Skocz do zawartości
Nexiooo<3

[BAN][#1]Nexiooo<3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Nexiooo<3
2. Steam ID: http://steamcommunity.com/id/Kolombia/
3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:74337904&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji:Gralem bylem jako Dowódca MTF byl również Porucznik mtf ktory mnie sie niesluchal wiec jak kiedy rozmawialemz adminem za niesubordynacje moglem go udezyc po czym on do mnie strzelil przy okazij zdiol mi polowe hp postanowilem go zabic . Potem Pan ADELE  zrobil raporta i zaczela sie klutnia gdyz uwazalem ze moge do niego strzelic za niesubordynacje bo rozmawialem z adminem a on powiedzial ze niemozna Zaczelismy sie klucic po czym polecialy takie slowa jak TYPIE co ten pan uwzglednil Jako Wyzwisko No ok niech mu bedzie po czym dostalem bana za ( rdm , Wyzwiska i Wyklucanie sie ) na 1 tydzien. Adele Ty niesadzisz ze to byla lekka przesada ?
5. Coś od siebie: Prosil bym o Skrócenie kary do max 1 dnia Prosze . 

///

1 wk to nie weekend tylko week (tydzień) - Kubek Wody

Edytowane przez Kubek Wody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Tak więc chciałbym się wypowiedzieć również ponieważ Nexio, na serwerze często zachowujesz się nagminnie oraz celowo wprowadzałeś w bład. Często też twierdziłes że administracja nie zna regulaminu. Dodatkowo byłeś u mnie wczesniej już na reporcie oraz Ci powtórzyłem kilka razy na obserwatorze że NIE MOŻNA strzelać do kogoś za niesubordynacje. Wtedy Ci się upiekło więc teraz nie kłam że ktoś mówił iż MOŻESZ strzelać. Regulamin wyraźnie mówi że zgłaszasz to administracji. Następnie słowo "TYPIE" nie jest obraźliwe aczkolwiek miałem okazję poznać Cię na serwerze i brak Ci za grosz kultury oraz jakiegokolwiek  szacunku względem graczy.

Podsumowując tu są wszystkie punkty regulaminu które do tej pory złamałeś a za które jeszcze nie dostałes bana ostatnim razem. Jeżeli dodatkowo kłamiesz w odwołaniu to nawet prosiłbym aby Adele admin banujący Cię przedłużył Ci kare za:
13. Zakaz spamowania na czacie.
14.
 Zakaz nadużywania mikrofonu, szczególnie jeśli masz piskliwy i/lub drażniący głos, nie przeszedłeś mutacji, lub masz słabej jakości mikrofon (szum, trzeszczenie). 
14.1. Zakaz zagłuszania, przerywania administratorowi, gdy prowadzi rozmowę w sprawie rozpatrywanego zgłoszenia, ogłasza informacje związane z serwerem itp
15. Gracz może zostać wydalony z serwera, jeżeli jego zachowanie jest kłopotliwe i/lub uciążliwe, lub na prośbę ogółu graczy, szczególnie jeśli nie zna / nie posługuje się językiem polskim.
16.
 Zakaz obrażania innych. Można przeklinać z umiarem, lecz jeżeli ktoś Ci zwraca uwagę, że przesadzasz, to opanuj swój język.
16.1. Szczególny zakaz znieważania administratorów.
17. Zakaz reklamowania, w celu uzyskania jakiejkolwiek korzyści
25.4
 Zakaz używania umiejętności SCP (Prawy Przycisk Myszy), w okresie po zakończeniu rundy (napis 'Runda kończy się w tym miejscu'), a przed początkiem następnej.
25.8. Zakaz 'pixel walkingu' - wchodzenia na przełączniki, znaki, przyciski na ścianach, ramy drzwi itp.
26.
 Zakaz ranienia, zabijania oraz utrudniania gry, sabotowania graczy (zamykanie drzwi przed nosem, zabawa windą itp.), z tą samą klasą co Twoja oraz tych z klasą, która ma Ci pomóc (MTF/Ochrona pomaga Naukowcom).
27.2.
 Nie można żądać zidentyfikowania się, pod groźbą zabicia, od graczy, z którymi dopiero co się zrespiłeś, np. grozić bronią współgraczom na spawnie MTF.

