Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek: 15 lat (w listopadzie 16) (Nie ma co się martwić przeszedłem mutacje :P)
2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:65114604 discord:ufok11#2139

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie byłem nigdy adminem w Gmod, ale mam doświadczenie operatorskie z kilku innych gier.
Zapomniałem dodać że mam doświadczenie z ULX

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym zostać operatorem serwera Gmod Breach #2, ponieważ posiadając range zaufanego gracza zobacze że ktoś łamie regulamin, to mogę skorzystać z komendy votekick, bądz zreportować. Pierwsza metoda jest bardziej skierowana w strone osób które "afczą", a druga zajmuje dużo czasu. Ja jestem osobą która woli komuś wytłumaczyć co i jak, i potem komuś jeżeli nie będzie się stosował dać adekwatną kare. Dużo ludzi z serwera mnie zna więc nie powinno być problemów z komunikacją. Poza tym lubie sprawdzać reporty.

6. Wiem że nie jest wymagana znajomość języka angielskiego, ale pochwale się że opanowałem ten język na poziomie C1 (Advanced).

Edytowane przez ufek11
Doświadczenie z ulx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Ufok znam z breach'a #1 zawsze był miły dla innych graczy, jest ogranięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Ufok ma cierpliwość do tłumaczenia rzeczy oczywistych debilom z brendża i dobrze to robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

Ufok jest bardzo dobrym graczem który nie wyzywa(kappa)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak jak Deb znam Ufoka z 1 i wiem, że jest osobą godną zaufania na te stanowisko. Wydaje mi się, że gra dłużej ode mnie gdyż gdy zaczynałem moją przygodę ze Stefą Gier i ich serwerami, opowiadał mi o Breach tak jakby to on stworzył ten tryb. Byłem świadkiem jak pomagał i tłumaczył graczom co zrobić, czego nie robić bądź jak poradzić sobie z jakimś problemem. Zdecydowanie jestem na TAK  

Pozdrawiam Adele

Edytowane przez Adele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie przyjęte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.