Skocz do zawartości
Wilczy

[ban] Wilczy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Wilczy
2. Steam ID: STEAM_0:1:107041668;

STEAM_0:0:36462500

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A107041668&Submit=Search ;

http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A0%3A36462500&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Pisząc (śmieszkując) sobie dzisiaj ze Snajperem na steamie za żartowałem sobie, że mogę mu wysłać jakiś addon na murdera w ramach jakieś promocji. Odpowiedział, że mi nie da żadnych punktów (choć nawet nie wyraziłem się jasno, o co mi chodzi i nawet pod kreśliłem po chwili, że nie potrzebuje punktów). Później zapytał się mnie cytując "dobra...ile chcesz punktów? ;3", taką propozycją, którą zaproponował Snajper to pomyślałem, czemu nie skorzystać. Odpowiedziałem mu cytując "10k może byc xd" po czym po chwili dostałem bana na 10 000 minut. Uważam, że danie bana w takiej sytuacji było nie profesjonalnym posunięciem, iż w tej sytuacji w żaden sposób nie wyłudzałem od Snajpera punktów, a dostałem tylko propozycje.
5. Coś od siebie: Jeżeli ban nie był zbytnio związany tą sytuacją, a tylko z innymi, to zapewniam cie @snajper24, że w żaden sposób nie potrzebowałem punktów do PS, iż samodzielnie zbieram te punkty przebywając długo na serwerze. Jak cie uraziło to, że śmieszkowałem z różnych sytuacji i podpinałem w pewnym stopniu punkty do tego, to przepraszam cie za to i obiecuje, że już nie będę poruszał tego dalej. Mam nadzieje, że wybaczysz mi to @snajper24 i liczę na pozytywne rozpatrzenie owej sprawy oraz na skróceniu kary. 

Edytowane przez Wilczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Well.....: 

11.Zakaz Proszenia/wyłudzania punktów. //MUTE/GAG,KICK, SLAY NA 6 RUND, BAN(W PRZYPADKU NACHALNEGO PROSZENIA/WYŁUDZANIA OD ADMINISTRACJI)

A tutaj dowodziki:

Odnośnie drugiej części z navym który dał mi sugestie:

W skrócie,bana nie zmniejsze ani nie skróce,bo dość długo cię upominałem i widać to w w/w screenach,że to trwało dość długo i jedynie uciąłem moje wypowiedzi,bo były jednoznaczne: NIE. Tydzień wytrzymasz,a ban i tak krótki jak za takie czyny. Temat zostawię otwarty na parę godzin gdyby ktoś chciał się jeszcze wypowiedzieć.

Pozdrawiam snajper24.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę powiedzieć, że @Wilczy nie potrzebuje punktów, ponieważ wraz z @Pillow zbierali punkty dla mnie na skina(podziękowałem z oferty, ponieważ punktów nie potrzebuje xd).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To więc tak.

Odnośnie jak wcześniej pisałem "śmieszkowałem" z różnych sytuacji jakie wydarzyły się na murderze pisząc z tobą na steamie:

Pierwszy screen przedstawia sytuacje, gdzie serwer padł na murderze i żartowałem z tego, aby zrobić jakaś rekompensatę przez zaistniałą sytuacje.

Drugi screen nic nie wnosi, bo to jest zapytanie, czemu gracze mają odnośnik strony do strefy w swoich nickach.

Trzeci screen nie przedstawia, co miałem na myśli i sam zasugerowałeś, że chodzi o punkty, a tu masz definicje promocji.

A, żeby dodać całokształt do sprawy:

Spoiler

Screenshot_2017-07-27-21-11-30.thumb.png.134e261fc4561178695028c740157251.png

Z takim postanowieniem raczej nie wrócę na murdera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chciałem ale muszę.
@PutaMadre - a co do wnosi do tematu ?? 
@Wilczy - Twoja obrona też leży. Chcesz się obronić ale nie używasz żadnego argumentu który by Cię obronił. Jako Administrator powinieneś wiedzieć że proszenie się o "ułatwienia" jest ZABRONIONE a już nie chce mi się wspominać o tych wszystkich razach gdy głosowo prosiłeś o pkt :( 
PS - twój "całokształt" to zwykła informacja że ludzie się z tego śmieją.

Co do reszty:
Napisałem snajperowi (zaraz pod tym co wkleił z naszej rozmowy): "To że Wilczy jest Administratorem na innym serwerze SG nie oznacza że może robić co mu się żywnie podoba na Murderze."
Innymi słowy - fakt Administratora w tej samej serwerowni nie oznacza że jesteś nietykalny. Jedyny rozsądny powód dla którego mógłbyś otrzymać unbana to by kontynuować pilnowanie serwerów na których masz uprawnienia (bez grania na innych serwerach SG - nie tylko murder) ale decyzja należy do @snajper24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@NavySealPL nie wydaje mi się, żebym głosowo próbował Snajpera prosić o punkty, jak już to dawałem pomysły, za co można otrzymywać punkty itd. Nawet z rozmów nic nie wynika ostatnich, żebym pisał coś w stylu np. "Proszę o punkty", "Dawaj punkty" itd, nawet w rozmowach widać często "xD" oraz zdania, które są ogólne. Nie uważam, że będąc administratorem na innych serwerach jestem nietykalny i raczej każdy powinien o tym wiedzieć. Odnośnie tego, że mam czas i mogę pilnować porządku na serwerach Breach itd, to wydaje mi się, że jest to oczywiste i nie sądziłem, że muszę, to wnosić, do tego tematu. A co do murdera nie wykorzystywałem /nie wykorzystuje swojego stanowiska do gry i staram się przestrzegać zasad, jakie tam panują oraz w żaden sposób sobie nie ułatwiałem gry. @PutaMadre jedynie potwierdził to, że nie potrzebuje punktów do PS, gdzie chętnie innym bym rozdał, żeby każdy gracz się cieszył grą na serwerze. Werdykt sprawy pozostawiam administracji murdera.

