Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Dominik
2. Steam ID: STEAM_0:1:121250589

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:121250589&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji: Dręczyłem Administratora NeavySealPL, żeby dał mi EXP.
5. Coś od siebie: Przepraszam za grzechy to się więcej nie powtórzy. Żałuję ponieważ serwery strefy gier są najlepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh szkoda mówić, ten ss wszystko wyjaśni...

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawka - dręczyłeś wiele osób a nie tylko mnie
Lista

Spoiler

snajper24, Taco, PutaMadre, Noobak, azuspl, Nigel, Limbo - o tylu osobach wiem że do nich pisałęś o exp lub/oraz unbana

http://steamcommunity.com/groups/sg-grupa/discussions/0/1457328392112559508/

Jak dla mnie -  jeszcze trochę byś posiedział na banie i pewnego dnia dostaniesz unbana (chyba że forum inaczej osądzi)

Edytowane przez Limbo
Dodanie własnej osoby do spoilera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja żąłuję jakbyście ukazali łaskę obiecuję poprawę, ale jeśli nie to bym prosił o skrócenie bana  z perma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dominik Foxy Gdybyś nie dręczył prawie całej administracji to dostałbyś byś bana na parę tygodni albo perma i pewnie już ub. Skoro wolałeś szybko dostać exp/ub w taki a nie inny sposób musisz ponieść tego konsekwencje. Dla mnie ban powinien jeszcze trochę zostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kapitan Groszko Ja nie proszę o unbana ponieważ wiem co zrobiłem ja tylko bym chciałbym zamiast perma miesiąc lub coś dłuższego lub krótszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie z odbanowaniem/skróceniem bana, ponieważ dręczyłeś DUŻO osób z administracji. Gdybyś tak nie zrobił, administracja pomyślała by nad twoim unbanem/skróceniem bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te dręczenie administracji, by otrzymać doświadczenie w grze i unbana, co prawda było, lecz można przyuważyć (nawet po screenach), że cała sytuacja zaszła w dniu 9 lipca i do teraz raczej @Dominik Foxy do nikogo nie pisał prywatnie w tej sprawie. Wydaje mi się, że @Dominik Foxy zrozumiał, co źle zrobił i można było, by mu skrócić karę do 1 miesiąca, ewentualnie 2 miesięcy, skoro już siedzi na banie 3 tygodnie. Jednak werdykt w tej całej sprawie pozostawiam w rękach @NavySealPL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cała ta skarga pokazuję jak bardzo ogarnięta jest cała administracja Breach'a. Zarówno na STEAM, Discordzie i TS istnieje możliwość zablokowania użytkownika. Nie wiem dlaczego administracja tego super trybu go nie zablokowała, tylko dalej niepotrzebnie rozwijała dyskusję. Wystarczyło po pierwszej wiadomości zablokować tego gracza i zakończyć temat raz na zawsze. Ale nie, lepiej prowokować go i wlepić bana. Perm będzie lepiej wyglądać w statystykach. Wyraźnie widać, że Dominik dopiero rozpoczął naukę w podstawówce, więc nie wiem czego się spodziewali po nim. Dodatkowo zdjęcia PutaMadre nie wnoszą nic przeciwko Dominikowi, tylko NAJWIĘKSZY PRZEJAW HIPOKRYZJI PutaMadre. Piszesz w podaniu, że chcesz pomagać każdemu, a jak ktoś prosi Cię o pomoc, to twierdzisz, że to nękanie. Jak dla mnie, Dominik powinien dostać unbana. Zrozumiał swój błąd, odczekał 3 tygodnie, przeprosił. Perm jest na prawdę mocno przesadzoną karą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pterodaktyl Adam - wszędzie widzisz Hipokryzję i wszędzie piszesz NIE NA TEMAT.

