Skocz do zawartości
pingfin

[BAN] Pingfinka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Pingfinka
2. Steam ID: STEAM_0:0:205465791 
3. Link do bana na Sourcebans: Mam wielki problem aby to znalesc.. jakby ktos mogl pomoc na ts czy cos bo od wczoraj mi nie idzie. 
4. Opis sytuacji: Własciwie to byl moj 1 server  1 logowwanie po sciagnieciu GM, nie ogarniam zbyt gry wiec czekalam az wroci kolega aby mi wytlumaczył.
Jednoczesnie sluchałam oco chodzi. wkoncu przyszedl i wytlumaczyl na czym  to polega. Wtedy zaczelam wtedy grac na angielskich serverach troche i chcialam wejsc 
znow na jakis PL  ale napisalo mi ze mam bana permamentnego za ghosting Pierw nie wiedzialam oco chodzi az wkoncu ktos mnie oswiecil.
5. Coś od siebie:Przepraszam za taka sytuacje i chcialabym unbana.I jesli ktos ma chwile Sourcebans pomoc z tym, bo naprawde nie wiem jak to zrobic 
Edytowane przez pingfin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sourcebansach również nie mogę nic znaleźć. Jesteś w stanie określić kiedy nadano tego bana lub kto ci go nadał?

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ale nie ma nic.. pisze tylko ze ban  19 maja kupilam GM  wiec pewnie cos koło tego ;/.. Pytałam sie kolegi i on ma to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W okolicach 19 maja nikt nie został zbanowany permanentnie za ghosting na naszym TTT. Szukałem przez Steam ID, Steam ID64, przez nick, nawet scrollowałem do tego 19, nic. Szukałem również po twoim znajomym (zakładając, że chodzi o tego z którym teraz grasz), ale po nim też ani śladu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pingwinka podaj swoje IP na PW Tomislav, zakładam, że masz zmienne IP jak większość i istnieje cień szansy, że nieszczęśliwie trafiłaś na któreś zbanowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może po prostu ktoś używał komendy multiban i ma bana lokalnego, @VargasOgnisty powinien to sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tryczek napisał, może to być problem z multibanem, który ostatnio nie odwołuje się do SB. Zwłaszcza, że za ghosting bana zazwyczaj nie dostaje jedna osoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj muszę poprosić o @peszek gduż ban został nadany przez niego z poziomu serwera zamiast sourcebans. 

Więc to od niego zależy czy ci zdejmie czy nie.

P.S Ban był za ghosting

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem pisalo ze za ghosting, tylko pierw nie wiedzialam oco z tym chodzi ;) pogralismy i wyszlismy nawet nie wiedzialam ,ze dostalismy bana. 
A wiem ,ze mowil mi ,ze nie moge mowic mu ze jestem treitorem, a moglam klamac ze inno itp tlumaczyl. Wiem ze nie moge mowic jak zgine, kto jest ,to zostal i wgl wszystko ogarnelam :)

Edytowane przez pingfin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostajesz unbana i uważaj tam next razem ;]

I podaj steam id kolegi

Edytowane przez peszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze, dostała już bana na serwerku, na którym adminuje za ghosting i obrażanie (perma). Myślę, że skłamała bardzo w odwołaniu, gdyż posiada 137 h w gmoda. Nie polecam tej użytkowniczki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na https://steamcommunity.com/profiles/76561198371197310 pisze że masz 137h gry w gmoda więc nie jesteś nowym graczem. Co gorsza doszły mnie słuchy że zostałaś zbanowana za ghosting na innym servie więc dostajesz wiecznego bana za kłamanie w odwołaniu i całokształt. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.