Jump to content
Sign in to follow this  
Michał

Podania.

Recommended Posts

Witam, chciałbym zaproponować żeby dodać pkt do regulaminu w pisaniu podań, taki żeby był zakaz wypowiadania się pod własnym podaniem bo jak można zauważyć gdy ktoś wypowie się pod podaniem , to niektórzy odpowiadają tej osobie a ta osoba potem tej osobie i tak w kółko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda , zawsze osoby które się znają piszą sobie na Tak by mieć ''większe'' szansę , oczywiście widać to po 1 poście na forum i to akurat pod podaniem ''kolegi''. Pozdrawiam Skórkowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Problem nie istnieje, jeśli użytkownicy trzymają się tematu, zamiast kłócić się o drobnostki. Te rozmowy to nie wina jednej osoby, a wszystkich, którzy spamują w takim temacie. Prostym rozwiązaniem jest wtedy niepisanie postów, które nie wnoszą nic do tematu.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wolałem wolałem nie wypowiadać się w swoim temacie nawet do osób które piszą iż są na nie ponieważ to nie ma sensu i taka osoba się przynajmniej dla mnie tylko pogrąża jaki. Wszystkie sprawy dlaczego ktoś jest na nie można obgadać prywatnie w wiadomościach.

 

Ja jestem za tym by dodać taki punkt bo czasem widziałem podania w których osoba która złożyła je odpowiadała na każdą sprzeczkę.

Edited by Limbo
Zmiana z / na . na końcu zdania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×