Skocz do zawartości
Pr!d3

<DR> <PR!D3 # FOR THE HORDE>

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 17

2. Adres e-mail: [email protected]

3. SteamID: STEAM_0:1:65536117

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Jakieś 4 lata temu byłem operatorem serwera CS 1.6, niestety nie pamiętam nawet nazwy. Głównie pilnowałem przestrzegania regulaminu.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Będąc na serwerze często można zauważyć brak adminów/operatorów, przez co niektórzy łamią regulamin/ drą się (bo nie wiem jak to inaczej określić)/ psują innym zabawę. Dodatkowym problemem jest fakt że z całej administracji serwera regularnie grają tylko 3 osoby. Poza tym staram się pomagać innym graczom, a ranga administratora/operatora by mi w tym pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie jak każde inne, problemy te same(nie że jestem lepszy) gracza jakoś nie widziałem na serwerze a nawet jeśli to nie wyróżniał się jakoś, no ale co ja tam wiem. Ogólnie narazie jestem NEUTRAL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nahh czemu to takie trudne? Spodziewałem się po tobie lepszego podania, bo powody typu "admin rzadko gra" są w każdym podaniu praktycznie /:. Ale też nie przegrałem z tobą wystarczająco godzin, żeby dyskredytować cię tylko na podstawie paru zdań. Patrząc na twojego gametrackera, widzę, że masz 58 godzin, to szacuje się na prawie 2 i pół dnia, nie jestem pewien czy ten czas jest zadowalający /:. Jeśli chodzi o rozgrywkę to nie mam żadnych uwag, sam niczego nie zauważyłem ani nie dostałem żadnej skargi na ciebie.

Mamy jeszcze trochę czasu, więc jak narazie pozostaję NEUTRAL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.