Jump to content
Sign in to follow this  
Aditomasz

Pomysł: Większe możliwości SCP-914

Recommended Posts

SCP-914 aktualnie działa dobrze ale brakuje mi trochę klimatu i umiejętności z oryginalnej gry.

Chodzi mi głownie o dwie rzeczy:

1) Brak możliwości uszkodzenia kart i przedmiotów (W grze przy ulepszaniu karty na "Very fine" rezultatem często były "karta do gry" lub "Mastercard")

2) Brak ulepszania niektórych przedmiotów [kropli do oczu (można było wydłużyć ich działanie) i noktowizora (po ulepszeniu na "Fine" był w stanie pokazywać SCP i ich odległość od nas przez ściany)]

Zastanawia mnie czy te "ulepszenia" zostaną kiedyś dodane.

Pomysł wydaje się fajny, sam też myślałem o tym żeby SCP-914 miał % szanse na ulepszenie lub zniszczenie karty lub innego itemu

Prosiłbym o przesunięcie tematu, bo stworzyłem go w złym katalogu :/

Z noktowizorem dobra rzecz. Tylko żeby pokazywał na niebiesko jak w grze i wielkie czerwone napisy nad SCP przez ściany i ile jednostek są od nas.

A co do niszczenia itemów o boże święty to będzie masakra ;D Nie dość że każdy sobie kradnie nawzajem to połowa gry będzie się rozgrywała w 914 ;D

2 godziny temu, Tehorous napisał:

A co do niszczenia itemów o boże święty to będzie masakra ;D Nie dość że każdy sobie kradnie nawzajem to połowa gry będzie się rozgrywała w 914 ;D

Nie przesadzaj. Zmniejszyło by to ilość osób czekających pod 914, a Mastercard i karte do gry można z powrotem ulepszyć na normalną.

Jeśli chodzi o kwestie SCP-914 zgadzam się z Aditomasz, podoba mi się ten pomysł, fajna opcja. I wreszcie nie było by tak łatwo.

Zgadzam się z wszystkim oprócz zniszczeń karty, ponieważ spowodowałoby jeszcze dłuższe rundy ( np.4 min na ulepszenie karty)

Jestem na tak z całym pomysłem

Zgadzam się z wszystkim oprócz zniszczeń karty, ponieważ spowodowałoby jeszcze dłuższe rundy ( np.4 min na ulepszenie karty)

O to chodzi ze zniszczeniami kart, rozwiąże to problem uzbrojonej klasy D po 2 minutach.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...