Masz problem do tego że administracja nie zablokowała gracza który ciągle pisze o exp przez co dostał bana. To że pisali nie

43 minuty temu, Pterodaktyl Adam napisał:

pokazuję jak bardzo ogarnięta jest cała administracja Breach'a.

po prostu chcieli wyjaśnić sprawę. Poza tym on nie pisał tylko do Administracji a nawet do zwykłych użytkowników lub ludzi którzy nawet nie wiedzą że SG ma serwery Breach. 

Co do bana - uprzedzałem Dominika że jeśli nie przestanie spamić wszystkim o exp to dostanie bana po czym on dalej że "nie chce bana ale daj expa" więc dostał na początku na 2 godziny po czym zaczęło się "odbanuj mnie i daj exp" - po kolejnym uprzedzeniu i kolejnych tekstach że chce exp przedłużyłem do miesiąca lecz gdy dowiedziałem się że zaczął spamić każdemu o tym że "chce unbana" i każdy mu mówił że nie może go dać a on dalej swoje to zmieniłem karę na perma. 

Jeśli wylecisz znów z tekstem "mogłeś go zablokować" to nie urażając twej inteligenci przemilczę lecz wyjaśnię że ja wolę rozwiązać sprawę a nie ograniczając możliwości kontaktu ze mną po przez blokadę. 

PS - zdjęcie Puty pokazuje:
1. Jak napisałem mu że albo przestanie spamić albo dostanie bana
2. Że spami do wszystkich

3. Że Administrator jest dla Gracza a nie Gracz dla Administratora

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, NavySealPL napisał:

@Pterodaktyl Adam - wszędzie widzisz Hipokryzję i wszędzie piszesz NIE NA TEMAT.

Masz problem do tego że administracja nie zablokowała gracza który ciągle pisze o exp przez co dostał bana. To że pisali nie

po prostu chcieli wyjaśnić sprawę. Poza tym on nie pisał tylko do Administracji a nawet do zwykłych użytkowników lub ludzi którzy nawet nie wiedzą że SG ma serwery Breach. 

Co do bana - uprzedzałem Dominika że jeśli nie przestanie spamić wszystkim o exp to dostanie bana po czym on dalej że "nie chce bana ale daj expa" więc dostał na początku na 2 godziny po czym zaczęło się "odbanuj mnie i daj exp" - po kolejnym uprzedzeniu i kolejnych tekstach że chce exp przedłużyłem do miesiąca lecz gdy dowiedziałem się że zaczął spamić każdemu o tym że "chce unbana" i każdy mu mówił że nie może go dać a on dalej swoje to zmieniłem karę na perma. 

Jeśli wylecisz znów z tekstem "mogłeś go zablokować" to nie urażając twej inteligenci przemilczę lecz wyjaśnię że ja wolę rozwiązać sprawę a nie ograniczając możliwości kontaktu ze mną po przez blokadę. 

PS - zdjęcie Puty pokazuje:
1. Jak napisałem mu że albo przestanie spamić albo dostanie bana
2. Że spami do wszystkich

3. Że Administrator jest dla Gracza a nie Gracz dla Administratora

Ja przez te 3 tygodnie wszystkiego pożałowałem i okazałem skruchę tak jak wilczy napisał przez 3 tygodnie nie prosiłem nikogo o unbana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pterodaktyl Adam w samym ss chodzi o ostatnią wiadomość, kiedy kłamał "że jest to konto kolegi" w celu otrzymania unbana. Ale kare owszem, przydało by się skrócić, ponieważ już długo siedzi na owym banie. 

Edytowane przez PutaMadre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie żebranie o expa/punkty to zniżenie się do poziomu rozpieszczonego 7latka lub [wprowadź własną żenującą nazwę].

Uznaję że takiej osoby i to po takim napastowaniu i nękaniu powinno się dać perma i go zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proponuje skrócenie bana do  jednego lub dwóch miesięcy 

można też zawsze skrócić bana do końca wakacji 

Edytowane przez Goryczław

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwołanie zamykam ;)  
Po wypowiedziach @DominikFoxy jestem skłonny dać unbana gdyż wydaje się że gracz zrozumiał swój "błąd" (szkoda że dopiero po takim czasie :/ ) 

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.