Jump to content
Centurion

BR#1. : Centurion

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16) 17
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:52653891 / http://steamcommunity.com/profiles/76561198065573510
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: W samym Garry's modzie nie byłem administratorem, ale mam doświadczenie jako zastępca właściciela serwerowni Z Call Of Duty 4, szybko się uczę więc nie powinno być z tym problemu.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym zostać administratorem SG ponieważ, chciałbym pomóc doświadczonym administratorom w ogarnianiu serwera, już jako stały gracz tłumaczę innym zasady rozgrywki oraz regulamin, bardzo dobrze dogaduję się z innymi graczami, większość administracji która przebywa na BR#1 mnie kojarzy, często jak nie ma żadnej administracji to staram się pilnować porządku na serwerze mówiąc innym graczom żeby nie łamali regulaminu, ale nie zawsze się uda i robią to dalej, więc dlatego chciałbym zostać administratorem żeby zajmować się też takimi rzeczami.

6.Angielski znam bardzo dobrze więc bez problemu bym wytłumaczył regulamin/zasady serwera jakiejś osobie nie z Polski

Edited by Centurion

Przykro mi, ale nie grasz regularnie przez 30 dni. Jestem na nie, popraw aktywność i napisz za miesiąc ;).

Tak dla sprostowania sytuacji grałem wcześniej pod nickiem Arablip, i go zmieniłem na ten obecny, sam wiem jak to działa na gametrackerze z czasem grania więc trzeba by było podsumować godziny z dwóch nicków :)

Edited by Centurion

Jestem na tak 

Aktywność jest dobra, jest ogarnięty raczej będzie nadawać się na stanowisko administracyjne 

Jestem na Tak

Gra na serwerze wystarczająco długo, widuje go częściej już niektórych członków administracji.Wydaje się ogarnięty jak na standardy administracji.Jest aktywny na czacie głosowym, dobrze się z nim rozmawia, jest szczery.Po za tym przydałoby się więcej zaufanych/operatorów, od kiedy zabrano votekicka stałym graczom.

Jestem na tak.

Widze go na Breachu #1 praktycznie codziennie, odkąd rozpoczołem gre. Jest ogarnięty i aktywny. Fajnie się z nim rozmawia i odpowiada prawie na wszystkie pytania.

Podanie Odrzucone

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora

Pierwszy raz widziany 7 Czerwca (Link

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...