Według Twoich słów regulamin podobno znasz dokładnie a "Admin nie zna wcale". Dostawałeś odemnie 3/4 ostrzeżenia oraz bana. Mogłem Cię również już wcześniej zbanować na dużo dłuższy okres czasu,  ale postanowiłem Ci jeszcze dać szanse. Ty natomiast jak widać to zmarnowałeś i stwierdziłeś że swoim zachowaniem dalej będziesz zachowywał nagannie.

Edytowane przez Alucardd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Sytuacja wyglądał zupełnie inaczej. Bana dostałeś za:

1. RDM: 

Zabiłeś gracza który podobno się Ciebie nie słuchał. I tu już jest złamanie regulaminu NIE masz prawa zabić kogoś bo jesteś wyższą postacią w grze a on się ciebie nie słuchał. Dodatkowo gracz nie wybaczył Ci twojego czynu. Już teraz złamałeś te punkty:

/// 26. Zakaz ranienia, zabijania oraz utrudniania gry, sabotowania graczy (zamykanie drzwi przed nosem, zabawa windą itp.), z tą samą klasą co Twoja oraz tych z klasą, która ma Ci pomóc (MTF/Ochrona pomaga Naukowcom).

/// 28.1.2. MTF/Ochrona musi wypełniać rozkazy wyższych rangą współgraczy: 
Dyrektor > Dowódca MTF > MTF FLAME > MTF SCU > MTF NTF > MTF TAZ >= Porucznik MTF > Medyk MTF >= Ochrona MTF
Dyrektor > Szef Ochrony > Oficer Ochrony
W razie anarchii w systemie dowodzenia, obowiązuje następująca hierarchia:
Dyrektor > Dowódca MTF > MTF FLAME > MTF SCU > MTF NTF > Szef Ochrony = MTF TAZ >= Porucznik MTF > Medyk MTF >= Ochrona MTF > Oficer Ochrony
Wyjaśnienie ">=": np. MTF TAZ ma pierwszeństwo w hierarchii dowodzenia, ale jest na równi z Porucznikiem MTF i nie może wydawać mu poleceń.
Dowodzący nie może kazać: wyrzucić broni i innych przedmiotów, popełnić samobójstwa, ani zabić członka MTF, bez dowodu że jest Szpiegiem CI.

2. Bezsensowna dyskusja:
Kłóciłeś się cały czas o to, że mogłeś tak zrobić bo tak przy czym ja tłumaczyłem Tobie, że takiego prawa nie masz. Po tej informacji zacząłeś podważać moją znajomość regulaminu i przerywałeś mi gdy Ciebie uspokajałem. Ty jednak nadal uważałeś, iż masz racje.

3. Wywyższanie się:
Mówienie, że znasz lepiej regulamin przez, którego złamanie zostałeś zreportowany nie jest dobrym rozwiązaniem. Dodatkowo cały czas powtarzałeś zdanie: " Ja znam cały regulamin ".

DODATKI:
Z tego co słyszałem od innych adminów łamałeś regulamin w innych aspektach jak np:
- Spamowanie na chacie
- Przeszkadzanie innym
- Podważanie kompetencji administracji ( 2 bany za to )
- kłamanie administracji
I reszta podana przez Alucarda

Pod koniec
Rozważam również nad przedłużeniem bana gdyż twoje zachowanie na serwerach jest wręcz karygodne i nie okazujesz żadnej skruchy. Dzisiaj sam się o tym przekonałem.

