Skocz do zawartości
Michał

Podania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować żeby dodać pkt do regulaminu w pisaniu podań, taki żeby był zakaz wypowiadania się pod własnym podaniem bo jak można zauważyć gdy ktoś wypowie się pod podaniem , to niektórzy odpowiadają tej osobie a ta osoba potem tej osobie i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda , zawsze osoby które się znają piszą sobie na Tak by mieć ''większe'' szansę , oczywiście widać to po 1 poście na forum i to akurat pod podaniem ''kolegi''. Pozdrawiam Skórkowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Problem nie istnieje, jeśli użytkownicy trzymają się tematu, zamiast kłócić się o drobnostki. Te rozmowy to nie wina jednej osoby, a wszystkich, którzy spamują w takim temacie. Prostym rozwiązaniem jest wtedy niepisanie postów, które nie wnoszą nic do tematu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wolałem wolałem nie wypowiadać się w swoim temacie nawet do osób które piszą iż są na nie ponieważ to nie ma sensu i taka osoba się przynajmniej dla mnie tylko pogrąża jaki. Wszystkie sprawy dlaczego ktoś jest na nie można obgadać prywatnie w wiadomościach.

Ja jestem za tym by dodać taki punkt bo czasem widziałem podania w których osoba która złożyła je odpowiadała na każdą sprzeczkę.

Edytowane przez Limbo
Zmiana z / na . na końcu zdania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi