Jump to content
Sign in to follow this  
LoOr

<BR#2> ζβ™LoOr

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16): Aktualnie mam skończone 19 lat, rocznikowo natomiast 20.
2. Adres e-mail: Ze względu na prywatność wolałbym dostarczyć adres e-mailowy poprzez prywatną wiadomość do moderatora/administratora.
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:21873885  http://steamcommunity.com/profiles/76561198004013499/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Pełniłem funkcję multi admina na nieistniejącej już sieci serwerów css znanej między innymi pod nazwą "Zombie-Busters" "Zombie-Kaju" "TimoniPumba" przez około półtora roku. 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Głównym powodem jest szacunek do regulaminu, rozgrywki i przede wszystkim graczy. W grach drużynowych kieruje się zasadą, że rozgrywka powinna mieć charakter fair play dla obydwu stron dlatego nie pochwalam, a wręcz potępiam łamanie zasad bez względu na to czy złamany punkt regulaminu przez gracza jest mi na rękę( przykładowe bugowanie drzwi przez naukowców/klasę D przy ucieczce z LCZ) lub dotkliwie uderza w gameplay mój tudzież innego gracza ( RDM, zamykanie drzwi, nadużycia mikrofonu). Chciałbym wspomóc dotychczasowych członków administracji w pilnowaniu porządku na serwerze, aby zminimalizować występowanie tego typu incydentów oraz by osoby nie szanujące uczciwych uczestników rozgrywki( bo łamanie regulaminu właśnie tak odbieram) były stosownie karane. Dodatkowo dodam, że w rozwiązywaniu sporów decyzje opieram na podstawie faktów, materiałów dowodowych i przeprowadzonej konwersacji.
6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. Co prawda punkt nie dotyczy serwerów Breach, ale napiszę, że aktualnie jestem na pierwszym roku studiów ekonomicznych, gdzie uczę się języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, natomiast Maturę z wymienionego języka mam zdaną na poziomie 93%(ustny), 100%(pisemny podstawowy) oraz 86%(pisemny rozszerzony). 

Świetny gracz,miły i ogarnięty. Można mu zaufać jako człowiekowi chyba, że jest SCP :P Uważam, że nadawał by się świetnie w roli admina :)

Pozdrawiam Wzk.

Miły,pomocny gracz. Podanie rozwinięte oraz na pierwszy rzut oka wygląda ładnie stylistycznie.

Jestem na TAK.

Pozdrawiam snajper24. 

Jestem Za dobry gracz i miły

Pozdrawiam Michu

Edited by xXMichuXxx

+Wiek

+Czas gry

+Grałem z tobą na serwerze i mogę stwierdzić że na administratora się nadajesz

Jakichś uwag raczej nie mam.

Jestem na Tak

Jestem na Tak.

Plusy + 

+Fajny gracz

+Nie przeklina

+Szanuje innych

+Nie obraża

+Znam go (całkiem spoko gracz)

:) 

Minusy - 

-Nie widze go za często

:( 

Edited by Limbo
Czerwony kolor tylko dla administracji.

Jestem na TAK

+Czas na serwerze

+Wiek

+Spoko gość (będzie dobrym jako admin)

jestem na  TAK

swietnie dogaduje sie z  graczami 

nie lamie regulaminu 

i jest ogarniety

+Wiek

+Kultura 

+Dobrze napisane podanie

+Umiejetność używania mózgu nie co poniektórzy 

+Czas gry 

+Często jest na serwerze 

Wszystkie powody, którymi Ja bym się posłużył zostały już wypisane przez innych, więc pozostaje mi tylko dać ci głos na Tak.

Przydała by się taka osoba w składzie gdyż :

-ogarnia

-mily

-stara sie pomagać gracza 

-pomógł mi w zbanowaniu malej ekipki osób ktora RDMowala i ogolnie miala regulamin w dup**

JESTEM NA TAK

Wiek w porządku, ładne i dobrze napisane podanie. Z tego co widzę, gracze go dobrze kojarzą.

TAK

+wiek

+czas gry

+jakość podania

Dobrze dogaduje się z graczami 

Jestem na TAK 

No, ciekawe czy przejdzie....

Jestem na TAK!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this