Jump to content
Sign in to follow this  
Mifil

Regularność jako wymaganie na posadę wyższą

Recommended Posts

Czytając reguły dotyczące pisania podania o operatora/admina. Aż nasuwa się pytanie. Przez co administracja rozumie "regularność na serwerze"?

To, że gracz musi spędzić przynajmniej godzinę na danym serwerze każdego dnia?

Oczekuję jasnego wytłumaczenia, między innymi miejsce granicy dolnej, która odróżnia regularność od grania raz na jakiś czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa informacja. Jednak oczekuję potwierdzenia jej od osoby, które te zasady pisała. Chcę jasno i wyraźnie, czarno na białym jednakowego potwierdzenia informacji zamieszczonej wyżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Ogólnie to tak: regularność to subiektywna ocena osoby, która przyjmuje takie podania na poszczególne serwery. Przyjęło się ogólnie (przynajmniej na gmodzie), że jeśli mówimy o serwerach, które nie są całkiem nowe, to jest to miesiąc regularnej gry, czytaj codziennej lub prawie codziennej. Nie chodzi nawet o samą liczbę godzin, tylko o względnie wysoką frekwencję odwiedzin.

Dla przykładu - osoba A i B mają przegrane po 30 godzin w miesiącu. Osoba A była tylko 4-5 razy na serwerze, ale jak już weszła, to nie wychodziła do nocy. Osoba B natomiast codziennie grała sobie po godzince. W tym przypadku można mówić o tej regularności tylko u osoby B, ponieważ może i mają tyle samo godzin, ale wejście na serwer raz na tydzień to słaba frekwencja, nawet jeśli siedzi się nie wiadomo ile. 

Co do informacji wyżej - nie sugerujcie się tym w żaden sposób. Były to ustalenia stricte pod serwery Gmod już lata temu, które straciły na znaczeniu razem ze zmienianiem się kadry administracji poszczególnych serwerów. Frekwencja adminów to także osobna sprawa, ponieważ często jest to uzasadnione sprawami życiowymi, którymi nie muszą się obnosić na forum publicznym - wystarczy informacja o nieobecności u poszczególnych osób zajmujących się serwerem danego administratora. Nie ma żadnego obowiązku zgłaszania swojej nieobecności wszystkim zainteresowanym.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję osobom komentującym za udzielenie odpowiedzi dotyczącej kwestii regularności. Jeśli nikt nie ma nic więcej do powiedzenia w tej sprawie, to uznaję temat za rozwiązany, co przekłada się na zamknięcie tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×