Jump to content
Sign in to follow this  
exide40

BR#1: exide40

Recommended Posts

1.wiek-15 lat. (wiem poniżej 16 ale jestem odpowiedzialny i dojrzały)

2.adres e-mail. [email protected]

3.steam id. STEAM_0:0:128671210  http://steamcommunity.com/id/exide40/

4.Czy byłeś adminem,operatorem? Nie,ale byłem zaufanym/stałym graczem i dobrze wykonuje swoje zadanie

5.czemu chcesz być adminem,operatorem? Ponieważ często trafiam na sytuację że np. klasa D się zablokuję i chciał bym pomóc ale jedyne co mogę zrobić to wyrzucić go z gry a tego nie chcę robić. Znam komendy i umiem się nimi posługiwać.Dodatkowo dodam że często widzę jak jeden operator rozwiązuje 3 sprawy na raz a czeka na niego kolejne 3.Często tłumaczę nowym graczom regulamin i staram się być miły.Dodam jeszcze od siebie że chciał bym pomóc administracji na BR#1.

6. dodatkowo dodam że dość dobrze umiem angielski ale nie wiem czy przyda się to na br.

Edited by exide40

Podanie ok, widuję Ciebie na serwerze tylko jesteś strasznie cichy ( nic nie mówisz albo mi się wydaje ) i za bardzo się nie wyróżniasz. Obecnie na serwerze jest dużo administracji i gdy ktoś się zablokuje po prostu napisz do nas. Z tymi trzema sprawami na raz to trochę przesadziłeś. ;) Bardzo dobrze, że tłumaczysz regulamin jednak to można robić jako każdy. 15 lat to trochę mało.

Podsumowanie

Plusy:

+ rozpisane podanie

+ nic nie rozrabiałeś

+ czas

Minusy

- trochę słabe powody

- nic nie gadasz na tej #1 :/

Narazie jestem Neutralny

Pozdrawiam Adele

Edited by Adele

Kilka argumentów dlaczego NIE

- Gametracker pokazuje że wbijasz raz na jakiś czas

- Podanie słabo napisane

- Bardzo dużo administracji jest na #1

Lecz masz też plusy:

- mało banów

- dużo przegrałeś 

Pozdrawiam

Jestem na TAK

Znam go od dawna nigdy nie robił problemów, jak dla mnie nadaje się na to stanowisko

Za czasów kiedy grałem i znałem wszystkich, a wszyscy znali mnie, widywałem Cię. Uwagi mej nie przyciągałeś, iż na chatcie zbyt często nie pisałeś, ani z nami graczami na voicechatcie nie rozmawiałeś. Lecz gdy pisać częściej będziesz, a godzin twych przybędzie, moje zdanie na Tak będzie. Na razie jestem neutralny, masz lekkie braki co do regularności http://www.gametracker.com/player/exide40/193.110.121.75:29900/ , ale wszystko da się poprawić ;) . 

Jestem na NIE

-Aktywność u ciebie w ciągu miesiąca nie jest najlepsza 

-Jesteś graczem nie wyróżniającym się z tłumu innych graczy 

Popraw aktywność i rozpoznawalność na serwerze a będę na TAK

Jestem na  TAK

+Jest aktywny tylko mało się odzywa 

+Racja tłumaczy regulamin 

Chciałem tylko dodać że obecnie moja regularność spadnie z powodu wyjazdu za granicę na 2 tygodnie.

Jestem na NIE.

Ten wyjazd tak naprawdę nic nie zmienia bo i tak bardzo rzadko Cię widywałem na serwerze. Aktywność przed wyjazdem też była nie najlepsza tak jak to mówił @TNTstars.

Pozdrawiam

Jestem na tak gdyż twoja aktywność na serwerze nie jest mała(oprócz tej luki związanej z wyjazdem). Można tobie dać szansę.

Edit #1 Data 23.08.2017 

Od ostatniego czasu poprawiłeś swój gametracker i zdecydowanie jestem na tak.

Edited by Limbo
Edit #1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...