Jump to content
Sign in to follow this  
Śledzik2017

[Skarga] Krychu

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Krychu

2. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:34589313
3. Przybliżona data zajścia: 06.08.2017, godzina poranna około 11:30
4. Nazwa mapy: Breach 1
5. Opis sytuacji: Mam świetną rundę wraz ze swoimi dwoma kompanami, już prawie mamy otwierać drzwi do punktu ucieczki i nagle zostaję wyrzucona. Cytuję z konsoli "Disconnect: Kicked by Krychu(STEAM_0:1:34589313) - Zmień nick na czytelny."
6. Coś od siebie: To samo było dzień wcześniej, jeśli dobrze pamiętam przez Łobuz, zostałam wyrzucona dwa razy a za trzecim zbanowana, bo chciałam wejść na serwer żeby napisać coś jemu w związku z zaistniałą sytuacją, ale gdy tylko zaczynałam pisać, byłam wyrzucana. Olałam zgłaszanie tego, bo mi się zwyczajnie nie chciało. Ale myślę, że drugi raz jest już odpowiednim momentem. Wracając do tematu, nie zamierzam zmieniać mojego nicku gdyż nick, nie jest zmieniany jedynie w Garry's Mod lecz na całej platformie Steam. Mam taki od bardzo dawna i pod takim nickiem jestem znana. Poza tym, proszę wskazać mi punkt w regulaminie, który mówi o tym, że nie można posiadać nicku napisanego za pocą japońskiego alfabetu. Nikomu mój nick nie przeszkadza, a czasem nawet wychodzą z tego różne śmieszne sytuacje, w których to inne osoby, próbują go przeczytać. Przeważnie mówią do mnie chińskie znaczki, ja wtedy mówię, że to są japońskie, a oni mówią, że i tak będą na mnie wołać chińskie. Śmieszna sytuacja, przy czym żadna ze stron nie ma żadnego problemu. Nie rozumiem, również jak można zakazać stosowania jakiegoś nicku, skoro takowy można wpisać poprzez Steam, a to że jest on stosowany również w Garry's Mod, to nie powinien być w nim zakazywany. Nie miałabym problemu ze zmianą go gdyby nick w Garry's Mod był nadawany oddzielnie.

[Edycja] Zapomniałabym, proszę również o przyznanie mi ilości punktów którą otrzymałabym przy udanej ucieczce. Administrator nie mógł poczekać aż przejdę te 50 metrów do końca, prawda? W zasadzie to mogłabym go również zgłosić za "Utrudnianie rozgrywki innym" :)

Edited by Wilczy
Zmiana tematu

11.1. Zakaz nicków niemożliwych do przeczytania, uniemożliwiających zaadresowanie wypowiedzi.

Następnym razem polecam przeczytać regulamin :/ 

(tu link jeśli nie wiesz gdzie go szukać) 

Jak na moje skarga bezpodstawna i niepotrzebna. 

Edited by Troniś

No właśnie, to gdzie moim nickiem łamie regulamin?

Następnym razem polecam użyć mózgu i przeczytać dokładnie co ktoś napisał :)

(tu grafika mózgu jeśli nie wiesz gdzie go szukać)

brain_m_zg_0001405037_d.jpg

Jak na moje to muszę czasami wstrzymać język, ponieważ zachowuje się jak gówniara.

Odpiszesz dzisiaj? 

Zastanów się nad swoim zachowaniem // Yor

Problem jest taki że administracja nie będzie cię szukać po całej liście graczy w menu żeby cokolwiek zrobić (kick'nąć tp'nąć albo coś)

Administracja wpisuje po prostu komendy z nickiem gracza ponieważ jest tak szybciej

Więc teraz powiedz jak na normalnej klawiaturze z polskimi znakami wpisać twój nick ?

Jak dla mnie skarga nie ma sensu i jest do zamknięcia 

6 minut temu, Deb napisał:

Problem jest taki że administracja nie będzie cię szukać po całej liście graczy w menu żeby cokolwiek zrobić (kick'nąć tp'nąć albo coś)

Administracja wpisuje po prostu komendy z nickiem gracza ponieważ jest tak szybciej

Więc teraz powiedz jak na normalnej klawiaturze z polskimi znakami wpisać twój nick ?

Jak dla mnie skarga nie ma sensu i jest do zamknięcia 

Też mi problem. Skoro macie takie słabe pluginy to nie moja wina :) I naprawde przeczytajcie co napisałam na samym początku. :) A jak chcesz wpisać mój nick to wystarczy zmienić układ klawiatury w panelu sterowania, nastepnie, na pasku zadań możesz przełączać się między klawiaturami. Ctrl+Alt+Shift również działa. Dodatkowo możesz sobie skopiować mój nick. Zrozumcie że wasz argument jest inwalidą. Te czynności zajmą wam co najwyżej 3 sekundy dłużej niż normalnie. A jeśli szkoda wam tyle czasu, to nie wiem czy powinniście być administratorami. Weźcie przykład z większych firm.

Edited by Śledzik2017

26 minut temu, Śledzik2017 napisał:

No właśnie, to gdzie moim nickiem łamie regulamin?

Następnym razem polecam użyć mózgu i przeczytać dokładnie co ktoś napisał :)

(tu grafika mózgu jeśli nie wiesz gdzie go szukać)

brain_m_zg_0001405037_d.jpg

Jak na moje to jesteś bezmózgi i tępy.

Odpiszesz dzisiaj? 

Dziecko radził bym ci przyhamować z obrażaniem administracji, łamania regulaminu i myśleniem że cały świat kręci się wokół ciebie. Jeśli nie zastosujesz się do zasad panujących na serwerach strefy gier to proszę na ów serwery nie wchodzić. W przeciwnym wypadku zostanie uruchomiona procedura ukarania twojej osoby. 

Z poważaniem Łebski

Każdy który nie będzie miał czytelnego nicku znanego w naszym języku czytaj litery łacińskie, będzie wyrzucany na wzgląd tego iż do ciebie nie można się zwrócić normalnie i przeszkadza to administracji w jakimkolwiek karaniu cię. Po to powstał ten punkt regulaminu by nie było tego typu pseudonimów w grze.

Ja mam proste ultimatum dla ciebie. Zmień nick to nie będziesz wyrzucany z serwera. 

Jako, że skarga jest bezsensowna zamykam ją.

Edited by Limbo

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...