Jump to content
Sign in to follow this  
snajper24

Spis Bonus Rund

Recommended Posts

Piszę ten temat,bo obiecałem @Kanade zrobić spis bonus rund,które mogłyby się pojawić na serwerze.Więc zaczynajmy.

==Duch Mordercy==

Runda polega na tym,że morderca jest mało widoczny,a świadkowie mają za zadanie go znaleźć i zabić.Domyślnie każdy świadek ma magnuma,a za 5 znajdziek dostaje coś w stylu wizjera i pokazuje na chwilę poświatę mordercy(Można tu wykorzystać system podobny co w latarce).

==Eskorta==

Bonus polega na tym,że prócz świadków respi się też "policja" czyli od 1 do 4 graczy ze skinem policjanta i stunstickiem.Ich zadaniem jest ochrona świadków(oczywiście dla balansu świadkowie nie powinni mieć guna,co najwyżej jeden z "policjantów") oraz zabicie mordercy,który ukrywa się między świadkami.

==Speed Battle==

Tutaj każdy dostaje bonusa do prędkości oraz nóż.Jest to bardziej hardcorowa wersja Każdy na Każdego,bo trudno będzie trafić inną osobę.Speed sugeruje na 1500 1500.

==Wybuchowy Berek==

Chyba nie trzeba tłumaczyć na czym to polega,ale......wytłumacze.Polega to na tym,że jedna osoba dostaje bombe z timerem(Zwyczajnie ta osoba wybucha po pewnym czasie jeżeli nikomu nie odda "bomby")Nie byłoby mordercy,a jedynie świadkowie z łomem,którym można przekazywać.Jak się odda bombe to timer przechodzi na tą osobę,która dostała od nas paczke(Można tutaj dodać z pare sekund po przekazaniu).Jeżeli osoba wybuchnie i nie odda bomby komuś innemu to zwyczajnie losowa osoba dostaje paczke i tak do ostatniego gracza.

==Poprzednie bonusy==

Tutaj tylko podam bonusy,które mogą zostać(Z tych starszych):

-Każdy na Każdego

-TDM(Połowa świadkowie a druga połowa to mordercy)

-Poszukiwacze znajdziek

-OP Morderca/Pancerny Morderca

-Mała grawitacja

==Hide n Murder==

To jest chyba najłatwiejszy bonus do wykonania,wszyscy gracze mają dokładnie taki sam model postaci,kolor i nazwę.Ich zadaniem jest odkrycie mordercy i zabicie.Proste,ale zarazem trudne bo każdy wygląda tak samo.

==Mrożonka==

Tutaj tylko wkleje odpowiedź @CroSS do tematu aliami o właśnie takim samym tytule co ten bonus: 

Murderem (Berkiem) powinny być 2 osoby moim zdaniem.

- Murderzy jak i Świadkowie powinni być conajmniej 2x szbysi w tej rundzie.

- Murder powinien mieć broń, która zamraża bądź wysyła do jaila.

- Jail powinien odbierać stopniowo hp (np: 25hp co 10sekund).

- Świadkowie posiadają łomy, którymi mogą uwolnić uwięzionych.

- Świadkowie mogą uwolnić uwięzionego kilkoma hitami z łomu (3-4).

- Murderzy mają 5 minut na złapanie wszystkich.

Podałem tutaj z 10 przykładowych bonus rund,które mogłyby mieć sens na tym trybie.Mam nadzieję,że jakiś się przyjmie.

Pozdrawiam Snajper24

Do samego berka i innych podobnych zabaw mam negatywne uczucia, do dziś pamiętam jak bez admina, gracze musieli czekać 10 minut na kolejną rundę, bo w tym czasie ratował Czas trwania rundy, bez tego rozgrywka by się ciągnęła 30 minut.

Co do speed battle, na spokojnie wystarczy 600 700, przy 1500 przy pochyłej teksturze i bycia tak rozpędzonym, wzlatujesz się w powietrze.

Pomysły są dobre, jak będe miał dosyć czasu to spróbuje je ogarnąć.
Ale z tą prędkością to straszna przesada, jak 500 to już jest bardzo szybko.

Ja bym dodał jeszcze bonusową rundę z w stylu każdy na każdego, ale z RPG zadający 100 dmg, 400 hp i posiadając 20 ammo, żeby ta runda szybko się nie skończyła, po za tym kto nie kocha walkę na RPG :P 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this