Pozdrawiam Adele
Edytowane przez Adele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wywyzszam sie po 1 tylko stwierdzilem ze znam regulamin i wiem dobrze ze znasz lepiej regulamin odemnie po 2 kiedys na breach 2 dowiedzialem sie ze moge tak zrobic myslalem ze tutaj tez ,  po 3 alucard Ja nietwierdze ze admin niezna regulaminu gdyz niebyl by adminem to co Kiedys dawno temu do cb powiedzialem ,, A ty sie znasz na regulaminie ? X D '' to bylo tak potem napisalem ze zartuje po 4 alucard niezgadzam sie z tym nie zlamalem tyle pod punktow  fakt naduzywalem mikrofonu ale dostawalem gagi niebylem bez karny jak ty to sadzisz do reszy sie nieprzynaje i mam do tego prawo a i skoro miales szanse mnie zbanowac to czemu niezbanowales niechce towjej laski ze dajesz mi szanse bo ty tylko mogles sie przyczepac o naduzywanie mikrofonu + spamienie . Jesli chodzi o ten rdm to niewiedzialem a i ty alucard mi nietlumaczyles albo ktos to zagluszyl i ja tego nieslyszalem albo poprostu tego nie mowiles a i na reszte pod punktow nie ma dowodow wiec mi nic nieudowodnisz . Mowisz ze nie mam skruchy Adele ja ja mam tylko duzo gralem na breacha 2 I nwm czy tam jest inny regulamin czy co wiec klucilem sie , wiem ze to bylo bez pwodu bo i tak dalbys mi bana i tak . ja i tak prosze o skrucenie bana lub go zdiac . Jesli chodzi o mikrofon to poprawie sie i niebede spamil gdyz zalezy mi na tym serwerze bo poprostu niebede mial w co grac .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regulamin na wszystkich serwerach jest taki sam i tłumaczenie nie wiedziałem nic Ci nie da. Nieznajomość prawa szkodzi. Powtarzałeś mi dużo razy że znasz cały regulamin a ja widocznie nie - uwierz to jest wywyższanie. Co do bana o usunięciu nie ma mowy to samo o skróceniu. Nie chcesz łaski od innych dlatego zrobię jeszcze małe rozeznanie gdyż rozważam nad przedłużeniem twojego bana. Ktoś w końcu musi dać Ci porządną karę. 

Pozdrawiam Adele

Edytowane przez Adele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po Twoje "2" Regulamin się aktualizuje i czyta. Po "3" Twierdziłeś i mówiłes graczą żeby mnie nie słuchali bo nie znam (dostałeś gaga) po "4" Nie tylko ja mogłem się przyczepić i nie musisz się przyznawać bo od tego mam około 9 świadków którymi są gracze oskarżający Cię o zarzucone przewinienia. Wytłumaczyłem Ci dokładnie 3 razy. 1 raz jak Cie zreportowali, 2 raz na czacie głosowym jako obserwator i 3 tak samo bo "nie usłyszałes". A "skruchy" nie masz za grosz. Gdybyś dostał unbana automatycznie zacząłbyś znowu na serwerze łamać regulamin. A to że dawałem Ci szanse jak to ująłeś "łaskę" to tylko i wyłacznie dlatego że wolę gracza pouczyć i wytłumaczyć mu co zrobił źle zamiast odrazu banować. Ale skoro wolisz to zignorować to trudno.
Jeżeli trzeba poproszę oskarżajacych Ciebie graczy o wypowiedzenie się wtedy może zmienisz zdanie odnośnie tego. To tyle odemnie i nie zamierzam się więcej wypowiadać jeżeli nie muszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie addele niepowiedzialem ze nieznasz regulaminu powiedzialem ze moge tak zrobic . i Fakt wtedy zle zrobilem najpierw zrobilem a potem pomyslalem moglem sie z toba nie klucic szanuje to i zrobil bym to samo na twoim miejsciu wiec jak nie chcesz dac mi un bana to zamknij ten temat i przepraszam po 2 alucard to nie prawda niepisalem zeby cie nisluchali bo nie znasz regulaminu bo jestes dobrym adminem , swiadkowie to niewysztarczajacy dowod mozesz mniec kolegow ktorzy to potwierdza . Rozumiem cie adele Jak bym byl na twoim miejsciu i do mnie by pyskowal gowniaz bez mutacji ktory wkurwia tez bym mu dal 1 week nawet 2 . Wiec J.a cie przepraszam jak wruce z banicji napewno sie poprawie ale to juz twoj wybur ja jestem poprostu gracze ktory zbladzil i napewno sie porawi . To wszystko co moglem powiedziec .

