Skocz do zawartości
Centurion

Buff dla technika IT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wychodzę z takim pomysłem żeby zbuffowac prędkość ruchu pana technika IT, ponieważ jest tak wolny że bardzo ciężko jest nim uciec przed jakimkolwiek SCP. Niszczy to tylko rozgrywkę dla tych którzy właśnie dostają owego technika. Większość graczy po prostu ginie chwile po tym jak otworzą przejście na ciemną strefę. Liczę na podjęcie działań w tym kierunku :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1 - co to jest "ciemna strefa" ??? Osobiście nie znam czegoś takiego.

Po 2 - proszę brać pod uwagę że ów technik ma telefon którym może otworzyć wszystkie drzwi na odległość. 

Jak dla mnie nie widzę sensu go "buffować" ... najwyżej zmienić miejsce jego startu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, NavySealPL napisał:

Potoczna nazwa HCZ używana przez graczy na serwerze.

3 minuty temu, NavySealPL napisał:

Po 2 - proszę brać pod uwagę że ów technik ma telefon którym może otworzyć wszystkie drzwi na odległość. 

Owszem może otworzyć ale jak już otworzy te ów drzwi to jak przykładowo goni go SCP typu np. SCP-076, to raczej przed nim nie ucieknie. Ale cóż poczekam jak się sprawa potoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, NavySealPL napisał:

Jak dla mnie nie widzę sensu go "buffować" ... najwyżej zmienić miejsce jego startu. 

Chodzi mu o to że co to za przyjemność z gry jak otworzysz drzwi i wszyscy uciekną i zostawią cię samego którego dopadnie SCP od tyłu. Kiedy reszta już będzie w zbrojowni MTF.

Edytowane przez Tehorous

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie dawaniu buff'a gdyż, ta klasa może łatwo uciec. Według mnie spawn mozna zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jak Limbo oraz Navy uważam że nie warto go buffować. Jest to klasa która tak naprawdę może wykorzystać atuty które posiada na wiele sposobów ich użycia w celu ucieczki jak u ucieknięcia jako SCP. Według mnie miejsce jego spawnu można zmienić na pomieszczenie na kartę 2 przy zakręcie strefy LCZ prowadzące do z windy do wyjścia po lewej stronie tej strefy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie buffujemy, ale spawn technika ti można zmienić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ oczywiście! Ułatwmy jeszcze bardziej tą rozgrywkę! Niech technicy respią się od razu przy MTF "NO BO PRZECIEŻ W LCZ COŚ ICH MOŻE ZJEŚĆ, TAK NIE MOŻE BYĆ".

A gdyby tak zacząć myśleć w tej grze i nie iść na pałe przed siebie? Ahh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Exotic187 Nikt nie mówi przecież żeby ten spawn był bliżej. I teoretycznie może uciec więc według zasad póki bezpośrednio nie spotka zagrożenia - ucieka. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Technik sam z siebie jest bardzo mocny, i według mnie powinna być usunięta "regeneracja baterii" gdyż sam fakt otwierania dowolnych drzwi/bram 2 razy jest dość "silny"

Nie jestem za zwiększeniem prędkości i nie wiem jak by miała wyglądać ta zmiana respa. Gdzie? Od razu pod przejście HCZ1? (hcz1 to to "przejście graniczne" bliżej respa naukowców?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż technik ma dostęp do wszystkich drzwi mając zestaw hakujący nie ma sensu mu dawać buffa do prędkość. Ale zmiana spawnu może być  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na NIE bo ta klasa jest zbyt dobra a co to nowego spawnu to może on się znajdować   koło  reaktoru 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Centurion tak szczerze najwięcej razy uciekłem z placówki właśnie technikiem. Raczej "buffowanie" tej klasy jest niepotrzebne.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że na... NIE

powody:

-Nim jak się umie grać ucieka się częściej niż zwykłym naukowcem.

-To nie ma być mega klasa że jak ją już odblokujesz to będziesz niszczył cały serwer tylko po prostu ma on pomóc naukowcom.

-Trzeba się wykazać sprytem. Moja technika to chodzić miejscami gdzie nikt nigdy nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście zgadzam się z Mewtwo aka mr satan,choć moim zdaniem spawn Technika IT powinien znajdować się przy drzwiach do pomieszczenia scp 079. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak aktywności ze strony autora zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.