Jump to content
Sign in to follow this  
Kafcio

Muzyczka kiedy wchodzisz na serwer

Recommended Posts

Nie znam się na prawach autorskich etc. i nie mam bladego pojęcia, czy to co zaraz podam można w ogóle wprowadzić, ale cóż spróbujmy.

Remiks z gry SCP containment breach. Przyjemny i taka mini propozycja odnośnie jegoż wprowadzenia ;)

Link: 

Niech zginie wszelka muzyka na ekranach ladowania, akysz!

55 minut temu, Minak napisał:

Jestem za tym samym. Na co to komu. Tylko wkurza jak się wchodzi na serwer.

Godzinę temu, Minak napisał:

Także popieram ten pomysł.

Widzę, że administracja Breacha(co prawda głównie #1) jest przeciw muzyce w loadingu... Ale ja powiem wam tak:

Jeżeli muzyka nie jest dopasowana choć w małym stopniu do tematyki trybu, to nawet pobłogosławienie przez papieża nie pomoże. Ba! Nawet odważe się powiedzieć, że aktualna muzyka jest ch***** i nie powinna mieć prawa bytu.

Więc panowie, może zamiast usuwać muzykę z loadingu zwyczajnie dodajcie bardziej tematyczne/klimatyczne? Bo jednak jakoś nie widzę tego, że nowy gracz ze słabym internetem ma siedzieć przykładowo 10 minut bez muzyki i patrzeć na loading i status pobierania addonów :)(Nie wliczając sytuacji, że ma już własną muzykę w tle). 

Od siebie dodam, żeby nie robić offtopu parę nutek, które w miarę pasują:

Najbardziej pasujące według mnie:

Ostatnio znowu popularne:

Zapewne żadna z tych piosenek nie pasuje do klimatu, ale jak każdy wie.... Breach cechuje się dla każdego czymś innym. Jednak myślę, że minimum 2-3 powinny przypaść do gustu i chociaż zostać dodane za.... Emmm aktualna "muzykę".

Tutaj skieruje moje słowa do @azuspl:Nie leń się z tymi piosenkami, bo zapewne ty i kanade macie dostęp do tego(widać nawet, że ty wybierałeś utwory do loadingu) i jeżeli dobrze widzę, to loading Breacha jest postawiony tak samo jak Murdera, więc to zajmie Ci maksymalnie MINUTE-DWIE (zamiana id w configu i nazw). 

Pozdrawiam snajper24. 

3 godziny temu, snajper24 napisał:

Nie wliczając sytuacji, że ma już własną muzykę w tle

To po raz, a po dwa ktos moze rozmawiac na tsie/discordzie, a ta zwalona muzyka wszystko zaglusza.

A jedyna opcja by tego uniknac, jest wyciszyc gmoda w mikserze glosnosci windows, przed ekranem ladowania. Takze jakby ktos pytal czy usunac muzyke, to podpisuje sie rekami i nogami.

---------------------------------------

Tutaj skieruje moje słowa do @azuspl

(...)

to zajmie Ci maksymalnie MINUTE-DWIE (zamiana id w configu i nazw).

A slyszales moze, ze @azuspl mial dodac na breachu komende "!lvl"?

A moze od razu niech bedzie dodane to 

albo hymn ZSRR czy Niemiec

a tak na serio to po co komu ta muzyka? Jak ktos chce sobie posluchac to sobie pusci cos na steamie czy gdzie tam jeszcze mozna

48 minut temu, Leniwiec Spilzberg napisał:

Muzyka to podstawa!!! I nie zgadzam się na odebranie jej!!! A co do pomysłu kafcia to ja na TAK!

Nie chce nikogo obrażać ale to co jest aktualnie na serwerze i co proponujecie to jedynie jakieś wrzaski.

2 godziny temu, Limbo napisał:

Nie chce nikogo obrażać ale to co jest aktualnie na serwerze i co proponujecie to jedynie jakieś wrzaski.

Owszem są tu zawarte ,,wrzaski", ale w całokształcie muzyczka jest nawet dość klimatyczna. Bynajmniej w mojej opinii.

-------------------------

"Bynajmniej w mojej opinii."

Rh7bmWq.jpg

http://sjp.pwn.pl/slowniki/bynajmniej.html

///Minak

Edited by Minak
zedytowalem ten post, by nie offtopowac

Co do zmiany muzyki to jestem na tak ale wg. mnie lepsza była by np. bądź blue feather z scp containment breach

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...