Jump to content
Sign in to follow this  
PutaMadre

<BR#1> Puta Madre Espanol Inqusition

Recommended Posts

1. Wiek: 17
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:68438459, https://steamcommunity.com/id/AgnusChristusDeusVult Zazwyczaj jestem na discordzie, a także można się ze mną skontaktować poprzez serwer.
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Owszem, na serwerach minecraft (jako admin, headadmin, moderator)
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Na serwerze gram regularnie, regulaminu się trzymam jakby od tego moje życie zależało. Graczem jestem znanym, dogaduje się ze wszystkimi (nawet z amebami), jako zaufany gracz staram się pomagać każdemu. Jestem graczem, który woli sobie "polatać po mapie" i pomagać serwerowi robiąc ss oraz instruując nowych graczy czego mają nie robić. 
Znam podstawowe komendy takie jak: gag, mute, xban, kick, silence, slay.
6. Wiem, że to nie jest wymagane, ale dobrze znam angielski i niemiecki.

Plusy:

-Dużo godzin Gametracker: https://www.gametracker.com/player/Puta Madre Espanol Inqusition/193.110.121.75:29900/

-przestrzegasz regulamin

Minusy:

-doświadczenie z minecraft jak dla mnie nie wystarcza (ale to mały minus)

Nie widzę problemu żeby ten gracz został operatorem na owym serwerze. Jestem na TAK

Wypowiem się prosto ale konkretnie, duże TAK i każdy kto zna @PutaMadre przyzna, że w 100% nadaje się na to stanowisko. Pomaga administracji, jest bardzo ogarniętą osobą, panuje nad emocjami i nie daje się im ponieść mimo sytuacji w jakiej się znajduje.Dodatkowo na duży + pomaga wszystkim graczom i tłumaczy im zasady tak by zrozumieli. Miało być krótko ale cóż to jest spisek ( dla wtajemniczonych ) więc, żeby nikt nie poznał napisałem więcej.

Pozdrawiam Adele

Długo kazałeś nam czekać na to podanie

Jestem na TAK

Długo nie będę pisał po prostu jestem na TAK.

Gracz jest ogarnięty pomaga innym itp.

Puta Madre Bueno Chiko mój przyjacielu.

Ogarnięty, słuszny, uczciwy.

Pomaga innym oraz pomaga w szukaniu bugów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na TYK.

Jestem na tak

PutaMadre zawsze pomagał innym i przestrzegał regulaminu na serwerze breacha #1. Jest zaufaną osobą i przebywa na serwerze codziennie. Jako "zaufany gracz" nigdy nie nadużył komendy "!votekick" i zawsze dbał o porządek na serwerze. Uważam, że świetnie sprawował by funkcje operatora na tle administracji breacha #1. Nie mam żadnych zastrzeżeń do niego.  

Edited by Wilczy
Dopisanie kilku liter xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...