Jump to content
Criss

[PLAC ZABAW] Lipton Criss

Recommended Posts

1. Wiek 18

2. Kontakt e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/profiles/76561198297424628/ , STEAM_0: 0: 168579450

4. Link do profilu hlstatsx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=674601

5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. Nazywam sie Krzysiek interesuje sie wieloma rzeczamy szczególnośći

technologiom social mediami takimi jak youtube reddit facebook itd. Nigdy nie byłem adminem ale uważam że pora to zmnienić.

Dlaczego startuje na admina. Na admina startuje dlatego że dużo osób z placu chciało żebym spróbował myśle że duża część osób rozpoznaje 

mnie na placu jako dobrego gracza i osobę która pomoże więc mam nadzieje że będę też dobrym adminem

Jestem na TAK

Miły, pomocny, opanowany gracz. Nikogo nie obraża, nie łamie regulaminu. Często przebywa na serwerze, dlatego też pilnowałby porządku na serwerze. Uważam, że zasługuje na admina. Stanowczo na TAK!

Jestem raczej na TAK, ale popracuj nad: interpunkcją, ortografią i literówkami. Powinieneś się trochę postarać pisząc podanie (poza tym większość przeglądarek umożliwia teraz sprawdzenie pisowni!). Czytając to podanie, moje serce i oczy krwawiły...

Edited by Tairon

Ogarnięty i opanowany. Jestem na TAK.

Ogarnięty, Pomocny, stały gracz. Jak najbardziej na TAK. 

Witam

Twoje podanie zostało zostało rozpatrzone pozytywnie - gratulacje! Koniecznie zapoznaj się z prywatną wiadomością wysłaną na forum, która zawiera podstawowe informacje oraz czynności, które musisz wykonać. Liczę na owocną współpracę i do zobaczenia na serwerze!

Pozdrawiam

Remzo.

P.S

Przepraszam za znacznie przekroczony czas oczekiwania na rozpatrzenie podania.

Guest
This topic is now closed to further replies.