Skocz do zawartości
mikus335

Nóż

Rekomendowane odpowiedzi

Nóż jest jednym z tych itemów o którym nawet nie myślimy, żeby kupować. Dlaczego? Bo jes useless... Żeby zabić kogoś z pełnym życiem potrzebujemy dwóch uderzeń. Żeby zabić kogoś jednym uderzeniem potrzebujemy żeby ktoś był obity do Ranny... Ale gdy ktoś jest ranny to czy nam się opłaca kupowac za jeden kredyt jeden nóz który zabije jedną osobe która ma połowe HP...? Nie lepiej strzelić z Lugera, Shootgana, Silent Pistola(ktory również nie wywoła hałasu i który zostanie w naszym ekwipunku) badz jakiej kolwiek innej broni...

Moja propozycja jest taka: Niech nóż zabija już Lekko Rannych. To nadal wymaga od nas zranienia celu, ale jest bardziej prawdopodobne, że warto będzie zainwestować aż jeden kredyt dla tego morderstwa.

Edytowane przez mikus335

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 6.06.2017 o 11:42, K do Y do L do E napisał:

Instakill w plecy, o ile się da ofc.

Popieram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba lepiej, żeby rzut nożem zabijał na hita bo to wymaga skilla.

>tu gotowy kod zrobiony w 10 sekund bo aby starczy podmienić Swep.DMG wtedy

https://pastebin.com/40QLTYXq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzut nożem zabija na hita, ale dopiero od określonej odległości (żeby nim nie rzucać z 5 cm, ps: nie wiem z jakiej odległości, ta wiedza mi nie była potrzebna do szczęścia). A może tak by się nauczyć grać nożem, a nie na niego marudzić? :O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak grałem dzisiaj to starałem się kupować nóż na ciasnych mapach i jakoś mi się udawało zabić bez większego problemu, podchodziłem od tyłu do kogoś i zanim zauważył to już nie żył.

Nie sądzę, że trzeba go ulepszać, trzeba się po prostu nauczyć się nim grać.

Edytowane przez Kanade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gimmie Mortar :C 
A tak serio to nożem da się łatwo ubić - sam byłem tego świadkiem (i ofiarą)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat został już według mnie wyjaśniony. Wystarczy nauczyć się grać przedmiotem wymienionym w temacie i nasza ofiara na luzie zginie. I tak od pewnego dystansu dopiero dana ofiara umiera na 1hit od rzutu. 

P. S @Gerard aka Max Payne zapomnij. Mam dla ciebie recepte w spoilerze. 

Spoiler

This+lady+is+complaining+about+getting+t

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.