Jump to content
Sign in to follow this  
DraziV

[BUG] SMAV Ultimate (Nwm do jakiego tematu)

Recommended Posts

Witam, otóż dziś miałem dwa bugi związane z jednym itemem. Otóż SMAV Ultimate pokazuje czy ktoś np. jest szpiegiem itp. po wzięciu tej "broni" do ręki zaczęło mi pokazywać, że znaleziono Obserwatorów

(SS:1my1B96.jpg)

Tak jak widać.. "Obserwator detected".

Drugim bugiem jest to, iż gdy ma się go w ręcę to postacie znikają. Niestety do tego nie zrobiłem screena.

Pozdrawiam, Marcin.

Bug ten jest od samego początku istnienia tego przedmiotu

Pokazuje on liczbę obserwujących cię graczy

Raczej taki błąd nie przeszkadza do tego sam item nie działa tak jak powinien

7 minut temu, Deb napisał:

Bug ten jest od samego początku istnienia tego przedmiotu

Pokazuje on liczbę obserwujących cię graczy

Raczej taki błąd nie przeszkadza do tego sam item nie działa tak jak powinien

A otóż przeszkadza, gdyż już wcześniej miałem spam o tym, iż mnie obserwują a tu beng nie zauważyłem że MTF koło mnie jest, przez chwilę tylko mi mrugnęło.

DraziV. Ten item nie jest do chodzenia z nim tylko do sprawdzania co jest wokół.. Przykładowo jak normalnie byś patrzył na SNAV musiałbyś mieć na nim wzrok przez co nic innego byś nie widział, Zresztą  ten item już bardzo długo i nikomu nie wadziło jego działanie. Pokazuje co jest niedaleko dzięki czemu można unikać zagrożenia lub je wykryć a nawet znaleźć broń/karte. Zwyczajnie nie możesz go używać cały czas i tyle.

A tam, nie jest do chodzenia. Powstal pewnikiem, by miec jakies zastosowanie, ale jaki zamysl mial tworca, a jak mu to wyszlo, to osobne tematy. Natomiast "nikomu nie wadzilo jego dzialanie", coz, ludzie przywykli do tandety i juz brakuje aktywnych graczy, ktorzy by to po raz enty zglaszali. Albo zglaszali cos innego i na tym skupiali swoja uwage, a snav zostawal spychany na dalszy plan. Jednak nie mysl, ze nie byl wcale wspominiany.

#Odnośnie drugiego buga - Dwa screeny:

Spoiler

U0t9tN0.jpg

H6UOeqr.jpg

Pierwszy bug to jest już trybu, a drugi to pewnie znowu coś popsuło się razem z aktualizacją.

Zamykam temat 

Powód: Brak aktywności w temacie.

Edited by Limbo

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...