Pozdrawiam Nexiooo<3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam jeszcze aby wypowiedział się ktoś wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem gracz nexio jest toksczyn i za jego zachowanie powinien on zostac zbanowny na stałe lub powinno mu dać sie ostatnią szanse (jesli ją zmarnuje to dostał by stałego bana). Już wcześniej były z nim problemy jednak przez to nie oberwało sie mu tylko stałym graczom (chodzi o usunięcie możliwosci votekikc'a). Do tego gracz ten nie potrafi uszanować innych ludzi oraz tego że oni równiesz mogą mieć zdanie na jakiś temat co bardzo irytuje. Mam nadzieje że sprawa ta zostanie rozwiązana szybko i że albo nexio sie uspoki albo juz nigdy nie zobacze go na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swiety umeisz czytac czytaj powyzej po 1 po 2 Stalym slusznie sie oberwalo nawet ezral Admin Breacha #2 potwierzil ze mnie vote kickowali bez powodo .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce ci przypomniec że w tamtej sytuacji ezral tak samo jak inni robił głosowania na to byś został wyrzucony. Nie wiem czemu powiedział że było to bez powodu.

Edytowane przez Święty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przychylam się do prośby użytkownika Święty.Ja też miałem kilka razy do czynienia z graczem Nexioo<3, i mogę potwierdzić, że złamał punkty regulaminu:

14.
 Zakaz nadużywania mikrofonu, szczególnie jeśli masz piskliwy i/lub drażniący głos, nie przeszedłeś mutacji, lub masz słabej jakości mikrofon (szum, trzeszczenie). 
14.1. Zakaz zagłuszania, przerywania administratorowi, gdy prowadzi rozmowę w sprawie rozpatrywanego zgłoszenia, ogłasza informacje związane z serwerem itp
15. Gracz może zostać wydalony z serwera, jeżeli jego zachowanie jest kłopotliwe i/lub uciążliwe, lub na prośbę ogółu graczy, szczególnie jeśli nie zna / nie posługuje się językiem polskim.
16.
 Zakaz obrażania innych. Można przeklinać z umiarem, lecz jeżeli ktoś Ci zwraca uwagę, że przesadzasz, to opanuj swój język.
25.4
 Zakaz używania umiejętności SCP (Prawy Przycisk Myszy), w okresie po zakończeniu rundy (napis 'Runda kończy się w tym miejscu'), a przed początkiem następnej.
25.8. Zakaz 'pixel walkingu' - wchodzenia na przełączniki, znaki, przyciski na ścianach, ramy drzwi itp.

W czym 13 i 14 wielokrotnie.I smuci mnie to, że odebrano możliwość votekicku, mimo tego, że stali gracze robili tylko to na co pozwalał im 15. Punkt Regulaminu.Jeśli chodzi o samego Ezrala, proszę by sam się wypowiedział na ten temat, bo według mnie votekick na podstawie 14. i 14.1. punkty regulaminu jest uzasadniony w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Święty napisał:

Chce ci przypomniec że w tamtej sytuacji ezral tak samo jak inni robił głosowania na to byś został wyrzucony. Nie wiem czemu powiedział że było to bez powodu.

mAM Konsole i widze kto dal jakiego vota i to nie byl ezral ani razu

9 minut temu, [email protected] napisał:

Przychylam się do prośby użytkownika Święty.Ja też miałem kilka razy do czynienia z graczem Nexioo<3, i mogę potwierdzić, że złamał punkty regulaminu:

14.
16.
25.4

W czym 13 i 14 wielokrotnie.I smuci mnie to, że odebrano możliwość votekicku, mimo tego, że stali gracze robili tylko to na co pozwalał im 15. Punkt Regulaminu.Jeśli chodzi o samego Ezrala, proszę by sam się wypowiedział na ten temat, bo według mnie votekick na podstawie 14. i 14.1. punkty regulaminu jest uzasadniony w 100%.

