Jump to content
Sign in to follow this  
Akise

[DR] Macfiq©

Recommended Posts

1. Wiek - 16

2. Adres e-mail - [email protected]

3. Steam ID - STEAM_0:0:199867739

4. Doświadczenie - Byłem tzw. Nieoficjalnym Pomocnikiem na jakimś serwerze Cs oraz zostałem "przeszkolony" przez administratora NooBak'a więc wiem jak pilnować porządku na serwerze.

5. Dlaczego chcesz być administratorem sieci SG - Wyrażam szeroką chęć pomocy innym graczom, i sam często pomagam im jako zwykły gracz. Chciałbym jednak poszerzyć swoje możliwości poprzez rangę administratora. Dodatkowo bardzo często używam mikrofonu co idzie w parze z tym, że mam dobry kontakt z społecznością serwera. Na serwerze jestem dość często, najwięcej w ciągu jednego dnia przesiedziałem w grze 12 godzin. Jestem dość ogarnięty, rzadko używam wulgaryzmów i nie podoba mi się jak niektórzy gracze co każdą śmierć rzucają mięsem. Jestem raczej dobrze kojarzony i mam nadzieje lubiany przez większą część serwera więc moim zdaniem nadam się na tą funkcję.

6. Na Murder i Zombie Survival dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. - Nie jest potrzebne, aczkolwiek potrafię się dogadać z anglojęzycznym graczem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie byłbym na nie, ale to tylko taki kaprys a Akise pewnie się namęczył pisząc to podanie (teraz mało kto się stara). Jestem na TAK, Akise często jest na serwerze, miło się z nim gra i ogólnie jest spk, często pomaga innym graczą i adminom między innymi mi, wiec moją opinie już znacie.

Pozdrawia:

Rekin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×