Skocz do zawartości
stachu21

ODWOŁANIE stachu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Stachu

2. Steam ID: STEAM_1:1:119723221

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText= STEAM_1%3A1%3A119723221&Submit=Search

4. Opis sytuacji: 13.07.2017 na mapie de_dolls obrazilem administracje na admin czacie pisząc "chwdp adminom". Po czym dostalem bana 

5. Coś od siebie: Kierowałem tę obelgę do jednego admina Blodiego ( sam nw dlaczego napisalem 'adminom'). Blodi działa na mnie jak płachta na byka, chociaz sam jestem sobie winien. Nie mam pojęcia ale czerpałem z tego pewnego rodzaju radość. Ostatni miesiąc nie był dla mnie kolorowy, dostalem muta za obraze tuska, pozniej gaga za namawianie. Nie powiem bo teraz jest mi głupio. Możecie wierzyc mi lub nie ale gdy dostalem tego bana, siedzialem chwile przed komunikatem 'zostales zbanowany', przymyslalem sprawe i powiedzialem sobie 'cos ty debilu zrobil'. 

Pisze te odwołanie, poniewaz nie ukrywam jest mi przykro, rozwieść sie ze społecznoscia serwera. Ale trzeba kiedys dorosnąc, Blodi na prawde jest mi glupio z tego powody co napisalem i chcialbym cie przeprosic za moje zachowanie, wiem ze moje szanse są znikome ale mam nadzieje ze pozytywnie rozpatrzycie moje odwołanie 

Edytowane przez stachu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Donald po części masz rację, pamiętam stacha jak zaczynał tu dopiero grać. Był miły, uprzejmy oraz zachowywał jakiś tam poziom a od niedawna zmienił się do nie poznania.

Strachu napisałeś coś czego nie powinneś pisać i teraz tego żałujesz rozumiem to lecz obraziłeś cała adminstracje a nie tylko mnie.

Mogę Ci skrócić tego bana do dwóch tygodni ale chciałbym żeby wypowiedział się @Remzo który również wtedy był na serwerze oraz inni admini. Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko(administracja) to skrócę Ci tego bana.

Temat będzie jeszcze otwarty do jutra do godziny 22.00 po to żeby wyszyscy mogli wyrazić swoją opinię

Pozdrawiam

Blodi9

Ps. 

Jeśli już dostaniesz tego unbana będziesz pod ścisłym nadzorem i każde twoje kolejne  przewinienie będzie SUROWO karane.

Edytowane przez Blodi9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Blodi9 napisał:

zmienił się o 360 stopni nie poznaję go

Nieźle musiał się zmienić, skoro się zmienił o 360 stopni.20136455_1488833921160410_109040721_n.pn

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jeżeli chodzi o moje zdanie na ten temat, to raczej nie ma ono nic do znaczenia, albowiem nie znam gracza na tyle aby ocenić, czy wcześniejsze odbanowanie sprawi, że zmieni on swoje zachowanie na lepsze. Byłem świadkiem zaistniałej sytuacji i szczerze mówiąc byłem zdziwiony, gdy podczas spokojnej rozgrywki przeczytałem na admin czacie "chwdp adminom" - tak ni z gruszki ni z pietruszki.

Patrząc na historię banów Stacha, która na jego korzyść nie jest długa można by warunkowo zdjąć bana, jednakże tak jak w przypadku innych innych łobuzów, każde następne przewinienie skutkować będzie powrotem blokady. To jest moje zdanie, ostateczną decyzję pozostawiam Wam.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc ? Kto podejmuje ostatnią decyzję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie dodam tyle - mam wrażenie, że Stachu w najmniejszym stopniu nie wyciąga konsekwencji ze swoich czynów. Ostatnio namawiał któryś raz z rzędu podczas głosowania, gdy została na niego nałożona kara w postaci gag'a, napisał, żebym nie był jak ten pedał Blodi, który dał mu mute'a na miesiąc za darmo.

Róbcie z nim, co chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę świadectwo złożone przez pomidora, odwołanie oddałam na okres miesiąca.

Pozdrawiam, J.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.