Kolego nie jestes swiety ja mam to nagrane jak wyzywales mnie od dzieci od downa i tak dalej dawales na mnie bez sesowne kicki np Odezwalem sie ze ten mtf przedluuza a ty aa kick naduzywanie mikrofonu oczywiscie ziomki twoje miniejszym swiety zaczeli sie smiac i dali na tak ale reszta serwera dala na nie bo tez mieli tego dosc a i + prosze administracje o to zeby pod tym postem wypowiadala sie tylko administracja .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem świadkiem ale ja znam Nocnego i wiem że on nie wyzywa ludzi oraz nie kickuje bo mu się podoba tylko ma powody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nexio, mogłem cię votekickować na podstawie punktu 15. bo złamałeś punkt 14. i 14.1, oraz 16. regulaminu.Zrobiłem to dwa razy, bo nie było żadnej administracji, a jak Ezral powiedział żeby tego nie robić, przestałem.Po za tym, chce zobaczyć nagranie na którym nazwałem cię downem.

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Nexiooo<3 napisał:

mAM Konsole i widze kto dal jakiego vota i to nie byl ezral ani razu

Kolego nie jestes swiety ja mam to nagrane jak wyzywales mnie od dzieci od downa i tak dalej dawales na mnie bez sesowne kicki np Odezwalem sie ze ten mtf przedluuza a ty aa kick naduzywanie mikrofonu oczywiscie ziomki twoje miniejszym swiety zaczeli sie smiac i dali na tak ale reszta serwera dala na nie bo tez mieli tego dosc a i + prosze administracje o to zeby pod tym postem wypowiadala sie tylko administracja .

A więc tak powiedziałeś to i przerwałeś rozmowe innym graczą do tego przerywałeś rozmowy bez przerwy i nie dwałeś innym mówić (do tego przeklinałeś notorycznie co było okropnie nie miłe i obraziłeś wielu graczy) co sprwaiło że gracze nie chciel cie w grze i prosil abyś zosostał kikniety nie moi przyjaciele a normalni gracze, na nie głosowały tylko osoby najpewniej grające bo nie wiedziały o co chodzi, do tego nie stosowałeś sie do regulaminu. Teraz przez ciebie cierpią inni gracze bo stali gracze nie mogą już kikować a administracje nie może być na serwerze bez przerwy bo też ma życie zaufanych graczy jest mało i najpewniejsze jest że i tak osoby z stałym graczem dostaną zaufanego wiec nic sie niz zmieni jeśli faktycznie masz nagranie to chce je zobaczyć. I tak samo jak ty chciał bym żeby administracja odezwała sie na ten temat. Chicał bym równiesz by stali gracze odzyskli votekick'a bo prawda jest taka że okłamałeś administracje i nie wiem jak wiele razy trzeb mówić że gracze ni chcą ludzi takich jak ty na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako bardzo odpowiedzialny operator, wypowiem się na temat osoby zbanowanej. Wczoraj i dziś wiele rzeczy słyszałem o tobie i twoim zachowaniu tzn. przerywasz innym graczom, nadużywasz mikrofonu przed mutacją, znieważasz administrację oraz graczy, a co najgorsze przez twoją osobę stali gracze stracili votekicka. Na miejscu @Adele przedłużyłbym bana do 2-3 miesięcy. Przykro mi, że sprawa się tak kończy, ale za swoje zachowanie trzeba ponieść konsekwencję. Pozdrawiam Puta MAdre Espanol Inqusition. I na przyszłość, nie kłam podczas przesłuchań ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wnioskując z tego, co reszta graczy pisze i mówi (na serwerze) na ciebie @Nexiooo<3 oraz to, że oszukałeś prawie całą administrację, która miała tylko z tobą same problemy, jestem za tym, aby nadać ci bana permanentnego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czytania samej prośby o unbana widać, że typ jest toksyczny i zbyt pewny siebie. Dać długiego bana z możliwością apelacji, jeżeli delikwent nauczy się poprawnej ortografii (z czego zostanie skrupulatnie przepytany) oraz zasad kultury osobistej. kek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Zuris napisał:

Z czytania samej prośby o unbana widać, że typ jest toksyczny i zbyt pewny siebie. Dać długiego bana z możliwością apelacji, jeżeli delikwent nauczy się poprawnej ortografii (z czego zostanie skrupulatnie przepytany) oraz zasad kultury osobistej. kek

stary niebylo cie tu nieznasz mnie niejestes wtajemniczony to tak prosze cie bardzo o zamkniecie sie i czytanie komentarzy

