Skocz do zawartości
Latający

Informacyjnie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym @Nethis @An!maL @Heroes zostają pozbawieni rang administratorów oraz otrzymują permamentnego bana za szkalowanie innego członka administracji SG.

@CroSS zostaje pozbawiony rangi administratora za całokształt zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym podziękować wszystkim tym z którymi miałem styczność na serwerze, mam nadzieję że jeszcze kiedyś się zobaczymy!

Mimo permanentnego bana, uważam że warto było uratować serwer, usuwając toksycznego administratora.

Murder forever :D

Pozdrawiam Nethis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym podziękować za sprawne działanie i sprawiedliwą ocenę sytuacji oraz za uratowanie serwera przed toksycznymi administratorami.

Pozdrawiam cieplutko CroSS ;)

Edytowane przez CroSS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Jedyne co chcę powiedzieć - Kurde! Dziękuję wszystkim, z którymi miałem przyjemność zagrać, poznać lepiej itd.

Murder przyniósł mi wiele dobrego, spędziłem na serwerze prawie 400h pomagając mu się rozwijać (Dobrze pamiętamy wakacje) Dziękuję, że mogłem sprawować się jako Administrator na Serwerze murder aż DWA razy. Dziękuję bardzo serdecznie po raz kolejny. 

Mam nadzieję, że murder będzie teraz tylko lepszy.

Żegnam i pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie ostatecznie murder stanie się piaskownicą raków. Pozbyliście się jedynych utrzymujących serwer adminów. Nie mam zamiaru podważać niczyjego autorytetu, ani wstawiać się za nikim. Jednakże sądzę, że permban to troche za dużo. To tylko moje odczucie.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.