy nie widziałem bardziej (za przeproszeniem) od************* osoby od ciebie (mass rdmy, rdmy, wyzywanie, łamanie regulaminu). To co ty robiłeś na serwerze to jest przesada. Zawsze gdy wchodziłem na serwer były reporty na Ciebie oraz gracze zgłaszali mi ze wyzywasz. Cała administracja serwera #2 się ze mną zgodzi że zawsze były z tobą problemy.

Teraz co do odwołania. Na screenie gdzie widać vote kick jest podany powód cytuję "Toxic, wyzywa ludzi na serwerze"

Kolejne 3 ss'y nic nie ukazują. Dodam że gdy zbanowałem Cię za wyzywanie mnie cytuję "Troniś ty ssiesz"

(tam było tak samo tylko z błędami ortograficznymi... oh god)

ty napisałeś do mnie na pw m.in że jestem frajerem (nie obraziło mnie to zbytnio ale to jednak obelga w moją stronę)

Przy okazji w odwołaniu nie wykazałeś żadnej skruchy i owego unbana nie powinieneś dostać.

Oczywiście że dużo rzeczy pominąłem (ze względu na czas a chciałbym się jeszcze dzisiaj wypowiedzieć najwyżej rozwinę swoją wypowiedź jutro gdy wrócę ze szkoły) takich jak to że były dni gdy wchodziłem i widziałem 7 reportów na Ciebie w konsoli... 

Osoby które mi nie wierzą mogą same wejść na serwer #2 i popytać się osób na serwerze o melindaxa.

@x2up 

Na serwerze ostatnio jestem coraz mniej więc gdy dostałem ss'a to wbiłem, na resztę osób nie miałem ani żadnych ss'ów ani dowodów by cokolwiek im dać.

Jeśli bym owe ss'y dostał od razu bym zainterweniował chociażby rozmową.

Niżej zamieszczam ss który dostałem od gracza "Wzk". 

720e4f8f273f5.png

Przynajmniej gwiazdkujcie te przekleństwa... //Yor

to przynajmniej sprawdzaj wszystkie reporty a nie tylko 1 i zobacz jak sa napisane  i daj dojsc do glosu osobie banowanej nie chodzi mi glownie o unbana ale zeby administracja sie poprawila i gracze tez . a gdy w konsoli sa dowody na to ze oni tez mnie obrazali to im nic nie zrobiles a ja zawsze mam za przeproszeniem g*wno do powiedzenia bo co ja moge powiedziec nie moge pokazac na nic dowodow i nic wytlumaczyc bo jestem tylko dzieckiem co ja moge zrobic jak tylko cos powiedziec a pozniej byc wyzywanym bronieniem sie a pozniej dostawaniem bana ...

Edited by Melindax

1 minutę temu, Melindax napisał:

to przynajmniej sprawdzaj wszystkie reporty a nie tylko 1 i zobacz jak sa napisane  i daj dojsc do glosu osobie banowanej nie chodzi mi glownie o unbana ale zeby administracja sie poprawila i gracze tez . a gdy w konsoli sa dowody na to ze oni tez mnie obrazali to im nic nie zrobiles ... 

Jak wbijam na serwer to chyba normalne że sprawdzam najnowsze reporty nie? 

W jakiej konsoli? Jeśli chodzi Ci o ss'a wyżej to ja tam nie widzę dowodów na obrażanie Ciebie.

cytuje '' melindax to typowe dziecko z rakiem mozgowym '' i to nie dowod ? 

edit : i na moich niektorych ssach tez jest obrazanie mnie

Edited by Melindax

2 minuty temu, Melindax napisał:

cytuje '' melindax to typowe dziecko z rakiem mozgowym '' i to nie dowod ? 

Nie przyuważyłem tego. Załatwię to gdy tylko krystian wejdzie na serwer.

dobra koncze to wszystko nie ma co probowac z tym unbanem wiem ze nic sie nie uda bo nie mam dowodow a i tak zaraz 10 poleci z klamstwem ze to nie prawda i wgl ;/

pozdrowienia ;) do nastepnego cze

edit: aaa i jeszcze przepraszam za wszystko co zrobilem zajelem tyle czasu adminom sprawilem problemy na serverze i utrudnilem wielu osobom gre za to wszystko naprawde przepraszam ;-D

Edited by Melindax

10 minut temu, Melindax napisał:

chcialbym przypomniec ze duzo os zostalo zbanowanych za wyzywanie wzk ;P wiec watpie zeby staral sie byc milym 

To polecam napisać na niego skargę, a nie pisać w odwołaniu takie rzeczy i nabijać posty :).

Pozdrawiam snajper24. 

@wzk @Melindax - panowie ... piszcie rzeczy związane z tematem a to kto jeszcze został zbanowany za podobny czyn piszcie między sobą lub napiszcie tak jak @snajper24 napisał w jakiejś skardze czy temacie związanym z samym faktem wzajemnego obrażania się ;)

Co do tematu to jak dla mnie kilka dni do max 2 tygodni wystarczyłoby by oduczyć takich zachowań chyba że już był banowany (niektórzy muszą kilka razu się sparzyć :/ ) ale perm to mocno za dużo jak dla mnie ;)

Melindax znam z serwera no i bez ukrywania jest taki jaki jest czyli obraża i wyzywa miał już kilka banów na serwie za różne sprawy ale żeby perma dawać jak już to na miesiąc(może się poprawi po takim czasie)

On 14.04.2017 at 11:31 AM, ezral said:

Melindax znam z serwera no i bez ukrywania jest taki jaki jest czyli obraża i wyzywa miał już kilka banów na serwie za różne sprawy ale żeby perma dawać jak już to na miesiąc(może się poprawi po takim czasie)

ezral zgodzilbym sie ale juz zmienilem zdanie za duzo nabroilem  ale jezeli dacie mi ostatnia szanse i perm muta to z  checia przyjme ale nie zalezy to za bardzo od ciebie tylko od tronisia :/

Jestem za Otatnią Szansą jeśli obiecasz że poprawisz się i będziesz zachowywał się jak normalny gracz.

1 hour ago, ezral said:

Jestem za Otatnią Szansą jeśli obiecasz że poprawisz się i będziesz zachowywał się jak normalny gracz.

obiecuje

i sam prosze o muta najlepiej perm muta

Edited by Melindax

Lepiej nie dawać mu szansy bo znowu będzie obrażał graczy .

newet zbysiu cie obrażał ale on już na serwie nie gra .

https://scr.hu/YN0pvn tak tak wiem ze to robisz z nienawisci ;) prosze mnie nie obrazac  nie zrobilem ci nic  a ty mnie obrazasz gosciu odczep sie w koncu odemnie gram sobie a ty mi piszesz melindax to cwel i jak bylem naukowcem zabiles mnie boz powodu a ty byles komandorem ... co ci odbija czlowieku nic ci nie zrobilem przeciez a jak cos zrobilem to pokaz mi to to sproboje ci to wynagrodzic 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=903098957

Edited by Melindax

znowu zaczniesz wyzywać hehe .

@MiWO Nie wierze, że istnieje taka persona jaką ty pokazujesz w tych postach, bo to co tutaj można zobaczyć, to to jest po prostu niemożliwe.

Edited by Mr.Dagon

Jako iż Troniś już w tym temacie wyjaśnił co się stanie z tym panem o pseudonimie Melindax zamykam temat.

Guest
This topic is now closed to further replies.