2 godziny temu, Mewtwo aka mr satan napisał:

Nie jestem świadkiem ale ja znam Nocnego i wiem że on nie wyzywa ludzi oraz nie kickuje bo mu się podoba tylko ma powody

Stary mam to nagrane moge udostepnic filmik bez problemu

2 godziny temu, [email protected] napisał:

Nexio, mogłem cię votekickować na podstawie punktu 15. bo złamałeś punkt 14. i 14.1, oraz 16. regulaminu.Zrobiłem to dwa razy, bo nie było żadnej administracji, a jak Ezral powiedział żeby tego nie robić, przestałem.Po za tym, chce zobaczyć nagranie na którym nazwałem cię downem.

ja tobie niebede nic dawal ja dam dopiero nagranie jak administracja o mnie to poprosi

1 godzinę temu, Święty napisał:

A więc tak powiedziałeś to i przerwałeś rozmowe innym graczą do tego przerywałeś rozmowy bez przerwy i nie dwałeś innym mówić (do tego przeklinałeś notorycznie co było okropnie nie miłe i obraziłeś wielu graczy) co sprwaiło że gracze nie chciel cie w grze i prosil abyś zosostał kikniety nie moi przyjaciele a normalni gracze, na nie głosowały tylko osoby najpewniej grające bo nie wiedziały o co chodzi, do tego nie stosowałeś sie do regulaminu. Teraz przez ciebie cierpią inni gracze bo stali gracze nie mogą już kikować a administracje nie może być na serwerze bez przerwy bo też ma życie zaufanych graczy jest mało i najpewniejsze jest że i tak osoby z stałym graczem dostaną zaufanego wiec nic sie niz zmieni jeśli faktycznie masz nagranie to chce je zobaczyć. I tak samo jak ty chciał bym żeby administracja odezwała sie na ten temat. Chicał bym równiesz by stali gracze odzyskli votekick'a bo prawda jest taka że okłamałeś administracje i nie wiem jak wiele razy trzeb mówić że gracze ni chcą ludzi takich jak ty na serwerze.

po 1 to jest watek prozba o un bana a nie skarga na nexio swietego i tak dalej po 2 chciec to ty se mozesz i jak mowilem w przypadku u gory udostepnie filmik jak administracja mnie o to poprosi

1 godzinę temu, PutaMadre napisał:

Jako bardzo odpowiedzialny operator, wypowiem się na temat osoby zbanowanej. Wczoraj i dziś wiele rzeczy słyszałem o tobie i twoim zachowaniu tzn. przerywasz innym graczom, nadużywasz mikrofonu przed mutacją, znieważasz administrację oraz graczy, a co najgorsze przez twoją osobę stali gracze stracili votekicka. Na miejscu @Adele przedłużyłbym bana do 2-3 miesięcy. Przykro mi, że sprawa się tak kończy, ale za swoje zachowanie trzeba ponieść konsekwencję. Pozdrawiam Puta MAdre Espanol Inqusition. I na przyszłość, nie kłam podczas przesłuchań ;).

Stary ja nie klame podczasz przesluchan gdyz mialem swiadka ze takie zajscie zdazylo sie czyli bez sensowne vote kickowanie i bardzo dobrze ze stracili vote kicka bo jest duzo osob ktorzy nielubie kogos i votekickuja go za krok zrobiony .

1 godzinę temu, Wilczy napisał:

Wnioskując z tego, co reszta graczy pisze i mówi (na serwerze) na ciebie @Nexiooo<3 oraz to, że oszukałeś prawie całą administrację, która miała tylko z tobą same problemy, jestem za tym, aby nadać ci bana permanentnego. 

oj wilczy wilczy powiedz mi najpierw w jakim sensie oszukalem cala administracje moze powiesz ze te bez sensowne vote kicki to klamstwo  ?