Edytowane przez Wilczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było mnie przy tej sytuacji, lecz snajper nie uważasz ze podpuszczanie innych osób jest złe? Dla mnie to nie jest dobre. Chciałabym żebyś skrócił tego bana i więcej nie podpuszczał graczy. Ban jest po części z twojej winy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Postanowiłem tez wcisnąć swoje 3 grosze.

1.

Co do tego screena @snajper24 masz rację Wilczy wspominał tutaj o punktach jednak wprost nie otrzymałeś tutaj zapytania "Czy dostane punkty".

2.

Nie wiem co to jest za dowód, nie widzę tutaj aby Wilczy wspomniał coś o jakichkolwiek punktach tylko się zapytał jak cywilizowany człowiek czy za reklamę StrefyGier w nicku coś się dostaje.

3.

Ten screen też nic nie udowadnia że Wilczy prosił o jakiekolwiek punkty. Moim zdaniem wcisnąłeś to tutaj na siłę gdyż wnioskując po tym screenie Wilczemu mogło chodzić o coś innego niż punkty, np. mógł chcieć pieniądze, rangę lub zupełnie coś innego.

Podsumowując moją wyższą wypowiedź masz 1 screen dowodzący że Wilczy raz wspomniał o punktach z pointshopu więc 2 dodatkowe screeny są zupełnie niepotrzebne.

Co do całej sytuacji to Wilczy z tego co widać nie poprosił cię o żadne punkty lecz ty postanowiłeś go podpuścić pytaniem "Ile chcesz punktów", nie mam pojęcia dlaczego to zrobiłeś, może chciałeś się go pozbyć.Nie mnie to oceniać lecz moim zdaniem to nie było zachowanie godne HeadAdmina. 

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, dziwna sytuacja..
@snajper24 zachowałeś się troche nie sprawiedliwie. Tak jak @Wilczy pisał, śmieszkował.. co chyba każdy robi, a w tym ty (co udowodnił Wilczy w swoim screenie). Były sytuacje na serwerze, gdzie gracze prosili o punkty (kilkukrotnie), nawet kiedy ty byłeś na serwerze, a jakoś każdy to ignorował. A tutaj @Wilczy (według mnie) zażartował sobie z proszenia o punkty, a ty mu wlepiasz bana o wysokości tylu minut ile chciał punktów, chamsko go przy tym podpuszczając.

Edytowane przez Pillow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociaż może to nie jest post odnośnie osoby snajpera, ale też zostałem przez tą osobę oszukany, więc wiem jak to wygląda z punktu zbanowanego użytkownika :) 

Pan snajper lubi sobie żartować, tylko do pewnego czasu.  Najpierw podpuszcza Cię pod pewien temat,  a gdy zauważy, że robisz coś źle to chętnie wykorzysta tą sytuację przeciwko Tobie. Wnioskując z mojej sprawy i @Wilczy można zauważyć, że rozmowy ze steam są bardziej kłopotliwe niż sytuację rozgrywane na serwerze.

Co do samego tematu szkoda, że rozmowy są wycinane i nie możemy zobaczyć pełnej historii rozmowy. Dodatkowo w załączonych screenach przez snajpera nie widzę żadnych próśb o jakiekolwiek punkty. Dodam, że @snajper24 pełni rolę [email protected], na tak ważne stanowisko oraz funkcję reprezentacyjną serwera Murder ,wypadałoby się odpowiednio i odpowiedzialnie zachowywać wobec graczy.

Pozdrawiam Nethis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałęm swoją wypowiedź przez jakieś 50 min ale po odświeżeniu strony wszystko mi "zjadło" :( 

A więc tak - Wiem że jestem zły i niedobry bo hipokryzja, rak, brak mózgu itd ale wy sobie teraz jaj robicie :/ twierdzicie że przekaz podprogowy nie jest karany bo "nie powiedział wprost" czyli mogę powiedzieć że "jak napiszecie coś jeszcze w obronie Wilczego to SB pójdzie w ruch" i według waszej logiki to nie mogę być ukarany że wam grożę banem bo nie powiedziałem tego wprost. 

Do tego dodam że nie widzę tu tej "pułapki" snajpera ... po prostu stwierdził że miarka się przebrała ... kolejny dzień Wilczy dręczy o pkt i po prostu stwierdził że trzeba z tym przestać w postaci "ile chcesz pkt tyle dostaniesz min bana" 

Co do argumentów "śmieszkował" - żart jest śmieszny ale z umiarem .... osobiście też mógłbym uznać to za żart ale nie z tym czasem co jest tu przedstawiany .... każdy "obraz" jest z innego dnia a pierwszy raz słyszałem jak wilczy prosił snajpera o pkt na discordzie z jakiś tydzień temu (znając wilczego to codziennie mógł pisać bo on nie zna pojęcia słowa "nie") 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra.... Czas zakończyć tutaj dyskusje(Pomidory i inne rzeczy rzucać tutaj). Więc tak @Wilczy zmniejszyłem Ci bana do 2 dni, ale jak jeszcze raz usłyszę lub zobaczę wiadomość od ciebie w sprawie punktów(Chyba, że będzie chodziło o utratę) to niech cię nadprzyrodzone zjawisko lub inne bóstwo broni, bo ban będzie minimum na 3 tygodnie.

Temat zamykam, gracz dostaje skróconego bana do dwóch dni oraz upomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.