Skocz do zawartości
wzk

<M> Wzk

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek (preferowany >= 16): 17
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID i namiary : STEAM_0:0:66459781 i link do profilu http://steamcommunity.com/id/Wzk000/
4. Czy byleś kiedyś adminem,doświadczenie jako administrator: Byłem dawno temu (2014) moderatorem na serwerze CS:GO Zombi Escape,  znam podstawowe komendy.
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG : Na serwerze Murder już siedzę prawie  2 lata (na gametrackerze było ponad 170h) i patrząc jaka jest teraz nie ciekawa sytuacja postanowiłem, że chciałbym dorzucić swoje 3 grosze i również pomóc nowemu [email protected] jak i innym adminom, ponieważ lubię ten tryb i atmosferę.Mam rangę zaufanego gracza, więc czasami kickuje tych użytkowników co się nie stosują do regulaminu.
6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego : Z podstawowego zawsze miałem wysokie wyniki i nie mam z tym problemu, troszkę gorzej z rozszerzonym, ale każdy się wciąż czegoś uczy. :) 
7.Dodam jeszcze coś od siebie : Jestem Wojtek, chodzę do technikum pod profilem informatycznym. Jestem maniakiem filmów,seriali jak i gier komputerowych praktycznie każdego rodzaju.
Kocham również muzykę jak i szczegółowe sporty.Nie będę ukrywał, że lubię być typowym śmieszkiem i trzeba czasami do mnie mieć dystans. 
8 Mój GameTracker : http://www.gametracker.com/player/Wzk/193.110.121.73:27015/

Edytowane przez wzk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jest to jeden z lepszych gametrackerów jakie widzę w podaniu ^^. Jak to mawiał @snajper24 na serwerze: "nie potrzebujemy nieaktywnych adminów" - mam nadzieję, że będziesz w tym wątku konsekwentny w twoich słowach. Krótko i na temat, za czasów, gdy grałem gracz ten nadużywał mikrofonu, wyśmiewał kobiety i obrażał graczy twierdząc, że sobie tylko żartuje. Zresztą po co się rozpisywać skoro ze względu na regulamin podanie powinno zostać zamknięte: "2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora" Mimo długiego pojawiania się na serwerze, bo od 22.06.2015, uważam że taki gametracker nie ukazuję nam "regularnej gry". Gdyby jednakże nikt nie zamknął podanie pragnę dodać, że jestem zdecydowanie na NIE.

Pozdrawiam Nethis

Edytowane przez Nethis
uzycie czerwonego koloru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wzk jest naprawde sympatycznym graczem. Poznałem Go podczas moich pierwszych rozgrywek na Morbus'ie ( [*] ). Gdy mi coś nie szło, to on mi pomagał, tłumacząc przy tym zasady gry.
Lubi czasem sobie pożartować. Racja. Lecz @Nethis, to jest dalej żartowanie, a nie "wyzywanie". 
Sam kiedyś byłem świadkiem, jak Wzk (jako Stały Gracz), kickował nie stosujących się do zasad graczy.
Ma doświadczenie jako administrator, a także dużą liczbę godzin spędzonych na serwerze.
Wzk jest według mnie dobrym kandydatem na administratora Murdera. Potrafi pomagać graczom, a gdy wchodzi na serwer, od razu atmosfera się zmienia (na lepszą). 
Podsumowujac wszystko, jestem na TAK.

Pozdrawiam, Pillow

Edytowane przez Ianek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj poznałem tego człowieka na jednym z nowych serwerów Strefy Gier. Gracz bardzo miły i rozmowny. Widać, że jest ogarnięty i będzie dobrym adminem. Jestem na TAK :) 

Pozdrawiam Adele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako Stary "wyjadacz" Strefy, pamiętam, że jako pierwszą osobę poznałem Ciebie. Poznałeś mnie z resztą i w sporej mierze dzięki tobie poznałem - chociażby Xariusa.