A i porsze zeby tylko administracja wypowiadala sie w tym wątku + wtajemniczeni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wilczy jest administratorem i chciał by żebyś dostał perma, chciałeś opini administracji i ją masz. Ja zostawaim to w rękach administracji pokazaliśmy jak wygląda sytuacja oraz że mamy racje mam nadzieje że po tym stali gracze odzyskają votekick'i oraz że administracja będzie miała od teraz do stałych graczy więcej zaufania tymabardziej że robiliśmy to co mieliśmy robić (Do tego jesteś pierwszą osobą która jest zadowolona z tego że stali gracze nie mają votekick więc to pokazuje że nie zależy ci na dobrze serwer). 

Ja sie już więcej nie wypowiadam. Dziękuje.

Edytowane przez Święty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa o unbana przeszła nie potrzebnie w skargę na twoją nie korzyść. Gracze jak widać są oburzeni twoją osobą na serwerze i chcieli dodać swoje trzy grosze. Nie od ciebie zależy czy sama administracja ma wypowiadać w tym temacie. Gracze często grają długo na serwerze i widać oni ciebie poznali z tej gorszej strony.

Ostatnio robiłem na twój temat report. Na nim byłeś obrażony i podważałeś moje kompetencję do bycia administratorem na serwerze. Twierdziłeś, że bez dowodów nic nie mogę zrobić ci mimo dwóch osób rożnych które łączyło ze sobą tylko to iż napisali na ciebie raporta razem. Widzę, że jesteś problematyczną osobą i wnoszę o przedłużenie kary na wzgląd tego co tutaj dzieje się w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, iż jestem osobą którą dała Ci bana moją decyzją jest przedłużenie bana na czas 3 miesięcy.

Powody na to:

- Ewidentna toksyczność

- Brak kultury

- Monotonne łamanie regulaminu

- Zero skruchy z twojej strony

- Przeszkadzanie innym w grze

- Obraza administracji i podważanie jej autorytetu

Po tym co pisałeś i jak odpowiadałeś innym widać iż nie panujesz nad emocjami. Przyda Ci się porządna kara za to co robiłeś do tej pory. 

Moją ostateczną karą dla Ciebie są tak jak mówiłem 3 miesiące.

Temat zamykam

Pozdrawiam Adele

Edytowane przez Adele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tym co przeczytałem sądzę iż ty jako stały gracz chciałeś się  tylko się wymigać od wymienionych ci czynów.Do tego przez ciebie gracze cierpieli patrząc jak łamałeś regulamin 

sam nie znam twojej osoby jak grałem na serwerze ,także jestem za tym aby ci dano dłuższą kare.

Edytowane przez Archanioł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Adele napisał:

Jako, iż jestem z administracji moją decyzją jest przedłużenie bana na czas 3 miesięcy. Powody na to:

- Ewidentna toksyczność

- Brak kultury

- Monotonne łamanie regulaminu

- Zero skruchy z twojej strony

- Przeszkadzanie innym w grze

- Obraza administracji i podważanie jej autorytetu

Po tym co pisałeś i jak odpowiadałeś innym widać iż nie panujesz nad emocjami. Przyda Ci się porządna kara za to co robiłeś do tej pory. 

Moją ostateczną karą tak jak mówiłem są 3 miesiące

Pozdrawiam Adele

adele sluchaj ten post dal mi duzo do myslenia wiem co zrobilem i prosil bym cie jednak o nieprzedluzaniu kary gdyz zalezy mi na sg . Prosze cie o to zebys nieprzedluzal mi kary a ja po tygodniu wruce i bede spokojny przemyslalem to wszystko musialem to wszystko przemyslec .

Teraz, Archanioł napisał:

Po tym co przeczytałem sądzę iż ty jako stały gracz chciałeś tylko się wymigać od wymienionych ci czynów.Do tego przez ciebie gracze cierpieli patrząc jak łamałeś regulamin 

sam nie znam twojej osoby jak grałem na serwerze ,także jestem za tym aby ci dano dłuższą kare.

wiem co zrobilem i chce sie poprawic  jest tez kilku graczy ktorzy mnie znaja i wiedza ze moge dokopac ale z pozoru jestem spoko i potrafie sie uspokoic .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.