Jump to content
Sign in to follow this  
Michał

[ban] Michał

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Michał
2. Steam ID: Steam_ID: 0:0:147017878
3. Link do bana na Sourcebans: Nie mogłem znaleść:/.
4. Opis sytuacji: W dniu w którym dostałem bana, wszedłem na serwer gracza PolskiGrom, zacząłem go wyzywać od "pedałó*" i mówiłem że ich serwer upadnie i długo nie pociągnie, i po chwili dostałem bana.
5. Coś od siebie: W sumie coś tu mi nie pasuje, dajmy przykład że jak np. Wyzwę kolegę w szkole od debil*a to odrazu mam iść do poprawczaka lub ośrodka to nie, nie sądzę więc chciałbym przeprosić i wrócić do grania na StrefieGier, wiem że po tym co zrobiłem wądbię że zostanę odbanowany ale zawsze można spróbować.

Edited by Michał

Co jak co ale nie myślałem, że Michał dostanie perma kiedykolwiek. Rozumiem gdyby wyzywał na serwerze strefy, wtedy bana mógł by dostać a nawet powinien ale przede wszystkim nie perm bana. W dodatku za wyzywanie kogoś na całkowicie nie związanym ze strefą serwerze jest perm ban na strefie? Coś mi tu nie pasuje. Jak dla mnie ban powinien być skrócony do 2 dni i gag na tydzień. Perm ban za wyzwiska moim zdaniem powinien być wtedy kiedy ktoś obrazi serwer lub naprawdę pociśnie mocną wiązanką w rodziców kogoś ale za takie coś perm ban? Każdemu zdarza się wybuchnąć. Niekiedy na serwerach strefy ludzie wyzywali się gorzej i nie dostawali permbana.

Edited by Tryczek
poprosił

Jak dla mnie ban zasłużony lecz jednak perm to trochę za dużo

Moim zdaniem powinien zostać zbanowany max na miesiąc 

Słucham? Będąc na Jailbreaku tysiąc razy słyszałem jak ludzie wyzywają siebie i swoje rodziny i nie ponosili jakichkolwiek konsekwencji, nawet jeśli Fox był na serwerze to sory. Byłem przy tym jak Fox dowiedział się o "wybryku" Michała i ledwo co się powstrzymałem od bronieniem go bo w sumie nie chciałem się wcinać. Moim zdaniem ban powinien być skrócony do max 4 dni. Dlaczego jak się wyzywają na strefie to nie reagujecie? ;)

Ja czegoś nie rozumiem, gracz został ukarany za to co zrobił na innym serwerze, nie związanym ze Strefą Gier? To jest jakiś żart. Czemu karzecie innych ludzi, za to co robią na innych serwerach? Nie złamał regulaminu= Nie powinien ponosić żadnych konsekwencji. W żaden sposób Michał, nie jest powiązany ze SG, ani nie jest administratorem czy operatorem, więc w żaden sposób jej nie reprezentuje. Administracja, która nałożyła permbana powinna zostać zawieszona w prawach, za taki incydent. 

18 minut temu, DragonFly napisał:

Ja czegoś nie rozumiem, gracz został ukarany za to co zrobił na innym serwerze, nie związanym ze Strefą Gier? To jest jakiś żart. Czemu karzecie innych ludzi, za to co robią na innych serwerach? Nie złamał regulaminu= Nie powinien ponosić żadnych konsekwencji. W żaden sposób Michał, nie jest powiązany ze SG, ani nie jest administratorem czy operatorem, więc w żaden sposób jej nie reprezentuje. Administracja, która nałożyła permbana powinna zostać zawieszona w prawach, za taki incydent. 

Bana nałożył mi Over, ale nie mogę ukrywać że przy tym był Mr.Fox mówiąc mu to.

Edited by Michał

Dla mnie to brzmi jak jakieś nieporozumienie. Gość se wchodzi na serwer całkowicie niezwiązany ze strefą i za zachowanie tam dostaje tu bana i w dodatku PERMa? To jest nielogiczne, całkowicie. Czy w jego zachowaniu pojawił się jakiś wątek dot. forum, czy to ma jakikolwiek związek z forum? To jest ograniczanie wolności, chyba wolny człowiek poza forum powinien robić co chce jeśli mu nie szkodzi. Śmiechu warte.

Dziwi mnie wgl oburzenie stałych bywalców strefy, że jak to, dlaczego? Przecież to nie pierwszy raz gdy takie coś się zdarzyło; oczywiście takie coś nie powinno mieć miejsca. Ale co jak co community strefygier zawsze było "specyficzne" jakieś dziwne...

Ban według mnie bardzo ale to bardzo za długi. Lekko przesadzi ale można wybaczyć. Jestem za unbanem.

