Jump to content
Sign in to follow this  
husiek1996

Nowe Bonus Rundy

Recommended Posts

Hejka mam kilka ciekawych pomysłów na rudy bonusowe. (Chyba ciekawe)

Zacznę:

Psychol na wolności !

W tej rundzie każdy ma pistolet i nie ma mordecy, za to pojawia się psychol z piłą mechaniczną.

Wyróżnia się on wyglądem więc od razu wiadomo kto nim jest, problem pojawia się z powstrzymaniem go.

Psychol jest swego rodzaju "bossem" którego można zabić jedynie współpracując. (Taka odskocznia od standardu)

Świadkowie nie różnią się niczym od zwykłych poza tym że mają broń, psychol jest wytrzymalszy od mordercy i trochę wolniejszy od światków.

Allach Akbar!

Wszystko jest standardowe ale morderca może użyć noża tylko 3 razy (zabójstwo nie zabiera użycia, ale nie trafienie tak) potem może używać tylko bomb.

Amfiteatr

Każdy ma nóż który zadaje 10hp (Nóż mordercy 20hp) a po mapie biega lew który atakuje WSZYSTKICH.

Wygrywa ten kto zabije wszystkich oprócz mordercy lub mordercę (Jeśli zabije kogoś i morderce to też się liczy)

Kuba Rozpruwacz

Jest jeden morderca (Kuba Rozpruwacz), trzech policjantów a pozostali to prostytutki (lub świadkowie).

Kuba widzi kto jest policjantem a kto prostytutką, rzecz w tym że policjanci są nieśmiertelni ale mają tylko dwa strzały.

Zasady takie same jak w Murderze tylko, że Kuba nie widzi stóp

To tylę mam nadzieje że przyjmiecie choć jedną z rund i podzielicie się wrażeniami pod spodem tego posta.

Psychol na wolności:

Inaczej mówiąc pancerny morderca który ma piłe i porusza się wolniej. Zastanawia mnie to ile miałby hp skoro to "boss" i trzeba współpracować. Z góry zakładam że to nie przejdzie, głównym powodem jest słowo WSPÓŁPRACA, a jak wiadomo na Murderze każdy gra dla funu k zbytnio nie chce działać jak ktoś mu mówi chyba że ma broń.

Allach Akbar:

Moim zdaniem runda bez sensu, mało kto będzie Ci działał strategicznie i rozważał każdy atak.

Amfiteatr:

Każdy na Każdego tylko że z samą bronią i Lwem którego wykonanie trochę zajmie.

Kuba Rozpruwacz:

Murder który nie widzi śladów co już jest utrudnieniem tym bardziej, że gracze pewnie będą kampić. Sam pomysł jest dobry,ale przydałaby się mordercy umiejętność widzenia przez 5 sekund poświat graczy.

Najbardziej przekonuje mnie ostatnia runda, ale to już bardziej wygląda na kolejną odmianę Murdera/homicide jako osobny tryb. Reszta wyżej wymienionych rund mnie ani trochę nie zaciekawiła,nawet łatwo znaleźć w nich błędy i powtarzalność względem innych bonus rund.Reasumując napisałeś moim zdaniem 3 słabe bonus rundy(pierwsze) i jedną dobra, która miałaby by sens.

Pozdrawiam snajper24.  

10 godzin temu, husiek1996 napisał:

Allach Akbar!

Wszystko jest standardowe ale morderca może użyć noża tylko 3 razy (zabójstwo nie zabiera użycia, ale nie trafienie tak) potem może używać tylko bomb.

Myślę że tą rundę bonusową trzeba by urozmaicić.

Co do reszty ciekawe pomysły.

14 hours ago, snajper24 said:

Psychol na wolności:

Inaczej mówiąc pancerny morderca który ma piłe i porusza się wolniej. Zastanawia mnie to ile miałby hp skoro to "boss" i trzeba współpracować. Z góry zakładam że to nie przejdzie, głównym powodem jest słowo WSPÓŁPRACA, a jak wiadomo na Murderze każdy gra dla funu k zbytnio nie chce działać jak ktoś mu mówi chyba że ma broń.

Allach Akbar:

Moim zdaniem runda bez sensu, mało kto będzie Ci działał strategicznie i rozważał każdy atak.

Amfiteatr:

Każdy na Każdego tylko że z samą bronią i Lwem którego wykonanie trochę zajmie.

Kuba Rozpruwacz:

Murder który nie widzi śladów co już jest utrudnieniem tym bardziej, że gracze pewnie będą kampić. Sam pomysł jest dobry,ale przydałaby się mordercy umiejętność widzenia przez 5 sekund poświat graczy.

Najbardziej przekonuje mnie ostatnia runda, ale to już bardziej wygląda na kolejną odmianę Murdera/homicide jako osobny tryb. Reszta wyżej wymienionych rund mnie ani trochę nie zaciekawiła,nawet łatwo znaleźć w nich błędy i powtarzalność względem innych bonus rund.Reasumując napisałeś moim zdaniem 3 słabe bonus rundy(pierwsze) i jedną dobra, która miałaby by sens.

Pozdrawiam snajper24.  

Jeśli chodzi o psychola to zgadzam się że na początku nikt by nie współpracował ale później już z przyzwyczajenia gracze będą chcieli wygrać i dlatego zaczną współprace. (PS. Wymyśliłem tryb dlatego że i lubię grać mega koksem i lubię z takim walczyć)

Allach Akbar powinien przypaść do gustu bo zmusza do myślenia dzięki czemu gracze dostaną większe wyzwanie a mało jest osób które nie lubią wyzwań.

Amfiteatr jest ciekawy gdyż wprowadza totalną zmianę, jednak rozumiem że nie każdemu może przypaść do gustu.

Kuba Rozpruwacz mógłby mieć (tak jak napisał @Miszczu) coś w stylu morderczego zmysłu który ujawniał by ślady protytutek. (W dodatku mogły by one przypominać obcasy :D)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this