Masz "specyficzne" poczucie Humoru, w sumie tak samo jak ja, co się - w miarę - szanuje. Swojego czasu na murderze grywałeś sporo, śmiem wręcz rzec, że grywaliśmy, bo dalej pamiętam jak ponad rok temu Trollowaliśmy razem Xariusa albo Kuca na Serwie :D

To prawda co powiedział nethis, czasem powyzywasz, ale bądźmy szczerzy - nikt nie jest czysty na murderze, bo każdy z nas, choćby nie wiem jak się starał - nigdy nie będzie idealnym i przykładnym Adminem. Do tego dodam, iż wyzywałeś tylko swoich starych znajomych czyt. Mnie, bo znamy się już prawie 2 lata :D Więc nie brałem tego do Siebie.

Pomijając nasze ostatnie nieporozumienia (Dyspo i kłótnie o hipokryzje) Jesteś naprawdę w porządku osobą ;D Popraw trochę tego GameTrackera, bo trochę boli jak się na to patrzy xD

Ogólnie kończąc swoją wypowiedź: Wzk to osoba odpowiedzialna o specyficznym poczuciem Humoru, do którego trzeba się przyzwyczaić. Bardzo przyjemnie mi się z nim grywało i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli na to okazję. Jestem oczywiście na TAK 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak, zacznijmy od tego iż podziękuję @Nethisza przytoczenie moich słów w tym temacie, przez co sam nie muszę tego pisać :Image00017:

Wracając do podania,jesteś w podobnej sytuacji co @.._ Ellie _..Jeżeli chodzi o godziny dla porównania oba gametrackery:

-Elliego, który ma mniejsza ilość godzin przegranych, ale większą aktywność w ciągu miesiąca:http://www.gametracker.com/player/.._ Ellie _../193.110.121.73:27015/

-Wzk, który ma więcej godzin, ale prawie zerową aktywność w ciągu miesiąca:http://www.gametracker.com/player/Wzk/193.110.121.73:27015/

Moim zdaniem,tutaj zdecyduje bardziej doświadczenie oraz opinia graczy i administracji nowej oraz "starej" (Chociaż to, @Kanadezdecyduje). Mój głos jest aktualnie NEUTRALNY z powodu takiego iż nie chce by uznano, że faworyzuje któregoś z kandydatów dając drugiemu głos na nie, mimo takiej samej sytuacji.

Co do samego podania, nie mam do czego się przyczepić... Tym bardziej, że miałem okazję sprawdzić je przed wstawieniem na forum. Oczywiście nie wliczając w to wszelakich błędów interpunkcyjnych lub literówek, których zapewne sam nie widzę :)

Pozdrawiam snajper24. 

//Za wszelakie błędy interpunkcyjne lub nie zrozumiałą treść/zdania przepraszam, ale pisanie na telefonie oraz godzina nie pomagają za bardzo :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzk poznałem już jakiś czas temu i od razu mi się spodobał. Jest miły , odpowiedzialny , Lubi sobie pożartować , i stara się pomagać innym graczom.Nie widze w nim żadnych wad no może nie znaczące.

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(Nie wiem czy moje zdanie się tutaj liczy gdyż nie grywam na serwerze dość często ale się wypowiem)

Wzk poznałem może z jakiś miesiąc temu, przyczepił się do mnie i od tamtej pory utrzymujemy ze sobą "dobry" kontakt.Wu zetke często mogą ponieść emocje przez co się zapomina jednak z tego co widziałem to takie sytuacje rzadko się zdarzają, na co dzień jest miły, ma wysokie poczucie humoru a co najważniejsze ma do siebie dystans i nie daje się sprowokować.Niestety na murderze grałem z nim chwile cały mój post dotyczy jego zachowania na breachu ale myślę że na murderze jest tak samo.Według mnie Wojtek zasługuję na miano administratora/operatora a godziny zawsze można nadrobić ;) 

Mój głos jest  na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.