Jump to content
Maxii

[BAN] Maxii #1

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara:Maxii
2. Steam ID:STEAM_0:1:91582461

3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch= STEAM_0:1:91582461&advType=steamid
4. Opis sytuacji:Witam!Przyznaje się przejechałem 5 ludzi na serwerze Breach #2 , ale na serwerze Breach #1 nie zrobiłem żadnego MASS RDM I SPAWN KILLA!

Ponieważ gdy chciałem wejść na serwer Breach #1 był zapchany udało mi się wejść ale jako obserwator był początek rundy aż tu nagle wszystko się scieło i pisze mi MASS RDM I SPAWN KILL! Nie mogę wejś a na source ban nie ma tam nic tylko na Breach #2 (Wczoraj).Dziś wchodzę na serwer #1 a tam mi pisze że przejechałem 5 ludzi samochodem choć ta sytuacja była na Breach #2 mało tego na #2 Pisze mi to co miałem na #1. Więc proszę o szybkiego unbana 

Pozdrawiam!

5. Coś od siebie:Naprawdę nie zrobiłem nic złego na Brech #1 tylko na Breach #2

Pozwolę sobie mu to wytłumaczyć.

SourceBans powoduje, że jak dostaniesz bana to nie masz dostępu na ŻADEN serwer strefy gier. Blokuje Cię na wszystkich.

Dodam, że ty "proszę" o unban po zrobieniu mass RDM Co jest co najmniej śmieszne.

Edited by SpiduR

Wiem ale ja żadnego MASS RDM I SPAWN KILL nie zrobiłem :)

Sam zdazenia nie widzialem ale skoro zbanowal cie szaliwun to raczej powod musial miec. A bana wedlug mnie mogles miec dluzszego wiec nie narzekaj

Edited by Kubek Wody

Na ale na dwa serwery  a złamałem regulamin na jednym

Tak działa SB. Masz bana na #2 to masz na #1, #3, #4 armie, cs:go itd.

Edited by Adele

34 minuty temu, SpiduR napisał:

SourceBans powoduje, że jak dostaniesz bana to nie masz dostępu na ŻADEN serwer strefy gier. Blokuje Cię na wszystkich.

Jak to wcześniej napisał SpiduR jak masz bana na jeden serwer to masz je na innych serwerach strefy gier.

Co do samego bana czyny swoje zrobiłeś na #2 a nie zwalnia cię to byś mógł wejść na inne serwery Strefy Gier. Jest to zabieg by gracze nie łamali regulaminu na żadnym serwerze aby nie było śmieszków typu ciebie którzy zrobią coś na jednym a na drugim by mogli spokojnie grać.

Przyznałeś się do bana i wiesz co zrobiłeś. Według mnie kara nie powinna być zdjęta choć trochę zmniejszona bo nie widzę u ciebie żadnej skruchy.

Dzięki za wytłumaczenie! 

Nie postąpie tak już drugi raz.

Pozdrawiam Wszystkich :)))))

4 hours ago, Maxii said:

Wiem ale ja żadnego MASS RDM I SPAWN KILL nie zrobiłem :)

VS

3 hours ago, Maxii said:

Na ale na dwa serwery  a złamałem regulamin na jednym

Ktoś tu się pierdzielnął w zeznaniach. 

12 godzin temu, Maxii napisał:

Dzięki za wytłumaczenie! 

Nie postąpie tak już drugi raz.

Pozdrawiam Wszystkich :)))))

Zamknijcie to...

Jeszcze coś dodam sam widziałem przejechałeś jednego gracza obiłeś autem czterech (w tym mnie) a potem pojechałeś dalej jakby nic się nie stało.

Guest
This topic is now closed to further replies.