Jump to content
Wojt_pl

BR#3: Wojt_pl

Recommended Posts

1. Wiek: 15 \tfrac{1}{2}lat
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:194045421 http://steamcommunity.com/id/WojtekPiesel99
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie byłem nigdy administratorem, jednak znam komendy ULX i zwykłe administratorskie.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Odkąd mam garry's moda gram na StrefieGier. Chciałbym łapać oszustów, Random Killer'ów oraz pomagać innym graczom.
6. Na Murder i Zombie Survival dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego. Bardzo dobrze znam język angielski.

Według mnie podanie powinno zostać odrzucone z trzech powodów, gracz ma tylko około 19 godzin, nie grasz regularnie na serwerze oraz trzeba się rozpisać a nie tylko kilka zdań :/. Grał od 20 kwietnia, ale miał bardzo dużą przerwę. Ale i tak wypisze plusy i minusy.

Plusy:

-Znasz komendy.

-Znajomość angielskiego (chociaż nie jest wymagana, ale czasami się przydaje).

Minusy:

-Wiek, ale to bardzo mały minus.

-Nie masz doświadczenia.

-Bardzo mało godzin około 19 gametracker, oraz miałeś bardzo długą przerwę - jak dla mnie to cię wyklucza.

Edited by XxGhostRiderxX

Powiedz mi, czemu kłamiesz w podaniu? Podajesz nie prawidłowy e-mail i nie masz 15 lat tylko 11.

To jest jakiś żart? Twoja aktywność (jeśli można to nazwać aktywność) jest okropna, twój e-mail został zrobiony na potrzebę podania, całość 19 Godzin oraz podanie napisane w 1 zdaniu...

Nie rozdajemy administratora na prawo i lewo.

Dobra zakończę tą paradę, mówisz, że masz zepsuty mikrofon, masz za mało godzin, podajesz nieprawdziwy wiek.

Podanie zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.