Jump to content
Tomislav

<TTT> Tomislav

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16): 16
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:66568329
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem przez spory czas na strefowym JB.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Przede wszystkim chciałbym trochę pomóc z ogarnianiem tego "trochę" mniej rozgarniętego, młodszego community, które znacznie narasta w gmodzie. Trochę bez sensu jest godzinę po wyjściu administratora wołać go ponownie i tak za każdym razem kiedy tylko wyjdzie. Myślę, że mógłbym w tej kwestii trochę pomóc. Nie mówię, że siedzę na serwerze 24/7 i mógłbym tyle pilnować, ale zdarzy się dzień kiedy siedzę znaczną część dnia (chociaż zdarzy się też, że w ogóle nie wejdę - ale to chyba normalne). Zresztą zawsze warto mieć dodatkową osobę do zawołania jakby to ktoś był niedostępny ;).

 

Pozdrawiam,

Tomislav

Link to post
Share on other sites

Jestem na Tak Tomisłav często jest na serverze

Link to post
Share on other sites

Nie ma co ukrywać, że Tomislava zna każdy ze stałych graczy TTT i nie tylko TTT. Tomislav na JB był dobrym adminem co jest oczywiście na plus. Jest ogarnięty z trybem i zna komendy więc myślę, że jak najbardziej nada się na operatora TTT. Jestem na t.. a.. nie mogę tego z siebie wykrztusić. Jestem na tak. 

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał SpiduR, Tomi jest ogarniętym graczem, był już adminem na SG, przyjaznym, i trzeba od niego jak najszybciej uciekać kiedy was żegna ( ͡° ʖ̯ ͡°).

 

Podsumowując wszystko, jestem na tak.

 

Czerwony kolor jest dla administracji~ DragonFly

 

Link to post
Share on other sites

Jestem na TAK. Ostatnio na TTT jest duży przyrost młodszego community którzy niekoniecznie ogarniają i często popełnia błedy,rdmują czy nadużywa mikrofonu w szczególności w godzinach porannych. Na serwerze imo brakuje moderatorów/adminów którzy by to wszystko ogarniali jest ich poprostu zamało albo są zamało aktywni. Tomislav jest stałym, aktywnym i odpowiedzialnym graczem znam go zarówno jak i z TTT i JB gdzie na jednym i drugim był pomocny i miły.

Edited by KaczuszkaZen
Link to post
Share on other sites

Jestem na TAK. Tomislav jest kulturalny, miły i pomocny. Jako admin na JB uczył mnie jak grać na tym trybie, nie słyszałem od innych adminów jakiś skarg na niego. Dodatkowo na Murderze też był stałym graczem i zawsze trzymał się regulaminu. 

Link to post
Share on other sites

Czekałem na to podanie, często widzę jak grasz w TTT gdy nie ma nikogo z rangą. Nadajesz się na to stanowisko TAK

Link to post
Share on other sites

Popraw swoje zachowanie w stosunku do młodszych graczy i nie będę miał żadnych zastrzeżeń : )

Link to post
Share on other sites

Z Tomislavem, miałem już do czynienia w administracji na jb i nie owijając w bawełnę, w kwestii bycia adminem/operatorem, Tomi jak najbardziej się nadaje. Zna komendy, ogarnia TTT i ma doświadczenie, jak już wspomniałem. Jestem na tak.

Link to post
Share on other sites

Jestem na TAK, żyje się raz...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...