Hej zaraz ale czy to nie działa tak że wchodząc na inne serwery gadając takie głupoty szkodzimy strefie ponieważ sam Michał powiedział że jest od strefy więc raczej gracze którzy tam byli zrobili sobie zdanie na temat naszej serwerowni 

Działanie na szkodę serwera

Serio Michał ? "ukrywać że przy tym był Mr.Fox mówiąc mu to." Pisz prosze całym kontekstem, bo z tego nic nie wynika. Nie zamierzam czyścić sobie rąk, tylko proszę - nie mów mi że kogokolwiek namawiałem żeby ci dał bana, powiedziałem o sytuacji to fakt, ale nie nakłaniałem nikogo żeby dał ci bana. To po pierwsze, a po drugie powinieneś wspomnieć tak dla jasności że dostałeś tego bana bo z tego co mi wiadomo, wszedłeś tam i zacząłeś ich obrażać i mówiłeś  (@raver) że strefa najlepsza (?), czy tam jesteś od strefy, więc jednak treść bana prawdziwa, ale czy ten ban powinien zostać nadany to druga sprawa, bo widzicie forumowicze, Michał po tym jak dostał bana powiedział że wali go ten ban i założy sobie multikonto bo czemu nie, dałem mu bana na IP (tak wiem, głupie), tak dla bezpieczeństwa. Więc nawet jeśli się nie zgadza ktoś że ban nie powinien zostać nadany, bo jednak nie dziwota, bo to jednak jest dość kontrowersyjne, zwłaszcza że jednak to perm więc meh.

Ps: A ty nie miałeś pisać odwołania za pół roku jak to mówiłeś ? Podobno przecież miałeś dość strefy.

Edited by Mr.Dagon

Ale Michał w żadnym stopniu nie reprezentuje strefy gier oraz się z nią nie utożsamia, to że tu gra nie znaczy że działa na szkodę serwera. Nie jest ani administratorem ani operatorem. Nie ma wpływów więc nie można go karać.

Dlatego mówię, ban mógł zostać co prawda zle nałożony i jednak może zbyt pod wpływem emocji, ale nie będę adwokatem @Overlord, niech on sam się wypowie bo to w końcu on nadał tego bana. Dzięki Michał że "nie ukrywasz" że ja bylem na serwerze i absolutnie nic nie zrobiłem z tym banem - ani go nie dałem, ani nie namawiałem.. w sumie nie wiem czemu pisze to trzeci raz jak ci to tłumaczyłem na steamie, ale no tak .. skończyło się tam na wulgaryzmach do mnie za nic. Tutaj się kończy moja rola.

Edited by Mr.Dagon

Witam

Czekamy na wypowiedź pana @Overlord, za co konkretnie został zbanowany odwołujący się. Proszę nie robić tutaj dyskusji, czy ban jest słuszny czy nie - przynajmniej narazie.

Pozdrawiam

Michał po pierwsze sam mówiłeś że na bana zasłużyłeś po drugie może nie jest on adminem czy operatorem ale nadal niszczy reputacje serwera i strefy co działa na jego niekorzyść. Ban może jest zbyt przesadzony ale i tak powinieneś dostać za to jakąś karę.

1 minutę temu, Overlord napisał:

Michał po pierwsze sam mówiłeś że na bana zasłużyłeś po drugie może nie jest on adminem czy operatorem ale nadal niszczy reputacje serwera i strefy co działa na jego niekorzyść. Ban może jest zbyt przesadzony ale i tak powinieneś dostać za to jakąś karę.

Mówiłem że ban mi się należy, ale nie chodziło mi o perma Over, i jeszcze zanim mnie "ukażesz" pokaż mi punkt z regulaminu który mówi o tym że za takie coś mogę bana dostać.

14. Wszelkie działania na szkodę serwera, będą surowo karane.

Proszę tu masz ten punkt moim zdaniem działałeś na szkodę serwera.

14. Wszelkie działania na szkodę serwera, będą surowo karane

coś jeszcze Michał?

Każdy z nas tworzy strefę więc nie gadaj głupot 

regulamin został złamany

1 minutę temu, Overlord napisał:

14. Wszelkie działania na szkodę serwera, będą surowo karane.

Proszę tu masz ten punkt moim zdaniem działałeś na szkodę serwera.

Działanie:) A nic nie ma o reputacji gdyż nie mam żadnej rangi na serwerze i nie reprezentuje sg jak powiedzaił DragonFly.

Na szkode którego serwera działał Michał? 

9 minut temu, Overlord napisał:

I jeszcze dodam to tego że powinem dostać karę, ale odrazu ban permametny?

Niszczenie reputacji strefy to nie działanie na szkodę serwera?

I nadal reprezentujesz strefę jak każdy gracz który na niej gra 

3 minuty temu, Overlord napisał:

Może nie reprezentujesz ale działasz na szkodę serwera niszcząc jego reputacje.

Jeśli się nie da inaczej to bym chciał poprosić o skrócenie mojego bana:/.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this