Jump to content
Sign in to follow this  
srebro

Podanie srebro BR#1

Recommended Posts

1. Wiek : 17 lat
2.  [email protected]
3. Steam ID : STEAM_0:1:75331207 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Niestety nie byłem 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: chcę zostać administratorem serwera BR#1 ponieważ, gdyż 

ja oto gracz tego wyżej wymienionego serwera. Chcę zostać administratorem ponieważ moim zdaniem nadaje się na administratora otóż tego serwera. I dodam jeszcze od siebie że bardzo lubię spędzać swój wolny czas na tym trybie gry.

A jakożbyś bym jeszcze zapomniał że bardzo chciał bym pomagać w dalszy rozwoju tego serwera.

Swoją przerwę w grze na tym serwerze mogę usprawiedliwić pobytem w szpitalu z powodów zdrowotnych.

A teraz napisze to samo bez rozpisywania się, bardzo lubię Br i chce pomoc w rozwoju.

mam nadzieje że rozpisałem się wystarczająco.
6. znajomość języka angielskiego 

Edited by srebro

5 godzin temu, srebro napisał:

I dodam jeszcze od siebie że bardzo lubię spędzać swój wolny czas na tym trybie gry.

Jakoś widywałem cie raz na miesiąc.

5 godzin temu, srebro napisał:

Swoją przerwę w grze na tym serwerze mogę usprawiedliwić pobytem w szpitalu z powodów zdrowotnych

Chyba graniem w pokemony.

Ogólnie na serwer wchodzisz raz na miesiąc, możesz być od ponad miesiąć na serwerze. 

Podanie słabe, jestem na NIE

9 godzin temu, marezisz napisał:

Jakoś widywałem cie raz na miesiąc.

Marezisz widziałeś mnie raz na miesiąc bo wchodzisz raz na miesiąc.

Srebro, zachęć nas swoją osoba ;3 Jak pójdziesz do pracy nie wystarczy że powiesz "bo nadaje się do tej pracy...". Jeśli uważasz, że się nadajesz powiedz nam dlaczego! Doprowadź nad do stanu fascynacji, żeby to strefagier pragnęła takiego administratora jak ty! Wypisywanie jak to lubisz ten serwer nic nie da...

Edited by mikus335

Hej Mikus, ciesze się, że ktoś wreszcie potraktował mnie normalnie, bez uprzedzeń. Ostatnio niestety nie mogłem grać na serwerze, ale już mogę. Nadaję się do bycia adminem, bo lubię pomagać. Nie mam problemów w komunikacji z innymi graczami, a wręcz często z nimi rozmawiam i mnie lubią. Mam różne pomysły, więc wymyślę coś, jak ulepszyć grę na serwerze. Znam angielski, więc w razie czego na pewno się przydam.

Ps. Wydaje mi się że rozumiem plany Azusa co do serwera, a to nie jest łatwe.

Podanie jest tragicznie napisane. Błędy interpunkcyjne. Zdania pozbawione sensu i logiki np. 

chcę zostać administratorem serwera BR#1 ponieważ, gdyż 

ja oto gracz tego wyżej wymienionego serwera.

Nawet nie postarałeś się, aby podanie było ładne estetycznie. Masz raptem 30 godzin i w ciągu miesiąca przegrałeś raptem 4 dni. Jeżeli faktycznie miałeś problemy zdrowotne i dopiero teraz możesz grać, to pograj regularnie przez te 30 dni i wtedy złóż podanie. Powód do zostania administratorem jest kompletnie bez sensu. Lubisz grać na tym trybie i mamy Ci dać admina? Od siebie jestem na NIE i proszę kogoś o zamknięcie podania, ponieważ jego autor nie spełnia 2 z 7 zasad dot. składania podań:

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora

3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną

Drogi Pterodaktylu

Rozumiem że taki styl estetyczny może się nie podobać.

7 godzin temu, Pterodaktyl Adam napisał:

Lubisz grać na tym trybie i mamy Ci dać admina?

Ale nie wiedziałem że to właśnie ty decydujesz i nadajesz uprawnienia administracyjne.

A ja głupi myślałem że to navy rozdaje uprawnienia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...