Jump to content
Sign in to follow this  
Just MeRaX

[PLAC ZABAW] MeRaX

Recommended Posts

1. Wiek: 16
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/profiles/76561197971064326/ , STEAM_0:0:5399299
4. Link do profilu hlstatsxhttp://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=641630
5. Coś o sobie: Nazywam się Aleksy. W CS'a gram bardzo długo, szczególnie na placu zabaw (można zauważyć po moim rankingu). Jestem rozpoznawalnym graczem i myślę, że nikogo nie zdziwi że pisze to podanie drugi raz. Obecnie posiadam DMG inaczej zwanego szeryfa na mm'ach a moją serwerową rangą jest LE inaczej orzełek. W życiu miałem 3 dziewczyny, ale obecnie nie posiadam żadnej. Trenuję izraelską sztukę walki Krav Magę (głównie dzięki mojej mamie) gdyż dzisiejszy świat jest jaki jest. Mam 2 psy, kundla oraz owczarka niemieckiego. Dlaczego startuje znowu na admina? Dlatego że kocham grać na placu zabaw. Uwielbiam pomagać ludziom nawet kosztem mojej gry. Staram się na admina 2 raz. Jestem także graczem który przestrzega regulaminu. Na swoim koncie mam 1 gaga na 2 min i ct bana za podstawianie (anulowany po 1 dniu)

Pozdrawiam! :)

Edited by Just MeRaX

Patrząc przez pryzmat sytuacji jaka panuje na placu, uważam że potrzeba aktywnych administratorów i od ostatniego podania zmieniłem swoje zdanie. 
Ten Pan jest aktywny codziennie, pomocny i ogarnięty. Jestem na TAK

Ze względu na aktualny cyrk w administracji, uważam, że przyda się ogarnięta bezstronna osoba. Na tak

Edited by ten nieczytelny nickname

Dużo sie zmieniło od ostatniego podania lecz mój głos nadal jest na TAK. Pomocny , ogarnięty , da sobie rade.

Owszem jak najbardziej, jeszcze jak :) 

Jestem na NIE 

nie no żartowałem jestem na TAK w 100%.

Jestem na TAK

W czasie czekania na nowe podanie @Just MeRaX bardzo się starał by pokazać swoją osobę z jak najlepszej strony i to mu się udało !!!

Na Tak. Przyda się nowy admin :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this